JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

Arhīvs

22.martā seminārs par CV aizpildīšanu Europass formā

Trešdien 22. martā 231. auditorijā plkst. 14.10 notiks seminārs par CV aizpildīšanu Europass formā.


Lasīt vairāk

Zināmi Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa II kārtas dalībnieki

II KĀRTAS DALĪBNIEKI*

 

TROMBONS

Jaroslaw Meisner

Daisuke Ochi

Piotr Pukowiec

Christoph Schnaithmann

Therese Iversen

 

MEŽRAGS

Alvaro Flores Redondo

Kārlis Rērihs

Mees Vos

Karin Yamaguchi

Miks Bankevics

David Coral 

Māris Evelons


Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja metāla pūšaminstrumentālistu konkursa I kārta

I kārta

11/03/2017

JVLMA ĒRĢEĻU ZĀLE

Mežrags

Obligātais skaņdarbs

B.Krol Laudatio


Lasīt vairāk

Zinātniskās padomes informācija

Zinātniskās padomes informācija

Sakarā ar izsludinātajām vēlēšanām uz vakanto akadēmisko amatu (no 2017. gada 20. marta uz 6 gadiem) ir izvērtēta pretendentu dokumentu...


Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa Atklāšanas koncerts 10. martā

Piektdien 10. martā plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa Atklāšanas koncerts. Koncertā JVLMA simfonisko orķestri diriģēs LNSO mākslinieciskais vadītājs Andris Poga un LNSO asistentdiriģents Guntis Kuzma. Angļu komponista Mārtina Elerbija (Ellerby, 1957) Eifonijkoncertā solists būs žūrijas priekšsēdētājs Stīvens Mīds, un Riharda Štrausa Obojas koncertā solos spēlēs LNSO pirmā oboja, JVLMA lektors Egils Upatnieks. Koncerta otrajā daļā klausīsimies Ludviga van Bēthovena Septīto simfoniju.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī stundu pirms koncerta norises vietā. 
Biļetes cena - € 5, pensionāriem, studentiem - € 3, skolēniem - ieeja brīva


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija izsludina konkursu uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija izsludina konkursu uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem (no 2017.gada 1.septembra uz 6 gadiem).

Sīkāka informācija meklējama šeit

...
Lasīt vairāk

Sveicam Lielās mūzikas balvas 2016 laureātus

Priecājamies un no sirds apsveicam mūsējos –2016. gada LIELĀS MŪZIKAS BALVAS laureātus: emerit. prof. Ellionoru Testeļecu, prof. Juri Karlsonu, asoc. prof. Evu Binderi, Daumantu Liepiņu.

Vēlam izcilus panākumus arī turpmāk, kā arī daudz radošu ideju un to sekmīgu piepildījumu!


Lasīt vairāk

Jurjānu Andreja VI starptautiskā metāla pūšaminstrumentālistu konkursa grafiks

 

 

 

 

 

 

 

10. martā

no plkst. 16.00 līdz 17.30- Konkursa dalībnieku reģistrācija

/JVLMA foajē/

plkst. 18. 00-  Konkursa Atklāšanas koncerts un uzstāšanās secības izloze

/JVLMA Lielajā zālē/  biļetes iegādājamas www.bilseuparadize.lv vai koncerta norises vietā stundu pirms koncerta

 

11. martā- Konkursa I kārta

 10.00 Mežragi

/JVLMA Ērģeļu zālē/


Lasīt vairāk

Koncerts "Meistari un Mācekļi" ar vijolnieci Terēzi Zīberti-Ijabu un viņas absolventiem

   Svētdien, 12. martā plkst. 16.00 Lielās Ģildes Minsteres zālē aicinām uz orķestra Sinfonia Concertante koncertu "Meistari un Mācekļi XXIII", kurā kopā ar orķestri diriģenta...


Lasīt vairāk

Prof. Selgas Mences darba pirmatskaņojums Šveicē

25. un 26. februārī Šveicē notika JVLMA profesores Selgas Mences skaņdarba korim un kameransamlim “Nakts dziedājumi” /”Nachtgesang“/ pirmatskaņojums. Skaņdarbs rakstīts speciāli trio “tacchi alti” 10 gadu jubilejas koncertam. Programmā, kura tika veidota sadarbībā ar Lucernas profesionālo kori “Ensemble Corund”, skanēja arī franču romantiķu un Kanādas mūsdienu komponista R. Mureija Šafera /R. Murray Schafer/ mūzika. Koncertu sagatavot un diriģēt bija uzaicināta vokālās grupas “Putni” vadītāja Antra Dreģe. Martā programma tiks ierakstīta kompaktdiskā


Lasīt vairāk

Radošo industriju inkubators aicina uz tikšanos: jaunas atbalsta iespējas mūziķiem

Mūzikas industrijas vidē valda biznesa likumsakarības, kas prasa no mūsdienu mākslinieka spēju patstāvīgi darboties sīvas starptautiskas konkurences apstākļos.Daudzi radošo sfēru pārstāvji šiem apstākļiem nav gatavi, lai arī ir ieceru pārpilni. Nepieciešama pieredze un atbalsts.
8. martā, plkst. 14:30, 231.  auditorijā notiks tikšanās ar Radošo industriju inkubatora vadītāju  Lieni Pērkoni, kura  pastāstīs par to, kā šī institūcija var palīdzēt  jūsu radošo ieceru īstenošanā!

Radošo industriju inkubators (RII) sniedz atbalstu jauniem uzņēmumiem un biznesa idejām. Starpdisciplinārā vidē, kur darbojas dažādu nozaru mākslinieki, tiek radīti apstākļi jaunu ideju attīstībai. Atbalsts tiek sniegts, piesaistot mentorus, konsultantus, rīkojot pasākumus, nodrošinot darba koprades telpas, kā arī sniedzot līdzfinansējumu un piešķirot granta finansējumu. Uzziniet vairāk par šīm iespējām un izmantojiet tās


Lasīt vairāk

No 10. līdz 17. martam JVLMA norisināsies VI starptautiskais Jurjānu Andreja metāla pūšaminstrumentālistu konkurss

2016. gada rudenī ar vēl nebijušu vērienu notika VI Jurjānu Andreja starptautiskā pūšaminstrumentālistu konkursa pirmā daļa, kurā sacentās jaunie kokpūšaminstrumentu mūziķi. Savukārt 2017. gada marta sākumā aicinām ikvienu sekot starptautiskā konkursa otrās daļas norisei. Tajā sacentīsies 54 metālpūšaminstrumentu spēlētāji, 11 no tiem pārstāvēs Latviju.

Konkursu ar Borisa un Ināras Teterevu fonda, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Mūzikas centra atbalstu rīko Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, un tas norisināsies no 10. līdz 17. martam.

Pieteikumus iesniedza teju 100 dalībnieki. Atlasi izturēja 54: 18 mežradznieki (4 no Latvijas), 6 trompetisti (2 no Latvijas), 14 trombonisti (1 no Latvijas), 8 eifonisti (3 no Latvijas), 8 tubisti (1 no Latvijas). Konkursantu vecums – līdz 30 gadiem.

Līdzās Latvijas jaunajiem mūziķiem konkursam pieteikušies pārstāvji no Igaunijas (4), Japānas (3), Krievijas (4), Korejas (1), Lietuvas (8), Luksemburgas (1), Nīderlandes (5), Norvēģijas (1), Polijas (5), Portugāles (2), Spānijas (3), Šveices (1), Ukrainas (1), Ungārijas (1) un Vācijas (3).

I vietas ieguvējs saņems 3000 EUR, II vietas ieguvējs – 2000 EUR, III vietas ieguvējs – 1000 EUR.

Jaunos mūziķus vērtēs žūrija, kurā pieci dalībnieki: eifonija virtuozs un popularizētājs, pieprasīts koncertsolists Stīvens Mīds (Mead, Apvienotā Karaliste), ievērojamu orķestru solo mežradznieks un koncertsolists, Karlsrūes un Krakovas mūzikas augstskolu profesors Vils Sanderss (Sanders, Nīderlande), trompetists un Lietuvas Mūzikas un teātra augstskolas profesors Adoms Kontauts (Kontautas, Lietuva), Orhūsas Karaliskās Mūzikas akadēmijas trombona klases profesors Nilss Ole Bo Johansens (Johansen, Dānija), Grācas Mūzikas augstskolas tubas klases profesors Jozefs Maierhofers (Maierhofer, Austrija).

Konkurss noritēs trijās kārtās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā


Lasīt vairāk

Ar krāšņu koncertu kori sveiks diriģentu Paulu Kveldi 90. jubilejā

 

2017. gada 4. martā pulksten 16.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē ar vērienīgu...


Lasīt vairāk

24. martā sāksies trešais JVLMA mūsdienu mūzikas festivāls "deciBels"

No 24. februāra līdz 3. martam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā /JVLMA/ norisināsies Trešais mūsdienu mūzikas festivāls „deciBels”, kurš, kā jau ierasts, dos iespēju ieskatīties mūsdienu mūzikas aktivitātēs akadēmijā. Festivāla mērķis ir vienlaikus parādīt to, kas notiek akadēmijas ikdienā un vienlaikus “sapurināt” studentus jauniem, rosinošiem ceļojumiem mūsdienu mūzikas jomā, savedot kopā topošos komponistus, instrumentālistus, vokālistus, džeza un etnomūziķus, skaņu režisorus. Ar mūsdienu mūziku tiek saprasts visdažādākais žanru loks, ne tikai mūsdienu akadēmiskā mūzika.

Šogad festivāls vēl vairāk aktivizējis tā starptautisko aktivitāti, dalībai festivālā uzaicinot austriešu jaunās mūzikas ansambli NAMES un komponistu Karlheincu Eslu (Karlheinz Essl,1960)


Lasīt vairāk

Zināmi YAMAHA stipendijas 2017 rezultāti

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Lielajā zālē 20. februārī notikušajā konkursā noskaidrots šī gada "Yamaha" stipendijas ieguvējs. Par 1000 eiro lielo "Yamaha" stipendiju šogad cīnījās JVLMA Klavierspēles specializācijas studenti. Tomēr uzvaru ieguva tikai viens – prof. Jura Kalnciema klases students Dainis Tenis.

Dainis Tenis konkursā startēja, atskaņojot latviešu komponista Jēkaba Graubiņa latviešu tautasdziesmas Aiz uzpītes meitas dzied apdari un Sergeja Prokofjeva Septīto sonāti B dur op.83.

Konkurss norisinājās jau 23. reizi


Lasīt vairāk

Klavieru duets Antra un Normunds Vīksnes atgriezušies no viesošanās Armēnijā.

Šā gada 17. un  18. februārī Armēnijā notika Erevānas Komitasa valsts konservatorijas Giumri filiāles divdesmitgadei veltīti koncerti un meistarklases. Jau vairāku gadu garumā klavieru duets darbojas  Starptautiskā atskaņotājmākslinieku konkursā-festivālā Renesanse
. Šoreiz Antra un Normunds Vīksnes sagatavoja īpašu programmu veltītu augstskolas jubilejai, kurā skanēja gan latviešu, gan citzemju skaņražu kompozīcijas.Publika ar īpašu atsaucību un stāvovācijām uzņēma mūsu klavieru duetu gan Giumri koncertzālē, gan Arama Hačaturjana muzejā Erevānā


Lasīt vairāk

JVLMA zinātniskās un radošās darbības attīstības projektu konkursa rezultāti

JVLMA zinātniskās un radošās darbības attīstības projektu konkursā no kopumā iesniegtajiem 23 projektiem, no kuriem 1 neatbilda konkursa nolikumam,  pilnībā un daļēji atbalstīti...


Lasīt vairāk

Ilona Meija un Dzintra Erliha ieksaņojušas kamermūzikas albumu "Citādas krāsas"

Nacionālā skaņu ierakstu kompānijas SKANI sērijā Latviešu komponisti iznācis jauns kamermūzikas albums Citādas krāsas,...


Lasīt vairāk

Uzmanību - 8. semestra studenti!

Diplomeksāmens Kolokvijs specialitātē, mūzikas vēsturē un teorijā notiks sekojošos laikos un telpās.


Lasīt vairāk

Koncerts “AnNo 1982/1987”. Spēlē klavieru duets Antra un Normunds Vīksnes

    Latvijas Mūzikas akadēmija 21. februārī plkst. 18.30 Lielajā zālē aicina visus 176 melnbalto taustiņu mūzikas cienītājus uz koncertu “AnNo 1982/1987”, kurā mūsu klavieru duets Antra un Normunds Vīksnes atkal pārsteigs klausītājus sev jau ierastajā atraktīvajā stilā, piedāvājot ļoti īpašu koncertprogrammu – virkni pirmatskaņojumu, kas aicinās gan mirkli apstāties meditācijā, gan izjust dramatismu, gan atbrīvoties labvēlīgam smaidam.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī stundu pirms koncerta norises vietā.  Biļetes cena - 5 €; pensionāriem -3 €; studentiem un skolēniem, uzrādot apliecības bez maksas


Lasīt vairāk

Lektors Jānis Petraškēvičs piedalīsies Ligeti Simpozijā Helsinkos

JVLMA lektors Jānis Petraškēvičs š.g. 10. februārī piedalīsies Ligeti Simpozijā Helsinkos ar lekciju "Ligeti Klavierkoncerta pirmās daļas strukturālā analīze". Sadarbojoties ar jaunās mūzikas festivālu Musica nova Ligeti Simpoziju organizē Sibeliusa akadēmija  un Helsinku mākslu universitāte


Lasīt vairāk

Armands Znotiņš: Operstudijas "Figaro" jubileja

Jāzepa...


Lasīt vairāk

JVLMA simfoniskā orķestra koncerts Diriģē jaunie!

   Sestdien, 11. februārī plkst. 15.00 Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē aicinām uz simfoniskās mūzikas koncertu Diriģē jaunie! Koncertā JVLMA simfonisko orķestri diriģēs...


Lasīt vairāk

Dr. Džūlijas Silveras /ASV/ meistarklases džeza vokālā

   16. februārī plkst. 17.00 Akadēmijas LMT kamerzālē notiks Džūlijas Silveras /Julie Silvera, ASV/ meistarklases džeza vokālā.

  ...


Lasīt vairāk

ARLEKĪNS, ORFEJS PAZEMĒ. Operstudijai Figaro 20+. Tiešraide no 16:00!

ARLEKĪNS, ORFEJS PAZEMĒ. Operstudijai Figaro 20+. Tiešraide no 16:00!

 


Lasīt vairāk

JVLMA Studējošo pašpārvaldei - LSA Gada balva

28. janvārī Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē norisinājās Latvijas Studentu apvienības (LSA) Gada Balva 2016 un apvienības 22. dzimšanas dienas svinības. Pasākumā tika pasniegtas balvas 13 nominācijās, par kurām balsoja gan studenti un studējošo pašpārvaldes, gan LSA Valde un ārējo ekspertu komisija. Balvu nominācijā “Gada ieguldījumu sociālās dzīves veicināšanā” pasniedza Latvijas Republikas Tiesībsargs Juris Jansons, un to saņēma Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Studējošo pašpārvalde par studentu radošo braucienu finansēšanas konkursa īstenošanu.


Lasīt vairāk

JVLMA Operstudijai „Figaro 20+”. Jubilejas izrādes

   Februāra sākumā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Operstudija Figaro aicina uz savas pastāvēšanas 21 gada...


Lasīt vairāk

Pieteikšanās JVLMA minimālajai stipendijai

Studējošajiem, kas studē par valsts budžeta līdzekļiem, līdz šī gada 6.februārim iespējams pieteikties minimālajai stipendijai. Pieteikšanās...


Lasīt vairāk

Liene Andreta Kalnciema kļūst par Dānijas nacionālā ērģelnieku konkursa laureāti

Ērģelniece Liene Andreta Kalnciema šī gada 21. janvārī kļuvusi par prestižā starptautiskā Dānijas nacionālā ērģelnieku konkursa laureāti Esbjergā, Vadenzē [Esbjerg, Wadden...


Lasīt vairāk

Pasaulslavenais britu diriģents Stīvens Leitons diriģēs Latvijas Mūzikas akadēmijas jaukto kori

   Patiess gods un liels prieks Mūzikas akadēmijai ir piedāvāt un aicināt kora mūzikas cienītājus uz angļu renesanses kora mūzikas koncertu 28.janvārī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pestītāja...


Lasīt vairāk

Melngalvju brālības Kamermūzikas koncertprogrammu konkurss

   Rīgas Melngalvju brālība sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju (JVLMA) izsludina kamermūzikas koncertprogrammu konkursu JVLMA studējošo instrumentāliem...


Lasīt vairāk

LULU BĒRNIEM otrās sezonas turpinājums

Janvārī un februārī kino teātra Splendid Palace Cafe Film Noir telpās laikmetīgo operu cikls LULU piedāvā projekta...


Lasīt vairāk

JVLMA Mūsdienu mūzikas festivāls deciBels "Kilograms kultūras 2016" gada balsojumā

Sācies Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvas “Kilograms kultūras 2016” noslēguma balsojums, kurā piedalās uzvarētāji no visiem četriem 2016. gada balsojumiem. Sadaļā Gada Pārsteigums iespējams nobalsot arī par nu jau mums tik tradicionālo JVLMA mūsdienu mūzikas festivālu "deciBels"."Kilograms kultūras 2016" gada balsojums norisināsies no 2017. gada 16. janvāra plkst. 8 līdz 25.janvāra pusnaktij


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Dzimšanas dienas svinības. JVLMA un LMT GADA BALVAS 2016 pasniegšanas ceremonija un koncerts

   Trešdien, 11. janvārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija /JVLMA/ atzīmē savu 97. dzimšanas dienu. Svarīgākā šīs dienas daļa ir svētku koncerts...


Lasīt vairāk

Par klašu izmantošanu no 2017. gada 21. janvāra līdz 29. janvārim

No 2017.gada 21.janvāra līdz 29.janvārim noteikti šādi klašu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā:

darba dienās - no plkst. 08:00 līdz plkst. 20:00;

sestdienās     - no plkst. 09:00 līdz plkst. 17:00;

svētdienās    - no plkst. 09:00 līdz plkst. 15:00


Lasīt vairāk

Klašu izmantošanas laiki no 2017. gada 2. janvāra līdz 20.janvārim un no 30.janvāra līdz 21.jūnijam

No 2017.gada 2.janvāra līdz 21.jūnijam noteikti šādi klašu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā:

-darba dienās - no plkst. 07:30 līdz plkst. 22:00;

-sestdienās- no plkst. 08:30 līdz plkst. 19:00;

-svētdienās- no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:30


Lasīt vairāk

Klašu izmantošanas laiku no 2016. gada 23. decembra līdz 2017. gada 1. janvārim

No š.g. 23.decembra līdz 2017.gada 1.janvārim noteikti šādi klašu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā:

Piektdien, 23.12.2016.g.  – no plkst.09:00...


Lasīt vairāk

JVLMA Klavieru katedras studenti ieskandina Ziemassvētkus LNB

17. decembra pēcpusdienā Latvijas Nacionālās bibliotēkas 11. stāvā ar ungāru komponista Bēlas Bartoka (Béla Bartók) kompozīcijām no cikla "Mikrokosmoss" klausītājus priecēja JVLMA Klavieru katedras 1. semestra studenti Lelde Rasnace un Inta Kļimoviča (prof. J. Kalnciema klase), Laura Balabane (doc. J. Žvikova klase), Elizabete Bērziņa un Inese Gaile (prof. A. Zandmaņa klase) un Pāvels Laganovskis (doc. T. Ostrovska klase). Pasākumu vadīja JVLMA docētāja, dr.art. Diāna Zandberga un tas noritēja "Ģimeņu sestdienas" programmas ietvaros sadarbībā ar Ungārijas vēstniecību.


Lasīt vairāk

Opera bērniem "Ansītis un Grietiņa" atkal klāt!

   Īsi pirms Ziemassvētkiem, Latvijas Mūzikas akadēmija jau atkal aicina visjaunākos skatītājus un viņu vecākus uz tikšanos ar iemīļotajiem pasaku varoņiem – Ansīti...


Lasīt vairāk

LULU BĒRNIEM otrā sezona - operas un baleti pašiem mazākajiem

Laikmetīgo operu cikls LULU piedāvā jau otro projekta LULU BĒRNIEM sezonu, kuras ietvaros kino teātra Splendid Palace Cafe Film Noir telpās vismazākajiem skatuves mākslu mīļotājiem tiks piedāvāts...


Lasīt vairāk

Tiek izsludināts konkurss JVLMA zinātniskās un radošās darbības projektu pieteikumiem

Līdz 23. janvārim plkst. 15.00 JVLMA kancelejā tiek gaidīti pieteikumi JVLMA zinātniskās un radošās darbības projektu konkursam. Konkursa mērķis ir veicināt zinātnisko un radošo darbību JVLMA. Finansējumu...


Lasīt vairāk

Konkurss YAMAHA stipendija 2017 – klavierspēles specialitātes studentiem

Jau 23. reizi, pateicoties sadarbībai ar japāņu mūzikas instrumentu ražotāju – kompāniju Yamaha, Mūzikas akadēmijai ir iespēja atbalstīt vienu studentu, piešķirot...


Lasīt vairāk

Koncerts “Viljams Šekspīrs. If music be the food of love… *”

12. decembrī plkst. 18.00 LMT Kamerzālē aicinām uz koncertu "Viljams Šekspīrs. If music be the food of love…"

Ja mūzika ir mīlas barība,
Tad spēlējiet!
Lai tiek man pilnām tās
Un ilgas mirst no baudu pārmēra
. (V. Šekspīrs, “Divpadsmitā nakts”, 1. cēliens)


Lasīt vairāk

Sākas projektu pieņemšana radošo industriju biznesa inkubatorā

Š.g. 1. decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā. Plānots, ka tas veicinās...


Lasīt vairāk

Pianists Daumants Liepiņš ieguvis trešo vietu Mančestras Starptautiskajā pianistu konkursā

Profesora Arņa Zandmaņa klavieru klases 5. semestra students Daumants Liepiņš ļoti veiksmīgi startējis Džeimsa Motrema vārdā nosauktajā Mančestras Karaliskās Ziemeļu mūzikas koledžas 5. starptautiskajā pianistu konkursā, kopvērtējumā iegūstot trešo vietu.


Lasīt vairāk

Uzmanību - JVLMA studējošie!

JVLMA Studējošo pašpārvalde izsludina pieteikšanos Radošo braucienu finansēšanas konkursam. Lai piedalītos Studējošo Pašpārvaldes Radošo braucienu finansēšanas konkursa decembra izvērtēšanā, pieteikumi jāiesniedz līdz 16. decembra plkst. 15:00 Studiju programmu direkcijas darba koordinatorei 101. telpā.


Lasīt vairāk

Uzmanību - 3. semestra maģistranti!

Valsts pārbaudījuma Maģistra diplomreferāta aizstāvēšana norise 2017.gada 17., 18. un 19. janvārī 120.klasē notiks šādā secībā.


Lasīt vairāk

JVLMA Kordiriģēšans klases studenti plūc laurus konkursā Minskā

 

JVLMA Kordiriģēšanas klases 5. semestra students un Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiāts Vilhelms Georgs Vācietis (Māra Sirmā diriģēšanas klase) ieguvis II vietu starptautiskajā konkursā IV Open Competition of Choral Conductors Named After V. Rovodo, kā arī vairākas specbalvas: Baltkrievijas mūzikas akadēmijas kora simpātiju balvu, Baltkrievijas mūzikas akadēmijas diriģēšanas katedras specbalvu un Minskas jauniešu fonda specbalvu


Lasīt vairāk

Ansambļa NYX piecu gadu dzimšanas dienas koncerts

   Ansamblis NYX, kura sastāvā ietilpst flautiste Anete Toča, vijolniece Tatjana Ostrovska un klavesīniste /pianiste Ieva Sarja, šogad atzīmē savas pastāvēšanas...


Lasīt vairāk

JVLMA simfoniskā orķestra koncerts Muzikālās grāmatas

 

   Decembra sākumā JVLMA simfoniskais orķestris aicina uz savu nākamo koncertu Muzikālās grāmatas, šoreiz piedāvājot...


Lasīt vairāk