JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

JVLMA Džeza mūzikas studenti katedras vadītāja Indriķa Veitnera vadībā piedalījušies projektā LAT-EST Vīlandē

No 6. līdz 8. decembrim JVLMA Džeza katedras studenti viesojās Igaunijas pilsētā Vīlandē, lai piedalītos programmas NordPlus intensīvajā projektā sadarbībā ar Vīlandes Kultūras akadēmijas Mūzikas nodaļu.

LAT-EST ir ilglaicīgs sadarbības projekts, kura ietvaros reizi gadā studentu grupa uz vairākām dienām dodas uz vienu no augstskolām, veido studentu kombo un pieredzējušu pedagogu vadībā gatavo daudzveidīgu koncertprogrammu.

Šīs sesijas tēma bija dziesmu / skaņdarbu komponēšana. Uz Vīlandi devās mūsu pirmā kursa studenti, lai strādātu kopā ar džeza mūziķiem no Dānijas - Karaliskās mūzikas akadēmijas Olborgā džeza katedras docentu, komponistu un ģitāristu Martin Granum, Dānijas Nacionālās Mūzikas akadēmijas pasniedzēju, dziedātāju, komponisti, aranžētāju un vokālo pedagoģi Helle Henning, kā arī JVLMA Džeza katedras vadītāju, asociēto profesoru, saksofonistu Indriķi Veitneru un Vīlandes Kultūras akadēmijas Mūzikas nodaļas vadītāju, bundzinieku Ahto Abner.

“Bija ļoti silta, brīnišķīga un radoša atmosfēra, trīs ļoti intensīvas dienas, lielisks koncerts, jaunas iepazīšanās un pieredze. Vīlandieši brauks atkal pie mums nākamruden, tā kā - viss turpinās!” projektu raksturo Indriķis Veitners.

Gaidīsim radošos kaimiņus ciemos nākamgad!

Dalīties ar citiem: