JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

JVLMA docētāja Dzintra Erliha sniegs koncertus ASV

Šī gada septembrī un oktobrī JVLMA Vispārējo klavieru katedras docētāja Dzintra Erliha dosies uz ASV, lai kopā ar pasaulē atzīto soprānu, JVLMA goda profesori Maiju Kovaļevsku sniegtu koncertus vairākās ASV pilsētās – Bostonā, Vašingtonā, Klīvlandē, Ņūdžersijā un Ņujorkā.

Pavasara mēnešos Dzintras Erlihas un Maijas Kovaļevskas radošais tandēms jau paguvis uzstāties vairākās Austrālijas pilsētās – Sidnejā, Adelaidē un Melburnā, kur publika mākslinieces uzņēmusi ar sajūsmu un stāvovācijām.

Septembra un oktobra koncertos ASV tiks prezentēts arī šogad izdotais mūzikas albums Ar siltu sirdi, kurā Maija Kovaļevska, JVLMA docents Krišjānis Norvelis un Dzintra Erliha ieskaņojuši latviešu komponistu vokālo un instrumentālo kamermūziku.

Savukārt 2019. gada februārī Dzintra Erliha dosies uz Īslandi, lai sniegtu meistarklases pianistiem, Īslandes Mākslu akadēmijas studentiem, kā arī uzstātos koncertā Rejkjavīkas Ziemeļu Kultūras centrā (duetā ar flautisti Ilonu Meiju). Koncertā skanēs izcilu latviešu komponistu kamermūzika, programmā iekļaujot arī jau starptautiski atzītu jaunās paaudzes komponistu – Andra Dzenīša un Santas Bušs kompozīcijas.

Dalīties ar citiem: