JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

27. konkurss “JVLMA labākais studentu kameransamblis”

Lai aktivizētu topošo mūziķu vēlmi veidot jaunus kameransambļus un saglabātu jau esošo ansambļu radošo potenciālu, Kameransambļa un klavierpavadījuma katedra sadarbībā ar JVLMA rektorātu un Latvijas Radio 3 programmu Klasika kopš 1993. gada ik pavasari organizē konkursu “JVLMA labākais studentu kameransamblis. Konkursā var piedalīties dažādu sastāvu kameransambļi ar brīvi izvēlētu programmu.

 

Nu jau 27. reizi, 2019. gada 12. martā plkst. 9.30, Lielajā zālē un Ērģeļzālē notiks konkurss, kas ik gadu ir ļoti iecienīts studentu vidū. Šogad tajā piedalīsies 15 kameransambļi.

Konkursa programma

Uzstāšanās kārtība

 

Konkursa noslēguma koncerts notiks 14. martā plkst. 16.00 Lielajā zālē.

Konkursa žūrijas priekšsēdētājs būs pianists un profesors Džeimss Medokss /James Maddox, Diseldorfa/, kurš, konkursa ietvaros, jaunajiem mūziķiem vadīs meistarklases kameransamblī un klavierpavadījumā 13. un 14. martā.

Savukārt 13. martā plkst. 18.00 LMT kamerzālē būs iespēja dzirdēt koncertu “Klasiskais asorti”, kurā savu meistarību apvienos divi izcili mūziķi – Džeimss Medokss /James Maddox, klavieres/ un Georgs Sarkisjans /vijole/.

Uz tikšanos konkursa “JVLMA labākais studentu kameransamblis” pasākumos!

Dalīties ar citiem: