JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

JVLMA un LMT Gada balvas laureāti

2018. gads tuvojas izskaņai un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā /JVLMA/ ir pienācis laiks atskatīties uz aizvadītajos 12 mēnešos paveikto. Kā jau katru gadu, arī šoreiz 2019. gada 11. janvārī svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks pasniegts Mūzikas akadēmijas augstākais apbalvojums – JVLMA un LMT Gada balva.   

Par izciliem sasniegumiem mūzikā un radošo aktivitāti 2018. gadā Gada balva jaunajam mūziķim piešķirta diviem studentiem – prof. Arta Sīmaņa klases audzēknim, starptautiski atzītajam saksofonistam Aigaram Raumanim un docētāja Jāņa Petraškeviča maģistrantūras studentei, talantīgajai komponistei un spilgtas mākslinieciskās jaunrades autorei Annai Ķirsei

   Par izcilu pedagoģisko un radošo darbu 2018. gadā Gada balva mācībspēkam piešķirta JVLMA asociētajai profesorei Hertai Hansenai, kuras mākslinieciski augstvērtīgās kamermūziķes dotības izpelnījušās starptautisku atzinību un neatlaidīgais pedagoģiskais darbs vainagojies brīnišķīgos studentu panākumos.

Sirsnīgi apsveicam un lepojamies!

 

 

 

 

 

Foto: Jānis Bērziņš

 

 

  

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un LMT 2018.gada balvas pasniegšanas ceremonijas koncertu ir plānots fiksēt foto un videoierakstā un tā norises laikā to pārraidīt tiešraidē internetā LMT straumē. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas tīmekļa vietnē www.jvlma.lv un JVLMA sociālo tīklu kontos Facebook, Instagram un Twitter. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, juridiskā adrese K.Barona ielā 1, Rīga, LV-1050, personas datu apstrādi veic informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai. Saziņu ar pārzini var īstenot, rakstot e-pastu uzdati@jvlma.lv.


 

Dalīties ar citiem: