JVLMA.lv
Atlasīt

Notikumu kalendārs

Arhīvs

Otrdiena, 23.04.2019. 18:00, Ērģeļu zāle

Kamermūzikas koncerts "Komponistam Tālivaldim Ķeniņam – 100"

Piedalās Herta Hansena, Dace Kļava, Aldis Liepiņš, Rihards Plešanovs, Ventis Zilberts /klavieres/, klavieru duets Antra un Normunds Vīksnes, Vita Kalnciema /ērģeles/, Viktorija Pakalniece /soprāns/, Ieva Parša /mecosoprāns/, Krišjānis Norvelis /bass/, Rasa Kumsāre /vijole/, Ēriks Kiršfelds, Jānis Pauls /čells/ un stīgu kvartets: Lāsma Vītola /I vijole/, Karīna Kovaļa /II vijole/, Amanda Rupeika /alts/, Santa Valere /čells/
Koncertu vada muzikoloģe Ingrīda Zemzare
Programmā Tālivalža Ķeniņa mūzika
Dokumentālā filma  „Es neesmu klaidonis” (režisore Rūta Celma)

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - € 4; skolēniem uzrādot apliecības – ieeja bez maksas.

Ceturtdiena, 18.04.2019. 18:00, JVLMA

Laikmetīgās dejas izrāde "GeoKATmetrija"


JVLMA Operstudijā /305. auditorijā/ Ieeja no Raiņa bulvāra

Idejas autore, horeogrāfija - Lāsma Andžāne
Izpildītāji : Egija Abaroviča, Gunta Liepiņa, Riccardo Venezia

Mūzika: Rūdolfs Macats, Alva Noto
Kostīmi: Ilze Kaša
Gaisma: Kristaps Gailis

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena € 3, skolēniem, uzrādot apliecības – ieeja bez maksas


Trešdiena, 17.04.2019. 18:00, Ērģeļu zāle

Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas Akordeonu orķestra un solistu koncerts

Mākslinieciskais vadītājs LMTA asoc. prof. Raimondas Sviackevičius
Diriģents Tadas Motiečius
Programmā
F. Bajors, A. Kusjakovs, A. Malcis, B. Bartoks, A. Pjacolla, V. Runčaks, A. Bacīni, M. Majkusjaks, V. Russ-Plocs, R. Galjano.

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - € 3, skolēniem - ieeja brīva

Pirmdiena, 15.04.2019. - Trešdiena, 17.04.2019., JVLMA

Meistarklases obojas spēlē

Robertas Beinaris /oboja, Viļņa/

plkst. 17.00 – 21.00 JVLMA 120. auditorijā

Atbalsta: Erasmus+

Pirmdiena, 15.04.2019. - Otrdiena, 16.04.2019., JVLMA

Meistarklases saksofona spēlē

Matthias ANTON  /saksofons, Trossingena/

15.04. plkst. 10.00-14.00 121. auditorijā
           plkst. 14.00-17.00 210. auditorijā
16.04.  plkst. 10.45-15.00  224. auditorijā

Atbalsta: Erasmus+

Pirmdiena, 15.04.2019. - Otrdiena, 16.04.2019., JVLMA

Meistarklases čella spēlē

Nicholas JONES  /čells, Mančestra/

15.04. plkst. 10.00-17.00 122. auditorijā
16.04  plkst. 10.00-17.00 LMT kamerzālē
Atbalsta: Erasmus+

Piektdiena, 12.04.2019. 18:00, Lielā zāle

9. starptautiskā Rīgas Brass simpozija noslēguma koncerts

Piedalās Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris. Solisti  Robins Jānis Lellis /trombons/, Viktors Iglesias Sančess /eifonijs, Victor Iglesias Sanchez, Spānija/
Diriģenti Jānis Retenais, Andis Karelis

Atbalsta: Erasmus+, VKKF
Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - € 3, skolēniem - ieeja brīva

Trešdiena, 10.04.2019. - Piektdiena, 12.04.2019., JVLMA

Meistarklases klavierpavadījumā

Kristian Attila /klavieres, Helsinku Mākslu Universitāte/Sibeliusa akadēmija/

10.04. plkst. 15.00 – 16.30 306. auditorijā
           plkst. 17.00 – 19.00 233. auditorijā
11.04. plkst. 10.00 – 12.00 331. auditorijā
           plkst. 12.00 – 17.30 209. auditorijā
12.04. plkst. 10.00 – 15.00 207. auditorijā

Atbalsta: Erasmus+

Trešdiena, 10.04.2019. 13:00,

9. starptautiskā Rīgas Brass simpozija koncerts

Tukuma 2. vidusskolas Lielajā zālē

Piedalās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Brass ansamblis. Diriģents Jānis Retenais
Atbalsta: Erasmus+, VKKF
Ieeja brīva

Trešdiena, 10.04.2019. - Piektdiena, 12.04.2019., JVLMA

Trompetes spēles meistarklases

Martin Wagemann /trompete, Grāca/

 

10. aprīlis:

10.00 - 17.00 /121. auditorija/

11. aprīlis:

10.00 - 17.00 /121. auditorija/

12. aprīlis:

10.00 - 16.30 /121. auditorija/

13. aprīlis:

11.00 - 15.00 /121. auditorija/

 

Trešdiena, 10.04.2019. - Ceturtdiena, 11.04.2019., JVLMA

Meistarklases alta spēlē

Tatiana MASURENKO /alts, Leipciga/

plkst. 10.30 – 16.30 JVLMA 122. auditorijā

Atbalsta: Erasmus+

Otrdiena, 09.04.2019. - Piektdiena, 12.04.2019.,

Eifonija spēles meistarklases

Thomas Rüedi /eifonijs, Lucerna/

 

9. aprīlis:

10.00 - 13.00 /121. auditorija/

14.00 - 17.00 /121. auditorija/

11. aprīlis:

10.00 - 13.00 /126. auditorija/

Otrdiena, 09.04.2019. 18:00, Lielā zāle

9. starptautiskā Rīgas Brass simpozija koncerts

Piedalās Dānijas Karaliskās Mūzikas akadēmijas un JVLMA trombona klases studentu ansamblis. Vadītājs Nīls Ole Bo Johansens /Niels Ole Bo Johansen/

Atbalsta: Erasmus+, VKKF
Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - €3, skolēniem - ieeja brīva

Otrdiena, 09.04.2019. - Piektdiena, 12.04.2019.,

Mežraga spēles meistarklases

Thomas Hauschild /mežrags, Leipciga/

 

10. aprīlis:

10.00 - 17.00 /LMT kamerzāle/

11. aprīlis:

10.00 - 17.00 /Lielā zāle/

12. aprīlis:

10.00 - 16.30

Otrdiena, 09.04.2019. 15:00,

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas JAUKTĀ KORA KONCERTS

Pāvula Jurjāna mūzikas skolā Andra Mežgaiļa KONCERTZĀLĒ /Baložu iela 27/

Mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ozols
Programmā  J. H. Gallus, S. Rahmaņinova, D. Močnika, L. Jēkabsones, Ē. Ešenvalda, J. Karlsona, I. Ramiņa, P. Vaska, R. Zaļupes kora mūzika

Ieeja brīva

Pirmdiena, 08.04.2019. 18:00, Lielā zāle

9. starptautiskā Rīgas Brass simpozija atklāšanas koncerts

Piedalās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Brass ansamblis. Diriģents Jānis Retenais

Atbalsta: Erasmus+, VKKF

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - €3, skolēniem - ieeja brīva

Pirmdiena, 08.04.2019. 10:00, JVLMA

Trombona spēles meistarklases

Niels Ole Bo Johansen /trombons, Orhūsa/

 

9. aprīlis:

10.00 - 13.00 /LMT kamerzāle/

13.00 - 17.00 /LMT kamerzāle/

11. aprīlis:

10.00 - 17.00 /LMT kamerzāle/

12. aprīlis:

10.00 - 16.30 /LMT kamerzāle/

Pirmdiena, 08.04.2019. - Piektdiena, 12.04.2019., Lielā zāle

9. starptautiskais Rīgas Brass simpozijs

Starptautiskas metālpūšaminstrumentu meistarklases, individuālās nodarbības un koncerti
Īpašie viesi
Martin Wagemann /trompete, Grāca/
Niels Ole Bo Johansen /trombons, Orhūsa/
Thomas Hauschild /mežrags, Leipciga/
Thomas Rüedi /eifonijs, Lucerna/

Atbalsta: Erasmus+, VKKF

Sestdiena, 06.04.2019. 09:30, Lielā zāle

Rīgas Melngalvju brālības un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Kamermūzikas koncertprogrammu konkurss

II diena


Ieeja brīva

Sestdiena, 06.04.2019. 16:00, Lielā zāle

Rīgas Melngalvju brālības kamermūzikas konkursa laureātu koncerts

 
Ieeja par ziedojumiem

Piektdiena, 05.04.2019. , Lielā zāle

Rīgas Melngalvju brālības un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Kamermūzikas koncertprogrammu konkurss

I diena

Ieeja brīva

Trešdiena, 03.04.2019. 18:00,

Cikla "Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēku, maģistrantu un studentu koncerti" 21. koncertsezonas Vokālās katedras studentu un maģistrantu koncerts VOKĀLISTU PARĀDE

Piedalās: Alīna Aļeksejeva, Devika Evsikova, Diāna Kregere, Vlada Kitova, Laima Krīgere, Laura Purena, Elīna Olsena, Viktorija Pakalniece (soprāni), Diāna Bistere, Kitija Mināte, Althea Georgiovan Troisi (mecosoprāni), Armands Aleksandravičus, Renārs Austrums, Niks Freimanis, Saix Sin He, Daniels Pelnēns, Vladislavs Skrunds, Vitālijs Stankevičs (tenori), Mārtiņš Ivulis, Kristiāns Krievāns, Dāvis Markovskis,     Artis Muižnieks (baritoni),  Edgars Ošleja (bass), kā arī Marks Viļenskis (čells)
Koncertmeistari  Diāna Bahmete, Elīna Bērtiņā, Līga Kārkliņa, Dace Kļava, Inguna Puriņa, Veronika Rinkule, Lelde Tīrele, Edgars Tomševics, Mārtiņš Zilberts.
Programmā Operu ārijas un vokālā kamermūzika

Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisijas KAMERMŪZIKAS VAKARI Zelta zālē
Ieeja par ziedojumiem

Trešdiena, 03.04.2019. 18:00, Lielā zāle

NordClassic kamerorķestra koncerts "Bahs Baltijā"

Atskaņojuma vadītājs  un solists Sergejs Ostrovskis /vijole, Izraēla-Šveice/
Solistes Egija Sproģe- Orehova un Darja Baranova /flauta/.
Piedalās Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas, Helsinku Mākslu Universitātes studenti
Programmā
Johans Sebastians Bahs Orķestra svīta nr. 2 h moll BWV 1067, Brandenburgas koncerts nr. 4 h moll BWV 1049, Jozefs Haidns Simfonija nr. 44 un Pēteris Vasks Vientuļais eņģelis

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv vai stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena –5€; pensionāriem, studentiem – 3€, skolēniem – ieeja brīva

Atbalsta:  NORDPLUS logo, ERASMUS+, Swiss-European Mobility Programme

Otrdiena, 02.04.2019. , JVLMA

Vieslekcija muzikoloģijā

231. klasē plkst. 10.45

Ļubļanas universitātes Filozofijas (mākslu) fakultātes

asociētais profesors, muzikologs Dr. Gregors Pompe 

vieslekcija
(angļu valodā)

20th century music history in European 'small country': Slovenian experience as comparison example
/
20. gadsimta mūzikas vēsture Eiropas 'nelielā valstī': Slovēnijas pieredze kā salīdzinājuma piemērs
 

 
Laipni aicināti visi interesenti!

Otrdiena, 02.04.2019. 18:00,

NordClassic kamerorķestra koncerts "Bahs Baltijā"

Dubultu koncertzālē /Jūrmalas Mūzikas vidusskola, Strēlnieku prospekts 30/

Atskaņojuma vadītājs  un solists Sergejs Ostrovskis /vijole, Izraēla-Šveice/.

Solistes Egija Sproģe- Orehova un Darja Baranova /flauta/.

Piedalās Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas, Helsinku Mākslu Universitātes studenti
Programmā
Johans Sebastians Bahs Orķestra svīta nr. 2 h moll BWV 1067, Brandenburgas koncerts nr. 4 h moll BWV 1049, Jozefs Haidns  Simfonija nr. 44 un Pēteris Vasks Vientuļais eņģelis
Ieeja brīva

Pirmdiena, 01.04.2019. 18:00, LMT kamerzāle

Asoc. prof. Ilonas Meijas flautas un kameransambļa klases studentu un maģistrantu koncerts "Ceļā…"

Piedalās Elīna Čeprova, Kate Sabīne Lasmane, Zanda Veilande, Darja Baranova, Elīna Saveļjeva, Sofija Čerņavska, Anna Ceimere, Evelīna Lašketa, Katarīna Ignatoviča, Egija Sproģe - Orehova /flauta/, Mārtiņš Dovmanis /oboja/, Haralds Klips /klarnete/, Artūrs Krūmiņš /mežrags/, Elza Ozola /fagots/.
Pie klavierēm Ieva Dzērve, Herta Hansena, Sintija Šteinkopfa /klavieres/. 
Programmā G. F. Tēlemanis, S. Merkadante, A. Reiherts, F. Pulenks, F. Felds, Ž. Ibērs, J. Ābols, Š. Rans, L. Berio, J. Klārks, Ģ. Ligeti

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena – € 4; pensionāriem, studentiem  - 3 €, skolēniem - ieeja brīva

JVLMA LMT kamerzālē /ieeja no Raiņa bulv./ 

Svētdiena, 31.03.2019. - Pirmdiena, 01.04.2019., LMT kamerzāle

Meistarklases čella spēlē

Henry-David VAREMA /čells, Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmija/
31.03.   plkst. 12.30 – 16.30
01.04.   plkst. 10.00 – 14.00

Atbalsta NORDPLUS

Ceturtdiena, 28.03.2019. - Piektdiena, 29.03.2019., JVLMA

Meistarklases vijoles spēlē

Dainius PUODŽIUKAS /vijole, Kremerata Baltica – Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmija/
28.03. plkst. 10.00 – 17.00 LMT kamerzālē
29.03. plkst. 10.00 – 15.50 120 auditorijā

Atbalsta NORDPLUS

Trešdiena, 27.03.2019. 18:00, Lielā zāle

Docentes Dianas Ozoliņas čella klases studentu un maģistrantu koncerts

Piedalās Justīne Baulina, Agate Ozoliņa, Elīza Sestule, Dārta Svētiņa, Santa Valere, Paula Skulte, Tomass Ančs, Krišjānis Gaiķis, Kristers Mārtiņš Šīmanis, Marks Viļenskis /čells/,
Pie klavierēm Ilze Dzērve, Ieva Dzērve, Lelde Tīrele, Lelde Paula, Edgars Tomševics.

Programmā I.Albeniss, B. Britens, A. Hačaturjans, Z. Kodājs, G. Kassado, Ģ. Ligeti, S. Rahmaņinovs, M. Rēgers, J. Sibēliuss, Dž. Sollima, Dž. Gēršvins,  Dž. Koriljano.

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena – € 4; pensionāriem, studentiem  - 3 €, skolēniem - ieeja brīva

Otrdiena, 26.03.2019. 18:00, LMT kamerzāle

Diploma koncerteksāmens kolektīvajā muzicēšanā

JVLMA Etnomuzikoloģijas klases 8. semestra studentes Rasas Rozes  koncertprogramma

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - € 3, skolēniem – ieeja brīva

JVLMA LMT kamerzālē /ieeja no Raiņa bulv./

Otrdiena, 26.03.2019. - Trešdiena, 27.03.2019., Ērģeļu zāle

Meistarklases ģenerālbasa spēlē

Manuel Tomadin /Manuels Tomadins, ērģeles, Triestes Konservatorija/
26.03. plkst. 11.00 – 17.00
27.03. plkst. 11.00 – 14.00
Atbalsta Erasmus +

Pirmdiena, 25.03.2019. 18:00, Lielā zāle

Prof. Sergeja Osokina klavieru klases audzēkņu, studentu un maģistrantu koncerts

Piedalās Edoardo Amendola, Diāna Bahmete, Patrīcija Ciemese, Alise Cīrule, Noemi Feia Deifta, Inese Gaile, Aleksandrs Kalējs, Ksenija Hatiļova, Katrīna Suroveca, Sophia Margarete Weidemann, Sofija Zaiceva, Ēvalds Lazarevičs.

Programmā F. Šūberts, R. Šūmanis, F. Šopēns, F. Lists, J. Brāmss, A. Skrjabins, M. Ravels, A. Kalējs

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena – € 4; pensionāriem, studentiem  - 3 €, skolēniem - ieeja brīva

Piektdiena, 22.03.2019. 18:00, Lielā zāle

JVLMA Stīgu instrumentu katedras studentu un maģistrantu koncerts

Piedalās
Aleksejs Bahirs, Andrejs Jegorovs, Arta Lipora, Gunārs Mūrnieks, Ilze Tomaševska, Lāsma Vītola /vijoles/,
Elīna Konošonoka, Paula Kronentāle, Dāvis Sliecāns, Madara Tupiņa, Ginta Laura Zariņa /alti/,
Justīne Baulina, Krišjānis Gaiķis, Klāvs Jankevics, Guna Šnē /čelli/,
Alise Broka, Dāvis Vilks /kontrabasi/
Ieva Košeļeva /arfa/
Pie klavierēm Elīna Bērtiņa, Agnese Egliņa, Sanita Glazenburga, Natālija Zandmane

Programmā  No klasikas līdz mūsdienām

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - € 3, skolēniem - ieeja brīva

Trešdiena, 20.03.2019. - Ceturtdiena, 21.03.2019., JVLMA

Meistarklases simfoniskā orķestra diriģēšanā

Ekhart Wycik /Ekharts Viciks, Veimāra/

20.03. plkst. 9.00 – 11.30 305. auditorijā
21.03. plkst. 8.30 – 10.00 406. auditorijā
           plkst. 12.30 – 15.00 205. auditorijā

 Atbalsta Erasmus +

Trešdiena, 20.03.2019. 12:00, Akmens zāle

Džeza mūzikas koncerts "Vīlande-Rīga" / Jazzmuusika kontsert “Viljandi – Riia”

Piedalās Vīlandes Kultūras akadēmijas Ritma nodaļas un JVLMA Džeza katdras studenti
Programmā latviešu un igauņu kora dziesmas džeza aranžējumos
Aicināti visi!

Trešdiena, 20.03.2019. - Ceturtdiena, 21.03.2019., JVLMA

Meistarklases flautas spēlē

Christine BEARD /Kristīne Bērda, flauta, Omaha, Nebraskas Universitāte/

20.03. plkst. 14.30 - 17.30 205. auditorijā
21.03. plkst. 14.15 - 17.15 330. auditorijā
Atbalsta Erasmus +

Otrdiena, 19.03.2019. - Ceturtdiena, 21.03.2019., JVLMA

Meistarklases klavierspēlē

Washington Garcia /Vašingtons Garsija, klavieres, Omaha, Nebraskas Universitāte/

plkst. 10.00 – 14.00 JVLMA 207. auditorijā

Atbalsta Erasmus +

Otrdiena, 19.03.2019. - Piektdiena, 22.03.2019., JVLMA

Meistarklases operdziedāšanā

Ekhart Wycik /Ekharts Viciks, Veimāra/
19.03. plkst. 9.45 – 13.00 306. auditorijā
           plkst. 14.00 – 18.00 231. auditorijā
20.03. plkst. 13.00 – 17.00 231. auditorijā
21.03. plkst. 16.00 – 18.00 LMT Kamerzālē
22.03. plkst. 9.45 – 18.00  LMT Kamerzālē

Atbalsta Erasmus +

Pirmdiena, 18.03.2019. - Trešdiena, 20.03.2019., JVLMA

Seminārs "Mūzikas bizness Amerikā"

No 18. līdz 20. martam JVLMA viesosies prof. Dr. Washington Garcia  un prof. Christine Erlander Beard , sniedzot trīs lekciju ciklu.

 

I  Pirmie soļi mūziķa profesionālajā karjerā – ir jautājumi? Būs atbildes.

18.03.2019 

10.45-12.20    /231.kl./

 

II  Individuālā menedžmenta stratēģija

19.03.2019

10.45-12.20    /231.kl./

 

III  Kas jāzina par autortiesībām

20.03.2019

10.45-12.20    /231.kl./

Visas lekcijas notiks angļu valodā. Ieeja brīva

 

Laipni aicināti visi interesenti!

Pirmdiena, 18.03.2019. 18:00, LMT kamerzāle

Kamermūzikas koncerts "Klasika un mūsdienas"

JVLMA LMT kamerzālē /ieeja no Raiņa bulv./

Kristīne Bērda /Christine Beard, flauta, ASV/, Vašingtons Garsija /Washington Garcia, klavieres, ASV/ Piedalās Herta Hansena /klavieres/

Programmā V. A. Mocarta, F. Šopēna, F. Šūberta klaviermūzika un I. Klārka, D. Boldvina, D. Čarka, A. Harberagas skaņdarbi flautai

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena – € 4; pensionāriem, studentiem  - 3 €, skolēniem - ieeja brīva

Piektdiena, 15.03.2019. 12:30, JVLMA

Vieslekcija muzikoloģijā

210. auditorijā plkst. 12.30

 Musica parvulus: Minimalism and Microtonal Principles in the 20th-21st c. Music Compositions by Lithuanian Composers
/ Musica parvulus: minimālisms un mikrotonālās mūzikas principi Lietuvas komponistu 20. - 21. gadsimta kompozīcijās
 
Docente, muzikoloģe Dr. Rima Povilionienė /Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmija/

Vieslekcijas notiks angļu valodā

Rīko Muzikoloģijas katedra, aicināti visi interesenti!

Piektdiena, 15.03.2019. 16:00,

Diplomeksāmens kolektīvajā muzicēšanā

Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas Romas Katoļu baznīcā

Studiju programmas Etnomuzikoloģija 8. semestra studentes Ilzes Cepurnieces koncertprogramma “Gavēņa laika katoļu tradicionālās  Dīva dzīsmes”
Piedalās Latgales tradicionālie dziedātāji no Upītes
Ieeja brīva

Ceturtdiena, 14.03.2019. 16:00, Lielā zāle

XXVII konkursa "JVLMA labākais studentu kameransamblis" noslēguma koncerts un laureātu apbalvošana


Ieeja par ziedojumiem

Trešdiena, 13.03.2019. - Ceturtdiena, 14.03.2019., JVLMA

Meistarklases kameransamblī un klavierpavadījumā

 James Maddox /Džeimss Medokss, klavieres, Diseldorfa/
13.03. plkst. 10.30 Kamerzālē
14.03. plkst. 10.30 LMT kamerzālē
Atbalsta Erasmus +

Trešdiena, 13.03.2019. 18:00, LMT kamerzāle

Kamermūzikas koncerts "Klasiskais asorti"

Georgs Sarkisjans /vijole/ un Džeimss Medokss /James Maddox, klavieres, Diseldorfa/

Programmā
V. A. Mocarts Sonāte La mažorā KV526, A. Dvoržāks  Sonāte Fa mažorā op. 57, F. Šūberts  Sonāte sol minorā D408, M. Ravels  Sonāte nr.2 Sol mažorā

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena – € 4; pensionāriem, studentiem  - 3 €, skolēniem - ieeja brīva

Otrdiena, 12.03.2019. 09:30, Lielā zāle

XXVII konkurss "JVLMA labākais studentu kameransamblis"


Ieeja brīva. Aicināti visi!

Otrdiena, 12.03.2019. - Trešdiena, 13.03.2019., JVLMA

Džona Habrona /Lielbritānija/ vieslekcijas E. Žaka-Dalkroza ritmiku un mūzikas terapiju

12.03.2019. 305. auditorijā

10.45 - 12.15   Ritmikas izplatība un daudzveidība mūsdienu sabiedrībā. Ritmikas pētījumu veikšanas metodoloģija.
12.30 - 14.00  Mūzikas terapija demences slimnieku ārstēšanā un slimības simptomu mazināšanā. Dalīšanās personīgajā pieredzē.

13.03.2019.305. auditorijā

10.45  - 12.15  Dalkroza ritmikas mācības vēsturiskā izveidošanās. Mūzikas un kustības savstarpējā iedarbība un labsajūta.
12.30  - 14.00  Dalkroza ritmikas mācības jaunāko pētījumu apskats saistībā ar praksi
Aicināti visi interesenti!

Sestdiena, 09.03.2019. 19:00, Minsteres zāle

Profesora Viļņa Strautiņa piemiņas koncerts

Lielās Ģildes Minsteres zālē (Amatu iela 6)

Piedalās profesora flautas spēles audzēkņi, absolventi un domubiedri
Koncertu vada muzikoloģe Ilze Medne

Ieeja par ziedojumiem prof. Viļņa Strautiņa kapa piemineklim
Atbalsta JVLMA, LNSO, Laba mūzika

Piektdiena, 08.03.2019. 18:00, Lielā zāle

JVLMA simfoniskā orķestra koncerts "Bēthovens. Varoņi un mīlētāji"

Solisti Ilze Tomaševska /vijole/, Andrejs Jegorovs /vijole/
Diriģenti Artūrs Oskars Mitrevics, Raimonds Gulbis, Aivis Greters, Konstantīns Petrenko, Denner Tiene Kenupp Bastos /Brazīlija/, Adams Adamovičs.
Programmā
Ludvigs van Bēthovens Uvertīra Koriolans, Uvertīra Egmonts, Romance vijolei un orķestrim nr. 1 Sol mažorā, Romance vijolei un orķestrim nr. 2 Fa mažorā un Pirmā simfonija Do mažorā

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv vai stundu pirms koncerta norises vietā
Biļetes cena - 4 €; pensionāriem, studentiem, skolēniem - 3 €.

Ceturtdiena, 07.03.2019. 18:00, LMT kamerzāle

Kamermūzikas koncerts. Trio: Portejoie – Františák – Lagarde

Filips Portžuā /Philippe Portejoie, saksofons, Parīze/
Igors Františaks /Igor Františák, klarnete, Ostrava/
Frederika Lagarde /Frédérique Lagarde, klavieres, Parīze/

Programmā M. Bonis, B. Martinū, Ž. Ibērs, E. Šulhofs, J. Suks.
                       
Biļetes stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - € 4 pensionāriem, studentiem - € 3, skolēniem - ieeja brīva