Sveicināti JVLMA jaunajā mājaslapā! Līdz 1. septembrim vecā versija vēl pieejama šeit

Laima Lasmane

Docente

Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatoriju 1970.g., iegūstot kordiriģentes un kora pasniedzējas kvalifikāciju. 1993.g. Latvijas Universitātē iegūst Pedagoģijas maģistra grādu. Rīgas Anrī Barbisa 11,. viduskolas skolotāja un diriģente. Vadījusi Rīgas Pedagoģijas skolas Tautas sieviešu kori Lelde, Mērsraga jaukto kori, kā arī Tautas kora Rīga kormeistare.  

Šobrīd strādā kā metodiķe, lektore  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, mūzikas skolotāju nodaļā. 1998-2009 strādā kā lektore Latvijas Valsts Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē.

Vairāku mācību materiālu autore Mūzika vispārizglītījošo 1.-9. klasēm, publikāciju autore, bakalauru un maģistru darbu vadītāja. Darbs IZM zinātniskajā padomē mūzikas priekšmetā. Vairāku konferenču dalībniece, kā arī I (2006.g.) un II (2007.g.) Latvijas Pirmsskolas izglītības Mūzikas skolotāju konferenču lektore.  Vairāku koru konkursu žūrijas locekle.

Pieci docentes Laimas Lasmanes maģistranti ir divkārtēji balvu ieguvēji,  2003. un 2004. gadā saņemot izcilā latviešu pedagoga Luda Bērziņa prēmiju par Mācību materiāliem Muzikālā audzināšana pirmsskolā un Ingrīdas Gailītes darbu Darbs ar bērnu kori.