JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

Klavieru kvartets TEMPUS gūst panākumus konkursā Spānijā

No 27. līdz 29. septembrim Granādā, Spānijā, norisinājās spāņu komponista Antona Garsijas Avrila /Antón García Abril/ vārdā nosauktais VI Starptautiskais kameransambļu konkurss, kurā otro vietu 30 kameransambļu konkurencē ieguva JVLMA studentu klavieru kvartets Tempus. Kvartetā muzicē Evija Auziņa /klavieres/, Eleonora Pīrāga /vijole/, Marta Rācene /alts/ un Kristers Mārtiņš Šīmanis /čells/.

Konkurss norisinājās divās kārtās, un tajā piedalījās kameransambļi no Spānijas, Latvijas, Francijas, Anglijas, Vācijas, Šveices, Polijas, Austrijas un Somijas. Dalībniekus vērtēja komponists Antón García Abril, čellists Ángel Luis Quintana, pianists Javier Herreros, flautiste Juana Guillem un mežradznieks Ramón Cueves.

Klavieru kvartets Tempus pateicas Borisa un Ināras Teterevu fondam par sniegto atbalstu dalībai konkursā, kā arī īpaši atzīmē savas pedagoģes asociētās profesores Hertas Hansenas nopelnus šī augstā rezultāta sasniegšanā un vēlas teikt lielu paldies par atbalstu profesoram Arigo Štrālam un profesoram Aldim Liepiņam.

Jāpiemin, visas pārējās godalgotās vietas konkursā ieguva spāņu ansambļi.

No sirds priecājamies kopā ar jaunajiem mūziķiem un novēlam dzirkstošus panākumus nākotnē!

Dalīties ar citiem: