JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

Arhīvs

Latvijas Mūzikas akadēmijas jauktais koris sadziedāsies ar Brēmenes augstskolu kamerkori

   Latvijas Mūzikas akadēmija aicina visus interesentus uz kora mūzikas koncertu sestdien, 27. maijā plkst. 13.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā, kurā tiekas Brēmenes mākslu augstskolas...


Lasīt vairāk

JVLMA PROFESORU PADOMES INFORMĀCIJA

2017. gada 17. maija Akadēmiskā personāla vēlēšanu rezultātus lūdzam skatīt šeit.

...
Lasīt vairāk

Rīga – ERASMUS+ - Minska

Nu jau otro gadu līdzās citiem Erasmus studentiem JVLMA veiksmīgi “integrējusi” arī Baltkrievijas Mūzikas akadēmijas studentus, kas līdz šim izcēlušies ar savu apzinīgumu, precizitāti, vēlmi mācīties un, protams, ar labu profesionālo līmeni.

Jaunās Erasmus+ programmas ietvaros, kas paver logu sadarbībai ārpus Eiropas Savienības, esam iepazinušies arī ar dažiem Minskas kolēģiem – pasniedzējiem. Šogad, pateicoties negaidīti dāsnajam Erasmus+ programmas Latvijas budžeta līdzfinansējumam, JVLMA bija iespēja piedāvāt baltkrievu kolēģiem un studentiem daudzpusīgu ieskatu mūsu Akadēmijas pasniedzēju profesionālajā darbībā. 

Romāns Vanags ar savām meistarklasēm un latviešu kora mūzikas prezentācijām turpināja jau pasen aizsākto sadarbību starp Kordiriģēšanas katedrām. Jūlija Jonāne lasīja lekcijas par Latvijas garīgo mūziku, tuvāk iepazīstinot ar Vaska, Dubras un Ešenvalda darbiem, un uzstājās zinātniskā konferencē.


Lasīt vairāk

JVLMA Horeogrāfijas katedras 40 gadu jubilejas koncerts un salidojums

Sestdien, 10. jūnijā plkst. 16.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Horeogrāfijas katedra aicina uz savas pastāvēšanas 40 gadu jubilejas koncertu un absolventu salidojumu.
Jubilejas gada griezumā...


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas PROFESORU PADOMES informācija

Sakarā ar izsludinātajām vēlēšanām uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem (no 2017. gada 1. septembra uz 6 gadiem) ir izvērtēta pretendentu dokumentu atbilstība prasībām.

Izsludinu tiesības...


Lasīt vairāk

Noslēgusies pirmā BAO jeb Baltijas Akadēmiju orķestra koncertturneja

Baltijas Akadēmiju orķestris jeb BAO godam ieskandinājis Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu simtgades svinības - tikko ar panākumiem noslēgusies BAO pirmā koncertu sērija trīs Baltijas valstīs. BAO apvieno talantīgākos jaunos mūziķus no visām trim Baltijas valstu mūzikas akadēmijām, un laikā no 22. līdz 26. aprīlim koncertos Rīgā, Viļņā un Tartu orķestris diriģenta Andra Vecumnieka vadībā atskaņoja gan klasiku - Roberta Šūmaņa Trešo jeb “Reinas” simfoniju un Antonīna Dvoržāka Koncertu čellam ar orķestri ar solisti Magdalēnu Cepli Rīgā un Emmu Aleksandru Bandenieci Viļņā un Tartu, gan piedāvāja klausītājiem jaunās komponistes Madaras Pētersones skaņdarba "Ātrums" pirmatskaņojumu.

Vai "Ātrums" ir ātrs un vai čellkoncerts izskan kā karaļa runa - to piedāvājam noskaidrot, noskatoties BAO koncerta ierakstu no Tartu Vanemuines koncertzāles šī gada 26. aprīlī. 

2018. gadā BAO koncertēs Baltijas valstu reģionālajās koncertzālēs, kā arī dosies uz Gdaņsku un Berlīni, savukārt 2019. gadā orķestris atgriezīsies Blatijas valstu galvaspilsētās un noslēgs simtgades ciklu ar koncertiem Sanktpēterburgā un Helsinkos. 3 gadi, 7 valstis, 12 pilsētas.


Lasīt vairāk

Zināmi Kompozīcijas katedras jaundarbu konkursa rezultāti

Šī gada 9.maijā plkst 17.00 JVLMA Ērģeļu zālē izskanēja Kompozīcijas studentu instrumentālās kamermūzikas JAUNDARBU KONKURSS. Jau sesto gadu konkursu rīko Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija sadarbībā ar Pētera Vaska fondu.

Konkursa mērķis ir veicināt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas topošos komponistus radīt jaunus skaņdarbus noteiktiem instrumentiem. Šogad jaundarbi tika rakstīti flautai un klavierēm. Skaņdarbus vērtēja komponisti Pēteris Vasks, Imants Zemzaris, muzikoloģe Baiba Kurpniece un flautiste, JVLMA docente Ilze Urbāne


Lasīt vairāk

Uzmanību - RPIVA studējošie!

RPIVA studentiem Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) administrācija vēlas uzsvērt to, ka Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studentiem JVLMA tiks saglabātas tādas pašas tiesības un studiju iespējas, kā līdz šim. JVLMA aktīvi piedalās visos ar RPIVA reorganizāciju saistītajos procesos, ar mērķi nodrošināt studējošajiem ērtu, nepārtrauktu un kvalitatīvu studiju procesu. Laipni gaidām JVLMA!


Lasīt vairāk

Violēnas Delarminā meistarklases solfedžo

No 2017.gada 8. maija līdz 12. maijam meistarklases solfedžo JVLMA studentiem sniegs Vīnes Mūzikas un mākslas universitātes profesore Violēna Delarminā /Violaine De Larminat/. Profesore iepazīstinās ar mūsdienu...


Lasīt vairāk

Par JVLMA klašu izmantošanu 2017.gada Maija svētkos

Šī gada Maija svētkos noteikti šādi klašu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā:

Pirmdien, 1. maijā                             -  no plkst. 9:00 līdz plkst. 19:00;

Otrdien, 2. maijā                               - no plkst. 7:30 līdz plkst. 22:00;

Trešdien, 3. maijā                              - no plkst. 7:30 līdz plkst. 22:00;

Ceturtdien, 4. maijā                          - no plkst. 9:00 līdz plkst. 19:00;

Piektdien, 5.maijā                              - no plkst. 9:00 līdz plkst. 19:00


Lasīt vairāk

JVLMA studentu dalība Starptautiskajā kameransambļu festivālā Tartu

38. starptautiskajā Baltijas Valstu mūzikas augstskolu studentu kameransambļu festivālā, kas notika Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas filiālē Heino Ellera Tartu Mūzikas koledžā /28.-30.04./ augstā mākslinieciskā līmenī muzicēja dažādu sastāvu kameransambļi no piecām dalībvalstīm: Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas, Friderika Šopēna Mūzikas universitātes /Varšava/, Rimska Korsakova Sankt-Pēterburgas Valsts konservatorijas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas. Mūsu akadēmiju pārstāvēja profesores Guntas Rasas kameransambļa klases duets – altists Dāvis Sliecāns un pianists Aleksandrs Kalējs, festivāla noslēguma koncertā pārliecinoši atskaņojot Imanta Zemzara Sonāti-elēģiju altam un klavierēm un Johannesa Brāmsa Sonāti klavierēm un altam Mibemol mažorā op. 120 nr. 2.

Festivāla ietvaros notika meistarklases kameransamblī, kurās jaunie mūziķi varēja slīpēt savu meistarību pie viesprofesoriem Jeļenas Semišinas, Joannas Maklakēvičas, Daļas Balsītes un Guntas Rasas. Studentu ansambļi bija ļoti labi sagatavoti un ieinteresēti aktīvam darbam


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija izsludina kandidātu pieteikšanos vēlēšanām uz REKTORA amatu

Atbilstoši 2017.gada 26.aprīļa JVLMA Senāta sēdē (protokols nr.4) apstiprinātajam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Nolikumam par kārtību, kādā tiek organizētas rektora vēlēšanas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (turpmāk – JVLMA) izsludina kandidātu pieteikšanos vēlēšanām uz REKTORA amatu.

Galvenie rektora pienākumi ir: atbildība par JVLMA darbības atbilstību Augstskolu likumam, citiem normatīvajiem aktiem, kā arī JVLMA Satversmei un JVLMA attīstības stratēģijai, atbildība par JVLMA iegūstamās izglītības, veikto zinātnisko pētījumu un īstenotās mākslinieciskās jaunrades kvalitāti un JVLMA piešķirto valsts budžeta līdzekļu un mantas likumīgu, ekonomisku un mērķtiecīgu izlietojumu


Lasīt vairāk

Uzmanību - JVLMA studējošie!

JVLMA Studējošo pašpārvalde izsludina pieteikšanos Radošo braucienu finansēšanas konkursam. Lai piedalītos Studējošo Pašpārvaldes Radošo braucienu finansēšanas konkursa maija izvērtēšanā, pieteikumi jāiesniedz līdz 15. maija plkst. 15:00 Studiju programmu direkcijas darba koordinatorei 101. telpā.

Visa nepieciešamā informācija atrodama nolikumā! Radošo braucienu konkursa finansēšanas izvērtēšana un rezultātu paziņošana notiks laikā no 17. - 24. maijam. Rakstot pieteikumu, pārliecinies, vai viss ir aizpildīts precīzi! Konkursa nolikums un pieteikuma forma atrodama www.jvlma.lv


Lasīt vairāk

JVLMA uzstāsies Michael Klinghoffer un Shani Inbar duets "BassGuitar"

Šī gada 2. maijā Izraēlas Valsts atzīmē savu 69. neatkarības gadadienu. Šogad  Izraēlas vēstniecība Latvijā nerīkos tradicionālo neatkarības dienas pieņemšanu,...


Lasīt vairāk

Jura Kalnciema jubilejas koncerts "Veltījums maniem skolotājiem"

28. aprīlī JVLMA Lielajā zālē plkst. 18.00 noritēs pianista, profesora Jura Kalnciema jubilejas koncerts "Veltījums maniem skolotājiem", kura ietvaros profesors atskaņos J.S. Baha, L. van Bēthovena, F. Lista un A. Kalniņa klavierdarbus.

Profesors savu jubilejas koncertu velta saviem skolotājiem Šmarionam Valdšteinam, Jutai Daugulei, Arnim Zandmanim un Samvelam Alumjanam, tādējādi izrādot cieņu viņu darbam un savas personības veidošanā. Katram no viņiem būs veltīts kāds īpašs skaņdarbs. Koncerts Rīgā būs kā noslēgums apjomīgai koncerttūrei, kura aptvēra visas Latvijas lielākās pilsētas. Šīs tūres ietvaros koncertu norises pilsētās arī tika organizētas prof. Jura Kalnciema meistarklases jaunajiem pianistiem.


Lasīt vairāk

Sitaminstrumentu un Pūšaminstrumentu katedru studentu koncerts Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā


Lasīt vairāk

Ērģelnieces Lienes Andretas Kalnciemas koncerts Zviedrijā

 Sadarbībā ar Gēteborgas Starptautisko Ērģeļu Akadēmiju [Göteborg International Organ Academy (GINA)]  ērģelniece Liene Andreta Kalnciema š.g. 23. aprīlī sniedza solokoncertu vienā no lielākajām Gēteborgas katedrālēm – Vāsas baznīcā [Vasakyrkan], Zviedrijā, atskaņojot  J. S. Baha, S. Franka, O. Lindberga, P. Dambja, Š. M.Vidora u.c. komponistu skaņdarbus.

Uzaicinājums  koncertēt  Zviedrijā ir ciešā saistībā pēc veiksmīgas dalības starptautiskajā Dānijas nacionālā ērģelnieku konkursā š. g. janvārī , kurā Liene Andreta ieguva laureātes nosaukumu.

Vāsas baznīcas ērģeles ir 3 manuāļu vēlīnā romantisma instruments, tās 1916. gadā būvējis zviedru ērģeļbūvētājs Eskil Lundén.

2002. gadā instrumentu restaurējusi zviedru firma Grönlunds


Lasīt vairāk

JVLMA Senāta informācija

2017. gada 26. aprīļa Akadēmiskā personāla vēlēšanu rezultāti šeit:


Lasīt vairāk

JVLMA Senāta informācija


Sakarā ar izsludinātajām vēlēšanām uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem (no 2017. gada 1. septembra uz 6 gadiem) ir izvērtēta pretendentu dokumentu atbilstība prasībām. Izsludinu tiesības piedalīties...


Lasīt vairāk

Rīgas Saksofonu kvartets aicina uz 25 gadu jubilejas koncertu

      Rīgas Saksofonu kvartets (RSK) ielūdz klausītājus uz savas 25. dzimšanas dienas koncertu otrdien, 25. aprīlī plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas...


Lasīt vairāk

Pirmais BAO koncerts pavisam drīz!

Baltic Academy Orchestra videosveiciens un apliecinājums tam, ka orķestra dalībnieki rūpīgi un ar lielu atdevi gatavojas gaidāmajai tūrei.


Lasīt vairāk

Priecīgas Lieldienas!


Lasīt vairāk

Sirsnīgi sveicam kolēģus ar Latvijas Valsts apbalvojuma saņemšanu

Sirsnīgi sveicam savus kolēģus- emerit. prof. Georgu Pelēci un docētāju Sergeju Brīnumu ar Latvijas Valsts apbalvojuma- IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeņa saņemšanu!

...
Lasīt vairāk

BAO - Baltijas Akadēmiju orķestris uzsāk simtgades koncertciklu "3 gadi, 7 valstīs, 12 pilsētās"

 

Baltijas Akadēmiju orķestris, kas apvieno jaunos talantus no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas mūzikas akadēmijām, aprīlī uzsāk koncertciklu...


Lasīt vairāk

Rīgas Melngalvju kamermūzikas koncertprogrammu konkursa Galvenās balvas un Speciālbalvas ieguvēji

   Pēc divu dienu visnotaļ saspringtas sacensības, 9 kameransambļu konkurencē Rīgas Melngalvju kamermūzikas koncertprogrammu konkursa Galveno balvu izcīnīja...


Lasīt vairāk

JVLMA norisinās Trešās Starptautiskās Rīgas saksofonu dienas. Pasākumu programma

No 8. līdz 13. aprīlim JVLMA norisinās Trešās Starptautiskās Rīgas saksofonu dienas. Jau tradicionāli tajās piedalās viesi no Skandināvijas un Baltijas valstīm. Šogad kopā...


Lasīt vairāk

Ceļojums mūzikā caur pieciem gadsimtiem kopā ar vijolnieci Elmiru Darvarovu un mežradznieku Hovardu Vollu /ASV/

Koncertprogramma Mūzika caur pieciem gadsimtiem (17. – 21. gs) ko piedāvā Grammy balvas nominante un bijusī Metropolitēna operas orķestra koncertmeistare,...


Lasīt vairāk

Melngalvju brālības Kamermūzikas koncertprogrammu konkurss

Rīgas Melngalvju brālība sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas...


Lasīt vairāk

JVLMA telpu izmantošana 2017. gada Lieldienās

Noteikti šādi telpu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akdēmijā š.g. Lieldienās  no 13.aprīļa līdz 17.aprīlim:

  • Ceturtdien, 13.aprīlī – no plkst. 07:30...

Lasīt vairāk

JVLMA 4. starpdisciplinārā konference "Mūzikas pētījumi Latvijā" 30. - 31. martā Ērģeļu zālē

2017. gada 30. - 31. martā JVLMA...


Lasīt vairāk

30. martā JVLMA Atvērto durvju diena


Lasīt vairāk

Zināmi konkursa "JVLMA labākais studentu kameransamblis" rezultāti

Otrdien, 28. martā JVLMA Lielajā zālē notika jau 25. konkurss Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas labākais studentu kameransamblis, ko akadēmijas studentiem, jau kopš 1993. gada, organizē Kameransambļa un klavierpavadījuma katedra. Konkurss notika divās kategorijās: A – dueti; B – lielie ansambļu sastāvi (no trio līdz oktetam; nepiedalās vienādu instrumentu ansambļi, ja dalībnieku tajos ir vairāk nekā četri).

Šajā reizē savu dalību kā ierasts bija pieteikuši dažādu sastāvu kameransambļi, kuru uzstāšanos vērtēja kompetenta žūrija: žūrijas priekšsēdētājs no Lietuvas prof. Robertas Beinaris (oboja), prof. Arigo Štrāls (alts), prof. Gunta Rasa (klavieres), doc. Guntis Kuzma (klarnete), doc. Mārtiņš Zilberts (klavieres).

Šogad Labākajam kameransamblim abās kategorijās tiks piešķirta arī Latvijas Radio 3 programmas Klasika balva


Lasīt vairāk

Atvērta pieteikumu pieņemšana LIAA Radošo industriju inkubatorā

No 14. marta līdz 31. martam atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju biznesa inkubatorā. Elektroniski parakstītus pieteikumus pieņem līdz 2. aprīlim. Konsultatīvās komisijas sēde par uzņemšanu inkubatorā plānota aprīļa beigās.

Radošo industriju inkubatora pakalpojumi ir pieejami radošo industriju uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem. Inkubatorā var iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan jau esošie komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem.


Lasīt vairāk

Nora Žeigure uzvarējusi Ungārijas Nacionālajā jauno kordiriģentu konkursā

Šī gada 26. martā Ferenca Lista Mūzikas akadēmijā Budapeštā norisinājās Lantoša Režu vārdā nosauktais Ungārijas Nacionālais jauno kordiriģentu konkurss, kurā aicināti...


Lasīt vairāk

Tuvojas 25. konkurss "JVLMA labākais studentu kameransamblis"

   Lai aktivizētu topošo mūziķu vēlmi veidot jaunus kameransambļus un saglabātu jau esošo ansambļu radošo potenciālu, Mūzikas akadēmijas Kameransambļa...


Lasīt vairāk

JVLMA mansarda stāvā skatāma Jāņa Porieša foto izstāde

Līdz š.g. 28. aprīlim JVLMA mansarda stāvā aplūkojama...


Lasīt vairāk

JURJĀNU ANDREJA VI STARPTAUTISKĀ METĀLA PŪŠAMINSTRUMENTĀLISTU KONKURSA FINĀLA REZULTĀTI

1.vieta:
Danielius Patrikas Kišūnas /Tuba, Lietuva/ 
2. vieta:
Jaroslaw Meisner /Trombons, Polija/
3. vieta
Marc Zwingelberg /Trompete, Vācija/

Laureāti saņem Borisa...

Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja metāla pūšaminstrumentālistu konkursa III kārta

Šodien, 17. martā, plkst 14:00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija Lielajā zālē norisināsies VI Starptautiskā Jurjānu Andreja metāla pūšaminstrumentālistu konkursa fināla cīņa, kurā dalībnieki uzstāsies kopā ar orķestri „Rīga” un diriģentu Valdi Butānu.

Finālā spēkiem mērosies mežradznieks Māris Evelons (Latvija), tubists Fjodors Šagovs (Krievija), trompetists Marks Cvingelbergs (Vācija), trombonists Jaroslavs Meisners (Polija), tubists Danielius Partiks Kišūnas (Lietuva) un mežradznieks Mēzs Voss (Nīderlande). Konkursantu atskaņojumā varēsim dzirdēt R. Štrausa, R. Bredšova, L. Grendala un D. Burguā koncertus soloinstrumentiem.

17. marta vakarā plkst. 19.00 turpat, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija Lielajā zālē, notiks arī konkursa apbalvošana, kur līdz ar laureātu balvām tiks pasniegtas arī vairākas speciālbalvas.

Laureāti saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda naudas balvas: I vietas ieguvējs - 3 000 eiro, II vietas ieguvējs – 2 000 eiro un III vieta – 1 000 eiro


Lasīt vairāk

Koncerta LATVIJA. BRĪVĪBA. MEMORANDS tiešraide plkst. 19:00

 


Lasīt vairāk

Zināmi Jurjānu Andreja metāla pūšaminstrumentālistu konkursa III kārtas dalībnieki un uzstāšanās secība

1.

Māris Evelons

Mežrags


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Zinātniskās padomes informācija Par akadēmiskā personāla vēlēšanu rezultātiem 2017. gada 14. martā

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas

Zinātniskās padomes informācija

Par...


Lasīt vairāk

Jauns latviešu ērģeļmūzikas albums

  Ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas atbalstu tapis jauns ērģelnieces Vitas Kalnciemas solo ierakstu albums Uzliesmojumi, kas ierakstīts Rīgas Domā. Šajā...


Lasīt vairāk

"Mūzikas centra" instrumentu izstāde JVLMA

17. martā no plkst. 12.00 līdz 17. 30 JVLMA 126. auditorijā būs apskatāma "Mūzikas centra" mūzikas instrumentu izstāde. Izstādē būs apskatāmi: mežragi, trompetes, tromboni, eifoniji, tubas, flautas un saksofoni.

Pēc izstādes apskatīšanas, no plkst. 14.00, esat laipni aicināti uz Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu koncerta III kārtu ar orķestri "Rīga" JVLMA Lielajā zālē


Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja VI Starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa 2. kārtas grafiks

2. kārta

14. marts JVLMA Lielā zāle

Mežrags

Obligātais skaņdarbs

  W.A. Mozart – Concerto in E flat major, No.4, KV 495 (to be performed...


Lasīt vairāk

22.martā seminārs par CV aizpildīšanu Europass formā

Trešdien 22. martā 231. auditorijā plkst. 14.10 notiks seminārs par CV aizpildīšanu Europass formā.


Lasīt vairāk

Zināmi Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa II kārtas dalībnieki

II KĀRTAS DALĪBNIEKI*

 

TROMBONS

Jaroslaw Meisner

Daisuke Ochi

Piotr Pukowiec

Christoph Schnaithmann

Therese Iversen

 

MEŽRAGS

Alvaro Flores Redondo

Kārlis Rērihs

Mees Vos

Karin Yamaguchi

Miks Bankevics

David Coral 

Māris Evelons


Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja metāla pūšaminstrumentālistu konkursa I kārta

I kārta

11/03/2017

JVLMA ĒRĢEĻU ZĀLE

Mežrags

Obligātais skaņdarbs

B.Krol Laudatio


Lasīt vairāk

Zinātniskās padomes informācija

Zinātniskās padomes informācija

Sakarā ar izsludinātajām vēlēšanām uz vakanto akadēmisko amatu (no 2017. gada 20. marta uz 6 gadiem) ir izvērtēta pretendentu dokumentu...


Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa Atklāšanas koncerts 10. martā

Piektdien 10. martā plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa Atklāšanas koncerts. Koncertā JVLMA simfonisko orķestri diriģēs LNSO mākslinieciskais vadītājs Andris Poga un LNSO asistentdiriģents Guntis Kuzma. Angļu komponista Mārtina Elerbija (Ellerby, 1957) Eifonijkoncertā solists būs žūrijas priekšsēdētājs Stīvens Mīds, un Riharda Štrausa Obojas koncertā solos spēlēs LNSO pirmā oboja, JVLMA lektors Egils Upatnieks. Koncerta otrajā daļā klausīsimies Ludviga van Bēthovena Septīto simfoniju.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī stundu pirms koncerta norises vietā. 
Biļetes cena - € 5, pensionāriem, studentiem - € 3, skolēniem - ieeja brīva


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija izsludina konkursu uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija izsludina konkursu uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem (no 2017.gada 1.septembra uz 6 gadiem).

Sīkāka informācija meklējama šeit

...
Lasīt vairāk