JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

12. novembrī JVLMA notiks koncerts "Ouatro Spirituoso"

12. novembrī plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas LMT kamerzālē notiks koncerts "Quatro Spirituoso".

Notikums apvienojis četrus mūziķus - Elīnu Bērtiņu, Ilzi Urbāni, Ievu Upatnieci un Alekseju Bahiru. Koncertā tiks atskaņoti skaņdarbi, kas simtgades priekšvakarā iedvesmojuši izpildītājmāksliniekus un radījuši vēlmi sajūtās dalīties ar klausītājiem.

 

"Quatro Spirituoso" koncertprogrammā iekļautas latviešu un krievu kamermūzikas pērles, muzikālos iespaidus paspilgtinot ar vairākiem pirmatskaņojumiem.

Jaunās un daudzsološās komponistes Evijas Skuķes skaņdarbs "Satin manas debesis savā būrī un guli" flautai un klavierēm klausītāju ievedīs meditatīvā noskaņā, liekot izbaudīt skatu debesīs un novērojot kādu astes zvaigzni un tālo visuma spīdekļu fascinējošo mieru.

Indras Rišes pirmatskaņojums kompozīcijai Trio "Pastorāle" ir četrdaļīgs dažādu pastorāļu noskaņu cikls.

No latviešu klasikas atzīmējami tādi skaņdarbi kā Jura Karlsona Variācijas-reminiscence un, godinot komponista piemiņu, Pētera Plakida "Veltījums Haidnam".

Sergeja Rahmaņinova "Elēģija" ir krievu klasiskās mūzikas pērle, kurai tiks pretstatīta koncerta galvenā intriga - Alekseja Kurbatova Kvarteta pirmatskaņojums. Jaunais krievu izcelsmes komponists ir sacerējis apjomīgu un saviļņojošu skaņdarbu, kas tiek atskaņots daudzviet pasaulē, sākot no Dienvidāfrikas līdz pat Amerikai. Visi laipni aicināti!

Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā.
Biļetes cena - 4€, pensionāriem, studentiem - 3€, skolēniem un JVLMA piederīgajiem, uzrādot apliecības – ieeja bez maksas.

 

Dalīties ar citiem: