JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

Audiovizuālās mākslas performance “Spārnos”

14. septembrī plkst.18.00 Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē visi interesenti tiek aicināti uz apvienības "Endless Roar" audiovizuālās mākslas performanci “Spārnos”.

Piedalās Arvīds Kazlausks /saksofoni, efektu pedāļi/, Staņislavs Judins /kontrabass, efektu pedāļi/ un Džeikins Pusons /Jachin Pousson, sitaminstrumenti, elektroniskie efekti, videoprojekcijas/

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā. Biļetes cena  - 5€, pensionāriem, studentiem - 3€, skolēniem, uzrādot apliecības – ieeja bez maksas.


"Endless Roar" ir elektroakustisks post-jazz mūzikas trio, kura sastāvā esošos instrumentus – saksofonu, kontrabasu, bungas un elektroniku – pavada vizuālās projekcijas. Ansambļa radošās izpētes lauka centrā ir improvizācija strukturētu vadlīnīju ietvaros, atsaucoties gan uz laikmetīgo mūziku, gan trokšņu roku.
Gādājot par īpašu piedzīvojumu klausītājiem un skatītājiem, Endless Roar sniegtajās performances starpdisciplinārajam elementam vienmēr bijusi būtiska nozīme.
Apvienības radītajās video projekcijās mijas vizuāli elementi no ikdienas dzīves un ainām dabā. To uzdevums ir iedzīvināt meditatīvo telpu, kas rosinātu performances baudītājus ļauties iluzoram ceļojumam starp mentālajiem stāvokļiem.

Jachin Pousson ir "Endless Roar" apvienības idejiskais līderis,  komponists, bundzinieks, grupas performanču vizuālā satura autors. Koncertos spēlē arī vairākus elektroniskus instrumentus un kontrolē video materiālu.
Arvydas Kazlauskas ir viens no profesionālākajiem un radoši ziņkārīgākajiem Latvijas saksofonistiem, kurš izmanto dažādu elektronisku ierīču kombinācijas, kas ļauj viņam transformēt viņa saksofonu skaņas.
Staņislavs Judins ir ļoti daudzpusīgs kontrabasists un komponists, kurš labprāt uzstājas gan orķestra sastāvā, gan ar džeza mūziķiem, spēlē arī metālu un brīvu improvizāciju. Koncertos arī izmanto elektroniskās ierīces skaņas cilpošanai un transformēšanai.

Jaunajā koncertprogrammā "On The Wing" / "Spārnos" koncerta apmeklētāji tiek aicināti doties audiovizuālajā koplidojumā - baudīt  putna lidojuma skatus uz Rīgu un dabu tai apkārt elektroakustiskās improvizācijas pavadībā.

Koncertā izmantoti Aleksandra Muižnieka speciāli šīm projektam uzņemtie unikāli drona video materiāli, kā arī drona pilota Ervīna Ruņģa video materiāli.

Dalīties ar citiem: