JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

A-daļas moduļu tematisko daļu izvēle

Uzmanību, profesionālā bakalaura studiju programmu studenti!

JVLMA izstrādājusi modulārās izglītības pilotprojektu profesionālo bakalaura studiju programmu A-blokos. Moduļi paredz tematisko daļu izvēli no kataloga, nodrošinot studējošo individuālām profesionālām vajadzībām atbilstošas tematiskās daļas trijos moduļos: Kultūra sabiedrībā, Uzņēmējdarbības pamati un Komunikācija profesionālajā vidē.

JVLMA mājaslapas sadaļā "Studijas" ievietoti sekojoši resursi:

  1. diagramma ar informāciju par katram studiju kursam un semestrim nepieciešamo tematisko daļu skaitu kredītpunktu ieguvei;
  2. moduļu un to tematisko daļu apraksti un anotācijas;
  3. tematisko daļu pieteikumu formas – studējošie tiek aicināti šim gadam, t.i. 2018./2019. akadēmiskā gada rudens un pavasara semestriem norādīt primārās izvēles (atbilstoši diagrammā norādītajam tematisko daļu skaitam attiecīgajos moduļos), kā arī otro un trešo prioritāti (gadījumiem, ja uz prioritāro kursu netiks saņemts pietiekams pieteikumu skaits grupas komplektēšanai);
  4. veidlapa jūsu jautājumiem par tematiskajām daļām un izvēlēm – Studiju programmu direkcija centīsies uz jautājumiem atbildēt savlaicīgi un biežāk uzdotos jautājumus ar atbildēm apkopot mājaslapas sadaļā “Studijas”.

Lai sekmīgi nodrošinātu docētāju piesaisti, telpu plānošanu un tematisko daļu norisi, lūdzam norādīt savu izvēli attiecīgajās formās līdz 2018. GADA 3. AUGUSTAM.

Studējošie, kuri nebūs veikuši izvēles noteiktajā periodā, tiks pievienoti tām tematiskajām daļām, kurām nepieciešams grupu piepildījums!

Dalīties ar citiem: