JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

Noskaidroti "Kilograms kultūras" pirmie finālisti

31. maijā noslēdzās pavasara balsojums par līdz šim spilgtākajiem 2019. gada kultūras dzīves notikumiem. Kultūras dzīves baudītāji balsojumam izvirzīja pirmos finālistus septiņās kategorijās - mūzika, kino, teātris, vizuālā māksla, literatūra, mantojums un pārsteigums.

Kategorijā "Mūzika" finālam izvirzīts koncerts festivālā "Saxophonia" ar "Sinfonietta Rīga” (diriģents Guntis Kuzma) , JVLMA studenta, saksofonista Aigara Raumaņa, Rīgas Saksofonu kvarteta un Kristiana Maurera (Christian Maurer) dalību. Festivāla organizatori – valsts SIA “Latvijas koncerti” sadarbībā ar JVLMA un Rīgas Saksofonu kvartetu. 

Saksofonmūzikas festivāls "Saxophonia" norisinājās no 15. līdz 24. februārim, klausītājus priecējot ar piecām dažādām mūzikas programmām un vairākiem pasaules pirmatskaņojumiem. "Kilograms kultūras 2019" finālam izvirzītajā koncertā izskanēja Pētera Butāna Festivāla mūzika un Platona Buravicka jaundarbs - Koncerts diviem saksofoniem (soprāna un alta), bet vienam izpildītājam. Komponists to rakstījis jaunajam un talantīgajam saksofonistam Aigaram Raumanim.

Dalīties ar citiem: