22. novembrī plkst. 17.00 JVLMA Lielajā zālē notiks Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas simfoniskā orķestra koncerts.

Vairāk

Jaunākās aktualitātes

Visas ziņas

Dalība “Apvārsnis 2020” SC6 kontaktbiržā starptautiskās zinātniskās sadarbības veicināšanai

Laikposmā no 12. līdz 13. novembrim JVLMA zinātnisko projektu vadītāja Lana Burmistrova piedalījās Net4Society tīkla organizētajā starptautiskajā kontaktbiržā Bratislavā.

· Lasīt tālāk

Viļņā norisinās Čurļoņa Starptautiskais konkurss

· Lasīt tālāk

Lietuvas studentu simfoniskais orķestris koncertēs Rīgā

· Lasīt tālāk

JVLMA ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu, uz kvalitāti vērstu darbību.

Par JVLMA

JVLMA aktivitātes

Iespēja atbalstīt

Kļūsti par JVLMA mecenātu, atbalstītāju vai draugu, ziedojot un piešķirot finansējumu Mūzikas akadēmijas projektiem vai balvas un stipendijas studentu profesionālās pilnveides sekmēšanai.

Visas atbalsta iespējas

JVLMA fasādes gaismu projekta izstrāde un realizācija

JVLMA ēku - K. Barona 1 un Raiņa bulvārī 23 - fasāžu izgaismošanas projekts nepieciešams, lai diennakts tumšajā laikā radītu vizuāli pievilcīgu vidi Kultūrvēsturiskajā centrā.

Sporta kompleksa renovācija

Sporta kompleksa renovācija nodrošinātu vispusīgu ķermeņa fizioloģisku pilnveidi un nepārtrauktu formas/stājas veselības uzturēšanu.

Telpu noma pasākumiem

JVLMA piedāvā iespēju iznomāt koncertzāles un auditorijas, doties ekskursijās pa augstskolas nozīmīgākajām telpām, kā arī izvietot afišas un dažādus informatīvos materiālus vitrīnās un stendos.

Skatīt piedāvājumu