Sveicināti JVLMA jaunajā mājaslapā! Līdz 1. septembrim vecā versija vēl pieejama šeit

JVLMA 100

16. augustā Doma laukumā notiks JVLMA 100. dzimšanas dienas ieskaņas koncerts "PĀRI".

Simtgades programma

Jaunākās aktualitātes

Visas ziņas

JVLMA pētnieki viesojās Heidelbergas Universitātes klīnikā

No 25. līdz 28. jūnijam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pētnieki viesojās Heidelbergas Universitātes klīnikā, lai veicinātu starptautisku pedagoģisko un pētniecisko sadarbību.

· Lasīt tālāk

Pagarināta pieteikšanās profesionālo bakalaura studiju programmu A-bloku moduļiem "Kultūra sabiedrībā" un "Uzņēmējdarbība".

· Lasīt tālāk

JVLMA ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu, uz kvalitāti vērstu darbību.

Par JVLMA

JVLMA aktivitātes

Iespēja atbalstīt

Kļūsti par JVLMA mecenātu, atbalstītāju vai draugu, ziedojot un piešķirot finansējumu Mūzikas akadēmijas projektiem vai balvas un stipendijas studentu profesionālās pilnveides sekmēšanai.

Visas atbalsta iespējas

Horeogrāfijas/ Sporta kompleksa renovācija

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu studiju procesu, nepieciešams veikt Horeogrāfijas sporta kompleksa renovāciju.

JVLMA fasādes gaismu projekta izstrāde un realizācija

JVLMA ēku - K. Barona 1 un Raiņa bulvārī 23 - fasāžu izgaismošanas projekts nepieciešams, lai diennakts tumšajā laikā radītu vizuāli pievilcīgu vidi Kultūrvēsturiskajā centrā.

Telpu noma pasākumiem

JVLMA piedāvā iespēju iznomāt koncertzāles un auditorijas, doties ekskursijās pa augstskolas nozīmīgākajām telpām, kā arī izvietot afišas un dažādus informatīvos materiālus vitrīnās un stendos.

Skatīt piedāvājumu