JVLMA.lv
Atlasīt

Notikumu kalendārs

Arhīvs

Pirmdiena, 18.03.2013. - Trešdiena, 20.03.2013., JVLMA

Meistarklases vokālajā mākslā

Tamāra Novičenko /N. Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas Konservatorija /
18. martā  plkst. 14.00 – 17.30 LMT kamerzālē /136. auditorija/
19. martā  plkst. 11.00 – 13.00 un  14.00 – 16.00  LMT kamerzālē /136. auditorija/
20. martā  plkst. 11.00 – 13.00 un  14.00 – 15.00  205. auditorijā

Pirmdiena, 18.03.2013. - Piektdiena, 22.03.2013., JVLMA

Meistarklases baroka vokālajā mūzikā

Franks Vorners /Frank Wörner, baroka vokālā mūzika, Štutgartes Mūzikas Universitāte /
Meistarklases notiks katru dienu plkst. 10.00 – 16.00 JVLMA 134. auditorijā
Atbalsta Erasmus

Pirmdiena, 18.03.2013. 18:00, Lielā zāle

Arnis Zandmanis /klavieres/. Ceturtais koncerts no cikla J. S. Bahs "Labi temperētais klavīrs"

Programmā Johans Sebastiāns Baha prelūdijas un fūgas no krājuma "Labi temperētais klavīrs" II daļas 

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv vai stundu pirms koncerta norises vietā
Biļešu cena Ls 3; pensionāriem, studentiem un skolēniem, uzrādot apliecības – Ls 1.

Ceturtdiena, 14.03.2013. 16:00, Lielā zāle

XXI konkursa "JVLMA labākais studentu kameransamblis" noslēguma koncerts un laureātu apbalvošana


Ieeja par ziedojumiem

Ceturtdiena, 14.03.2013. 19:00, Akmens zāle

Džeza vakars - Joseph Willow’s Big Band Night

/ieeja no Raiņa bulv. no plkst. 18.30/
Piedalās City Jazz Youth Band, City Jazz Junior Band, City Jazz Amateurs Band un Mazsalacas bigbends. 
Programmā bigbendu klasika, Bob Mintzer, Kārļa Vanaga oriģinālmūzika
Ieeja -  1 ls

Trešdiena, 13.03.2013. 18:00, Lielā zāle

Docētājas Evas Binderes vijoles klases studentu koncerts

Piedalās Darja Skriļa, Eleonora Pīrāga, Elīna Āriņa, Lelde Cīmure, Ilze Gagaine, Kristiāna Ozoliņa, Madara Pētersone, Liene Skujiņa un Wojtek Ciarka /Polija/.
Pie klavierēm Natālija Zandmane un Veneta Miķelsone.
Programmā  K. Sindings, R. Vāgners, E. Mirzojans, S. Prokofjevs, B. Bartoks, L. van Bēthovens, F. Kreislers, M. Ravels, S. Franks, P. Čaikovskis un P. Vasks.
Ieeja par ziedojumiem

Trešdiena, 13.03.2013. - Ceturtdiena, 14.03.2013., LMT kamerzāle

Meistarklases kameransamblī

Julius Andrejevas /kameransamblis, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmija/
Trešdien, 13. martā plkst. 14.00 – 17.00
Ceturtdien, 14. martā plkst. 10.30 – 13.30 
Atbalsta Erasmus

Otrdiena, 12.03.2013. 10:00, Lielā zāle

XXI konkurss "JVLMA labākais studentu kameransamblis"

Ieeja brīva. Aicināti visi!

Pirmdiena, 11.03.2013. 18:00, LMT kamerzāle

Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas prof. Laimonas Masevičius eifonija un tubas klases studentu koncerts, veltīts LMTA 80.gadu jubilejai

LMT Kamerzālē /ieeja no Raiņa bulv. 23/
Piedalās prof. Laimonas Masevičius /tuba/ un studenti:
Patrikas Kišūnas, Gytis Gvozdas, Giedrius Steponaitis, Gediminas Stepanavičius /tuba/
Donata Bručaite, Mindaugas Akelis, Kęstutis Murza /eifonijs/
Pie klavierēm Asta Kvasytė
Programmā Ž. Bizē, F. Sparks, D. Šostakovičs u.c
Ieeja par ziedojumiem

Sestdiena, 09.03.2013. 12:00, JVLMA

Jāzepa Vītola III Latvijas Mūzikas skolu koru un vokālo ansambļu konkurss

Konkursa norise
Lielā zāle                                          LMT kamerzāle
plkst. 12.00 B kategorijas kori             plkst. 12.00 C, E kategorijas kori
plkst. 15.30 A kategorijas kori             plkst. 15.10 F1 kategorijas vokālie ansambļi 
                                                       plkst. 16.20 F kategorijas vokālie ansambļi

plkst. 18.00 Lielajā zālē - Lielās Balvas izcīņa, koncerts un laureātu  apbalvošana
Koncerta viesis
Jāzepa Vītola II Latvijas Mūzikas skolu koru un ansambļu konkursa laureāts - Valmieras Mūzikas skolas bērnu koris „Sol, La, Re” , diriģente Irēna Zelča;
Ventspils Mūzikas skolas vokālais ansamblis, vadītājas Rudīte Tālberga, Anitra Niedre.
Ieeja par ziedojumiem

Konkursu organizē Mūzikas skolotāju katedra

Piektdiena, 08.03.2013. - Sestdiena, 16.03.2013., JVLMA

Meistarklases vokālajā mākslā

Aksels Everaerts /Axel Everaert, tenors, Māstrihtas Mūzikas akadēmija/
8. martā  plkst. 15.00 – 19.00  307. auditorijā
9. martā  plkst. 16.00 – 21.00 306. auditorijā
11. martā  plkst. 11.00 – 14.00 212. auditorijā un plkst. 15.00 – 19.00  231. auditorijā
12. martā  plkst. 14.00 – 19.00 LMT kamerzālē /136. auditorija/
13. martā  plkst. 14.00 – 19.00 307. auditorijā
14. martā  plkst. 11.00 – 19.00  307. auditorijā
15. martā  plkst. 11.00 – 19.00 LMT kamerzālē /136. auditorija/
16. martā  plkst. 11.00 – 19.00 LMT kamerzālē /136. auditorija/
Atbalsta Erasmus

Ceturtdiena, 07.03.2013. 15:50, JVLMA

Tikšanas ar argentīniešu ģitāristu Alehandro Sančo /Alejandro Sancho /

JVLMA 231. auditorijā
Tēma: argentīniešu tango, brazīliešu bossa nova un džezs
Aicināti visi interesenti!

Ceturtdiena, 07.03.2013. 20:00, Akmens zāle

Danču vakars

JVLMA Akmens  zālē /ieeja no Raiņa bulv. 23 no plkst. 19.30/
Piedalās postfolkloras grupa Rikši un Anda Beitāne
Studentiem ieeja brīva, pārējiem – Ls 1

Trešdiena, 06.03.2013. - Ceturtdiena, 07.03.2013., LMT kamerzāle

Meistarklases saksofona spēlē

Klauss Gesings /Klaus Gesing, saksofons, Triestes Konservatorija/
Atbalsta Erasmus

Trešdiena, 06.03.2013. 19:00, Akmens zāle

Silvēnas Elarī džeza trio /Francija/

JVLMA Akmens  zālē /ieeja no Raiņa bulv. 23 no plkst. 18.00/
Piedalās Sylvaine Hélary /flauta, balss, kompozīcija/,  Antonin Rayon /hammond ērģeles, taustiņinstrumenti/, Emmanuel Scarpa /sitaminstrumenti/.
Biļetes stundu pirms koncerta norises vietā. Biļetes cena 2 Ls
Atbalsta Francijas institūts Latvijā

Otrdiena, 05.03.2013. 18:00, Lielā zāle

Emerit. prof. Eleonoras Testeļecas čella klases studentu koncerts

Piedalās Undīne Balode, Mārtiņš Gailis, Estere Lūsis-Grīnberga, Mārtiņš Turss, Helga Lukševica, Nadežda Bardjuka, Jolanta Kanašķe un Karina Suhorukova.
Pie klavierēm Veneta Miķelsone. 
Programmā  Dž. Freskobaldi, A. Vivaldi, J. Haidns, N. Paganīni, D. Šostakovičs, R. Šūmanis, F. Šūberts, A. Dvoržāks,  P. Vasks, O. Grāvītis.
Biļetes stundu pirms koncerta norises vietā.  Biļetes cena 1 Ls

Pirmdiena, 04.03.2013. - Ceturtdiena, 07.03.2013.,

Meistarklases baroka vijoļspēlē

Leila Šaijeg  /Leila Schayegh, baroka vijole, Bāzeles Mūzikas augstskola/
Meistarklases notiek RLB
4. marts plkst. 13.00 – 15.00
5. marts plkst. 10.00 – 13.30
6. marts plkst. 10.00 – 19.00
7. marts plkst. 10.00 – 13.00
Atbalsta Erasmus

Pirmdiena, 04.03.2013. 18:00, Lielā zāle

Prof. Sergeja Osokina klavieru klases audzēkņu, studentu un maģistrantu koncerts

Piedalās Agnese Folkberga, Katrīna Gupalo, Jekaterina Gutane, Artjoms Musaelovs, Georgijs Osokins, Aurēlija Šimkus, Marija Truhanova, Zane Volberga, Veronika Zubairova.
Programmā J. Haidns, F. Mendelszons-Bartoldi, F. Šopēns, F. Lists, E. Grīgs, S. Prokofjevs u.c.

Biļetes stundu pirms koncerta norises vietā. Biļetes cena 1 Ls

Piektdiena, 01.03.2013. 18:00, Ērģeļu zāle

Koncertcikla "Piektdienu muzikālās pēcpusdienas" koncerts

Piedalās JVLMA Vispārējās klavierspēles katedras mācībspēki – Inguna Puriņa, Atis Stepiņš, Vitālijs Razdorovs, Solvita Vanaga, Antra un Normunds Vīksnes,
kā arī Roberts Hansons /bass/, Kārlis Vanags /saksofons/, Edgars Stepiņš /sitaminstrumenti/.
Programmā V. A. Mocarts, F. Šūberts,  A. Rubinšteins, A. Stepiņš, K. Vanags.
Koncertu vada prof. Ilma Grauzdiņa.
Ieeja brīva

Piektdiena, 01.03.2013. 15:00, Ērģeļu zāle

Kristofera Stembridža /ērģeles/ meistarklašu noslēguma koncerts

Spēlē Kristofers Stembridžs /Christopher Stembridge,  Lielbritānija/.
Programmā senā itāļu un angļu ērģeļmūzika
Aicināti visi interesenti!

Ceturtdiena, 28.02.2013. - Sestdiena, 02.03.2013., LMT kamerzāle

Meistarklases vijoļspēlē

LMT kamerzālē /136. auditorijā/
Žaklīna Rosa /Jacqueline Ross, vijole, Londonas Gildhollas Mūzikas un drāmas augstskola/
Atbalsta Erasmus

Ceturtdiena, 28.02.2013. 15:00, Lielā zāle

19. konkurss "Yamahas stipendija 2013"

Konkurss JVLMA sitaminstrumentu specializācijas studentiem.

Aicināti visi interesenti! Ieeja brīva!

Trešdiena, 27.02.2013. 18:00, Lielā zāle

Īrijas Karaliskās Mūzikas akadēmijas mācībspēku kamermūzikas koncerts

Piedalās  Hjū Tinijs /Hugh Tinney, klavieres/, Pols Rou /Paul Roe, klarnete/, Linda Lī /Lynda Lee, soprāns/, Finūla Hanta /Fionnuala Hunt, vijole/ un Viljams Bats /William Butt, čells/.
Programmā K. Debisī, L. Berio, F. Šūberts un A. Dvoržāks
Ieeja par ziedojumiem
Atbalsta Īrijas valdība

Trešdiena, 27.02.2013. - Piektdiena, 01.03.2013., Ērģeļu zāle

Meistarklases ērģeļu spēlē

Kristofers Stembridžs /Christopher Stembridge, ērģeles, Lielbritānija/
Trešdien, 27. februārī plkst. 10.00 – 13.00  un 15.00 – 18.00
Ceturtdien, 28. februārī plkst. 10.00 – 13.00 
Piektdien, 1. martā plkst. 10.00 – 13.00

Otrdiena, 26.02.2013. - Piektdiena, 01.03.2013., JVLMA

Meistarklases mežraga spēlē

Olivjē Darbelē /Olivier Darbellay, mežrags, Lozanna/Lucerna/

Otrdien, 26. februārī plkst. 16.00 – 20.00  205. auditorijā
Trešdien, 27. februārī plkst. 10.00 – 17.00  LMT kamerzālē
Ceturtdien, 28. februārī plkst. 16.00 – 20.00  121. auditorijā
Piektdien, 1. martā plkst. 10.00 – 17.00 LMT kamerzālē
Atbalsta Latvijas - Šveices sadarbības programma

Otrdiena, 26.02.2013. 17:00, JVLMA

Īrijas Karaliskās Mūzikas akadēmijas mācībspēku meistarklases

Hjū Tinijs /Hugh Tinney, klavieres/ - 207. auditorijā
Pols Rou /Paul Roe, klarnete/ - 121. auditorijā
Linda Lī /Lynda Lee, soprāns/ - 306. auditorijā
Finūla Hanta /Fionnuala Hunt, vijole/ - 231. auditorijā
Viljams Bats /William Butt, čells/ - 122. auditorijā
Atbalsta Īrijas valdība

Otrdiena, 26.02.2013. 16:00, Akmens zāle

Meistarklases džeza mūzikā

Jaak Sooäär /džeza ģitāra, Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmija/
plkst. 16.00 – 19.00 darbs ar ansambļiem  
plkst. 19.00 meistarklašu noslēguma  Jam Session
Atbalsta Erasmus

Pirmdiena, 25.02.2013. 13:30, JVLMA

Meistarklases klavierspēlē

Antons Ļahovskis /Антон Ляховский, Krievija/Lielbritānija/
JVLMA 207. auditorijā

Pirmdiena, 25.02.2013. 18:00, Lielā zāle

Prof. Arņa Zandmaņa klavieru klases studentu un maģistrantu koncerts

Piedalās Elīna Gaile, Roksana Kenžejeva, Maira Leikarte, Zane Rubesa, Sintija Šteinkopfa, Maksims Fjodorovs, Jānis Karpovičs.
Programmā J. S. Bahs, J. Haidns, V. A. Mocarts, L. van Bēthovens, F. Lists, A. Skrjabins
Biļetes stundu pirms koncerta norises vietā. Biļetes cena Ls 1.

Piektdiena, 22.02.2013. 18:00, Lielā zāle

Slovēņu kora mūzikas koncerts

Dzied JVLMA jauktais koris un Valsts Akadēmiskais koris Latvija /mākslinieciskais vadītājs Māris Sirmais/.
Diriģents Stojans Kurets /Stojan Kuret, Slovēnija/
Programmā  Renesanses komponista Jakoba Galla motetes un madrigāli, slovēņu  komponistu oriģinālmūzika
Ieeja par ziedojumiem
Atbalsta Erasmus un  VAK Latvija

Ceturtdiena, 21.02.2013. 18:00, LMT kamerzāle

Koncerts "Karlo Morena + 2"

LMT kamerzālē /136. auditorija/
Piedalās džeza pianists Karlo Morena /Carlo Morena, Itālija/ un JVLMA Džeza katedras studenti
Programmā Karlo Morenas oriģinālkompozīcijas.
Ieeja par ziedojumiem
Atbalsta Erasmus

Ceturtdiena, 21.02.2013. 18:00, Lielā zāle

Emerit. prof. Jura Švolkovska vijoles klases studentu un maģistrantu koncerts

Asistente Aija Frišenfelde.
Piedalās Justs Liepiņš, Svens Skrīveris, Santa Stivriņa, Marta Šembele, Otto Trapāns, Aleksejs Kaduļins,
Jekaterina Šata, Madara Drulle, Konstantīns Paturskis, Tatjana Ostrovska, Līva Plociņa.
Pie klavierēm Elīna Bērtiņa, Veneta Miķelsone un Natālija Zandmane.
Programmā Rietumeiropas, latviešu un krievu komponistu skaņdarbi.
Ieeja par ziedojumiem

Ceturtdiena, 21.02.2013. - Piektdiena, 22.02.2013., JVLMA

Meistarklases akordeona spēlē

Hertī Broins /Gertie Bruin, akordeons, ArtEZ Mākslu institūts/

Ceturtdien, 21. februārī plkst. 11.00 – 16.00  Akmens zālē
Piektdien, 22. februārī plkst. 11.00 – 16.00  LMT kamerzālē
Atbalsta Erasmus

Trešdiena, 20.02.2013. - Ceturtdiena, 21.02.2013., JVLMA

Meistarklases obojas spēlē - NENOTIEK

Kristiāns Vetcels /Christian Wetzel, oboja, Ķelnes Mūzikas augstskola/
Trešdien, 20. februārī plkst. 15.00 – 18.00  207. auditorijā
Ceturtdien, 21. februārī plkst. 12.00 – 18.00  121. auditorijā
Atbalsta Erasmus

Trešdiena, 20.02.2013. 18:00, LMT kamerzāle

Hertī Broins /Gertie Bruin, akordeons, Nīderlande/ un Nīls Beils /Niels Bijl, saksofons, Nīdelande/ koncerts

LMT kamerzālē /ieeja no Raiņa bulv. 23/
Programmā  J. S. Bahs, I. Riše un nīderlandiešu komponistu skaņdarbi saksofonam un akordeonam

Biļetes stundu pirms koncerta norises vietā. Biļešu cena Ls 1
Atbalsta Erasmus

Otrdiena, 19.02.2013. - Trešdiena, 20.02.2013., LMT kamerzāle

Meistarklases saksofona spēlē

Nīls Beils /Niels Bijl, saksofons, ArtEZ Mākslu institūts /
Otrdien, 19. februārī plkst. 10.00 – 17.00 
Trešdien, 20. februārī plkst. 10.00 – 14.00 
Atbalsta Erasmus

Pirmdiena, 18.02.2013. - Ceturtdiena, 21.02.2013., JVLMA

Meistarklases džeza mūzikā

Karlo Morena /Carlo Morena, džeza klavieres, Komo Konservatorija/

18.02. – 20.02. – Ieraksts /sadarbībā ar Džeza katedras studentiem/
21.02. no plkst. 11.00 LMT kamerzālē – meistarklases
Atbalsta Erasmus

Pirmdiena, 18.02.2013. - Piektdiena, 22.02.2013., JVLMA

Meistarklases kora diriģēšanā – atklātās kora nodarbības

Stojans Kurets /Stojan Kuret, kora diriģēšana, Triestes Konservatorija/

18.02. un 19.02. plkst. 14.10 – 16.30  JVLMA 225. auditorijā – darbs ar JVLMA jaukto kori

20.02. un 21.02. plkst. 10.15 – 13.15  Kaļķu ielā 11a /ieeja no Zirgu ielas/ – darbs ar VAK Latvija 
                        plkst. 14.10 – 16.30  JVLMA 225. auditorijā – darbs ar JVLMA jaukto kori

22.02. plkst. 10.15 – 13.00  JVLMA Lielajā zālē – VAK Latvija atklātais mēģinājums
          plkst. 14.10 – 16.30  JVLMA Lielajā zālē – JVLMA jauktā kora atklātais mēģinājums

Atbalsta Erasmus un VAK Latvija

Sestdiena, 16.02.2013. 09:00, LMT kamerzāle

Meistarklases saksofona spēlē

Nikolā Prosts /Nicolas Prost, Francija/
JVLMA LMT kamerzālē /136. auditorijā/
Atbalsta festivāls Saxophonia

Piektdiena, 15.02.2013. 18:00, Lielā zāle

JVLMA simfoniskā orķestra koncerts

Diriģents Normunds Šnē
Programmā
Johans Sebastiāns Bahs  Pirmā svīta orķestrim C dur BWV 1066
Džons Adamss  Shaker Loops /versija stīgu orķestrim/

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv vai stundu pirms koncerta norises vietā
Biļešu cena Ls 2; pensionāriem, studentiem un skolēniem, uzrādot apliecības – Ls 1.

Ceturtdiena, 14.02.2013. 15:00, Ērģeļu zāle

Gundegas Šmites promocijas darba aizstāvēšana

Gundegas Šmites promocijas darba Mūzikas un teksta mijiedarbes jaunās koncepcijas latviešu kormūzikā (21. gadsimta pirmā dekāde) aizstāvēšana.
Recenzenti: prof., Dr.art. Anda Beitāne (JVLMA), Dr.art. Ilze Šarkovska-Liepiņa (LULFMI), asoc.prof., Dr. Rūta Stanevičiūtė (Lietuvas mūzikas un teātra akadēmija).
Aicināti visi interesenti!

Ceturtdiena, 14.02.2013. 20:00, Akmens zāle

"Večerinka". Dejas un dziesmas kopās ar „Kaktu balles muzikantiem” un Ēriku Zepu

JVLMA Akmens zālē /ieeja no Raiņa bulv. 23 no plkst. 19.30/
Piedalās JVLMA Etnomuzikoloģijas klases studenti
Studentiem ieeja brīva, pārējiem – Ls 1

Ceturtdiena, 07.02.2013. 18:00, Lielā zāle

JVLMA Stīgu instrumentu katedras studentu un maģistrantu koncerts

Spēlē Kristiāna Ozoliņa, Marianna Puriņa, Svens Skrīveris, Santa Stivriņa, Undīne Cercina, Ilze Ābola, Otto Trapāns, Konstantīns Paturskis, Madara Liepiņa /vijole/, Janeks Niklavičs, Pēteris Trasuns, Zane Šturme, Jūlija Makarina /alts/, Undīne Balode, Māra Botmane, Pēteris Ozoliņš, Jānis Pauls, Dace Zālīte, Miķelis Dobičins, Helga Lukševica, Nadežda Bardjuka /čells/, Ivars Ozols /kontrabass/, Jeļizaveta Lāce /arfa/.
Pie klavierēm Ilze Dzērve, Veneta Miķelsone, Natālija Zandmane, Elīna Bērtiņa un Lelde Tīrele.
Programmā no baroka līdz mūsdienām
Ieeja par ziedojumiem

Ceturtdiena, 07.02.2013. 15:00, LMT kamerzāle

Meistarklases saksofona spēlē

JVLMA  LMT Kamerzālē /136. auditorijā/
Jonatans Rautiola /Joonatan Rautiola, Tamperes Konservatorija/
Atbalsta Erasmus

Trešdiena, 06.02.2013. 14:00, JVLMA

Meistarklases akadēmiskā saksofona spēlē

Olavi Kasemā /Olavi Kasemaa, Igaunijas Mūzikas akadēmija/ 
Meistarklases notiks JVLMA 121. auditorijā
Atbalsta Erasmus

Trešdiena, 06.02.2013. - Sestdiena, 09.02.2013., LMT kamerzāle

Meistarklases čella spēlē

Denis Severins /Denis Severin, Ženēvas  Mūzikas augstskola /Neuchatel/
Trešdien, 6. februārī plkst. 15.00 – 18.00
Ceturtdien, 7. februārī plkst. 10.00 – 14.00
Piektdien, 8. februārī plkst. 10.00 koncerts-konference par J. S. Baha svītām čellam solo
                               uzreiz pēc tam meistarklases
Sestdien, 9. februārī plkst. 10.00 – 13.00
Atbalsta Latvijas - Šveices sadarbības programma

Trešdiena, 06.02.2013. 18:00, Lielā zāle

VIII Starptautiskā Saksofonmūzikas festivāla "Saxophonia" ieskaņas koncerts

Piedalās lektora Arvīda Kazlauska, docētāja Ainara Šablovska un profesora Arta Sīmaņa saksofona klases studenti: Emīls Avotiņš, Santa Bukovska, Andrejs Ivanovs, Jeļena Kovaļenko-Bebriša, Raimonds Petrovskis, Daiga Solovjova,
kā arī Kristaps Golovackis, Roberts Martinovskis, Baiba Tilhena, saksofonu kvarteti un saksofonu oktets
Pie klavierēm Ieva Dzērve un Lauma Zutere
Ieeja par ziedojumiem

Otrdiena, 05.02.2013. 10:30, Kamerzāle

ES Jauniešu orķestra noklausīšanās

JVLMA Kamerzālē /232. auditorijā/

 

Otrdiena, 05.02.2013. - Piektdiena, 08.02.2013.,

Meistarklases „Vokālās mūzikas stils un interpretācija”

Helge Doršs /Helge Dorsch, Diseldorfas  R. Šūmaņa Mūzikas augstskola/
Otrdien, 5. februārī plkst. 11.00 – 17.00  LMT kamerzālē /136. auditorijā/
Trešdien, 6. februārī  plkst. 11.00 – 14.00  LMT kamerzālē
                              plkst. 15.00 – 17.00 308. auditorijā
Ceturtdien, 7. februārī plkst. 11.00 – 17.00 308. auditorijā
Piektdien, 8. februārī plkst. 11.00 – 17.00 308. auditorijā
Atbalsta Erasmus

Piektdiena, 01.02.2013. 16:00, Kamerzāle

Viesprofesora Filipa Molla /Vācija/ meistarklašu noslēguma koncerts, veltīts Bendžamina Britena simtgadei

Kamerzālē /ieeja no Raiņa bulv. 23/
Piedalās meistarklašu dalībnieki.
Atbalsta Erasmus
Ieeja par ziedojumiem