JVLMA.lv

JVLMA aktualitātes

Arhīvs

Uzmanību studējošie! Radošo braucienu finansēšanas konkurss.

Lai piedalītos Studējošo Pašpārvaldes Radošo braucienu finansēšanas konkursa oktobra izvērtēšanā, pieteikumi jāiesniedz līdz 10. oktobra plkst. 15:00 Studiju...


Lasīt vairāk

Izveidota karte, kas vienuviet apkopo visas augstskolu dienesta viesnīcas

Tuvojoties jaunajam studiju gadam, paralēli pozitīvajam satraukumam par studiju gaitu uzsākšanu, bieži vien jauno studentu prātus nodarbina jautājums – kur dzīvot studiju...


Lasīt vairāk

1. septembris Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā


Lasīt vairāk

IV Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkurss "Lai skan!"

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Mūzikas skolotāju katedra izsludina pieteikšanos IV Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursam "Lai skan!", kas norisināsies Mūzikas akadēmijā...


Lasīt vairāk

2015.-2016. akadēmiskā gada sākums JVLMA

Trešdiena, 26.augusts 

pl.12.00    Katedru vadītāju sanāksme

Ceturtdiena, 27.augusts

pl.14.00    Finanšu koleģiālās vadības komisijas sēde

Piektdiena, 28.augusts

pl.9.00 – 17.00    Darba līgumu slēgšana
pl.12.00    Kolektīva sanāksme 


Lasīt vairāk

1. septembra norises Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā

pl.10.00 - Piemiņas brīdis pie Jāzepa Vītola kapa I Meža kapos
pl.12.00 - Akadēmiskā gada sākums JVLMA Lielajā zālē
pl.13.00 - Studējošo tikšanās katedrās
pl.21.00 - Studentu balle Akmens...Lasīt vairāk

Studiju programmu direkcijas apmekētāju pieņemšanas laiks līgumu parakstīšanai

Informējam, ka no 17. līdz 20. augustam Studiju programmu direkcijā līgumus iespējams parakstīt no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.


Lasīt vairāk

Festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” aicina piedalīties pasaules mākslinieku meistarklasēs

Festivāla „Summertime – aicina Inese Galante” laikā Jūrmalas pilsēta kļūs ne tikai par klasiskās mūzikas galvaspilsētu, bet arī par akadēmiskās mūzikas izglītības centru, jo pirmoreiz festivāla pastāvēšanas vēsturē tiks rīkotas pasaules mākslinieku meistarklases. Uz tām tiek aicināts ikviens interesents, bet īpaši – mūzikas skolotāji un Latvijas jaunie mūziķi, kam meistarklases būs lieliska iespēja smelties zināšanas no pasaules klases māksliniekiem.

Meistarklases norisināsies 10., 11. un 14. augustā Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35, un ikviens tās varēs apmeklēt bez maksas.


Lasīt vairāk

Izcilais pianists Dmitrijs Baškirovs vadīs atklātās meistarklases Latvijas jaunajiem mūziķiem

Pianista Dmitrija Baškirova meistarklases notiks 22., 23. un 24. jūlijā no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē (Rīgā, K. Barona ielā 1).

Sajūsmināts par Latvijas jaunajiem mūziķiem, maestro Dmitrijs Baškirovs Rīgā atgriežas jau piekto reizi. Lai meistarklases būtu interesantas ne tikai profesoram, bet arī klausītājiem, meistarklašu aktīvos dalībniekus iepriekš atlasīja Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru katedra. Pie ekskluzīvās iespējas absolūti bez maksas konsultēties un rādīt savu klavierspēles prasmi pasaules mēroga profesoram šoreiz tikuši astoņi jaunie pianisti no Latvijas un no Krievijas.

Piedāvātās meistarklases ir atklātas un bez maksas pieejamas arī ikkatram interesentam. Tas iespējams, pateicoties Sanktpēterburgas kompānijas Гармония Сфер sniegtajam atbalstam.


Lasīt vairāk

Igauņu džeza dziedātājas Sofijas Rubinas meistarklase

Sestdien, 25. jūlijā, 328. klasē no plkst. 12.00 līdz 14.00 aicinām visus interesentus uz igauņu mūziķes Sofijas Rubinas /Sofia Rubina/ meistarklasi džeza dziedāšanā.

Sofija ir plaši pazīstama igauņu dziedātāja, piedalījusies daudzos festivālos Eiropā un startējusi tādos džeza izpildītāju konkursos kā Lady Summertime, Sony Jazz Stage, Nomme Jazz.

2009. gadā studējusi Bērklijas Mūzikas koledžā ASV, tikusi uzaicināta piedalīties Bērklijas pasaules džeza institūta programmā Danilo Perez un Marco Pignataro vadībā. Šīs programmas ietvaros uzstājusies visā pasaulē, kā arī nozīmīgākajos džeza klubos, tādos kā Blue Note Ņujorkā.


Lasīt vairāk

Papilduzņemšana studiju programmās JVLMA

JVLMA izsludina papilduzņemšanu uz valsts budžeta un maksas studiju vietām profesionālā bakalaura studiju programmā "Vispārējās izglītības mūzikas skolotājs" un akadēmiskā doktora studiju programmā "Muzikoloģija". Reflektantu dokumentu pieņemšana notiks 24.08., papildu prasību pārbaudes plānotas 26.08. un 27.08. Informācija par iesniedzamajiem dokumentiem, papildu prasību pārbaužu saturu un citiem saistītiem jautājumiem pieejama JVLMA mājas lapas sadaļā "Uzņemšana".


Lasīt vairāk

7. jūlijā JVLMA notiks saksofonista Arapeta Arakeljana meistarkalses

Otrdien, 7. jūlijā plkst.12.00 JVLMA 121. auditorijā notiks saksofonista Arapeta Arakeljana /Hayrapet Arakelyan/ -Vācija- meistarklases akadēmiskajā saksofonspēlē


Lasīt vairāk

Telpu izmantošanas laiki vasaras mēnešos

No 2015.gada 22.jūnija līdz 30.jūnijam un no 8.jūlija līdz 31.augustam klases Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā drīkst izmantot par maksu sekojošos laikos:

Darba dienās - no...


Lasīt vairāk

Noskaidroti Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa laureāti

19. jūnijā ar spraigu finālu un krāšņu noslēguma koncertu “Dārgakmeņi” Latvijas Nacionālajā operā noskaidroti Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa uzvarētāju vārdi. Godalgoto vietu pjedestālu savā starpā dala Marcelīna Beišē, Margrēte Frendheima un Haiks Tigranjans.

Žūrijas lēmums, vairākārt uzsverot, ka šī gada konkursa līmenis un ikviena dalībnieka sniegums bija ļoti augsts, par uzvarētāju trīsvienību atzina basu Haiku Tigranjanu no Armēnijas, kurš ieguva 3. vietas godalgu, norvēģieti soprānu Margrēti Frendheimu, kura ieguva 2. vietu un titulējot Polijas soprānu Marcelīnu Beišē par Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa uzvarētāju. Grand Prix žūrijas komisija šogad izlēma nepiešķirt.

19. jūnijā ar spraigu finālu un krāšņu noslēguma koncertu “Dārgakmeņi” Latvijas Nacionālajā operā noskaidroti Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa uzvarētāju vārdi. Godalgoto vietu pjedestālu savā starpā dala Marcelīna Beišē, Margrēte Frendheima un Haiks Tigranjans.
Žūrijas lēmums, vairākārt uzsverot, ka šī gada konkursa līmenis un ikviena dalībnieka sniegums bija ļoti augsts, par uzvarētāju trīsvienību atzina basu Haiku Tigranjanu no Armēnijas, kurš ieguva 3. vietas godalgu, norvēģieti soprānu Margrēti Frendheimu, kura ieguva 2. vietu un titulējot Polijas soprānu Marcelīnu Beišē par Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa uzvarētāju. Grand Prix žūrijas komisija šogad izlēma nepiešķirt.
Īpašo balvu un diplomu kā jaunais daudzsološais saņēma tikai 21 gadu vecais armēņu tenors Tigrans Ohanjans.
Balvu par labāko Jāzepa Vītola skaņdarba atskaņojumu ārvalstu konkursa dalībnieka izpildījumā saņēma armēniete Kristīne Safarjana.
Balvu par labāko Jāzepa Vītola skaņdarba atskaņojumu saņēma mūsu vienīgais fināla dalībnieks Kalvis Kalniņš.
Par konkursa labākajām koncertmeistarēm atzina Ēriku Apeini un Jeļenu Vardazarjanu.
Konkursa rīkošanu finansiāli atbalsta Latvijas kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome un Kultūras ministrija, bet naudas balvas uzvarētājiem nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds.
Naudas balvu fonds:
vieta – Marcelīna Beišē EUR 2000,00 (Divi tūkstoši euro, 00 centi);
vieta – Margēte Frendheima EUR 1500,00 (Viens tūkstotis pieci simti euro, 00 centi);
vieta – Haiks Tigranjans EUR 1000,00 (Viens tūkstotis euro, 00 centi).
Naudas prēmija labākajai koncertmeistarei Ērikai Apeinei EUR 500,00 katrai (pieci simtieuro).
Nepiešķirto Grand Prix balvu žūrijas komisija sadalīja sekojoši:
Naudas prēmija jaunajam daudzsološajam tenoram Tigranam Ohanjanam EUR 1000,00 (Viens tūkstotis euro, 00 centi)
Papildu naudas prēmijas labākajai koncertmeistarei Jeļenai Vardazanjanai EUR 500,00 (Pieci simti euro, 00 centi).
Specbalvas īpašniekiem Kristīnei Safarjanai un Kalvim Kalniņam par labāko Jāzepa Vītola skaņdarba atskaņojumu EUR 500,00 (pieci simti euro, 00 centi) apmērā katram.
Atlikušos EUR 500,00 žūrija izlēma nepiešķirt nevienam19. jūnijā ar spraigu finālu un krāšņu noslēguma koncertu “Dārgakmeņi” Latvijas Nacionālajā operā noskaidroti Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa uzvarētāju vārdi. Godalgoto vietu pjedestālu savā starpā dala Marcelīna Beišē, Margrēte Frendheima un Haiks Tigranjans.Žūrijas lēmums, vairākārt uzsverot, ka šī gada konkursa līmenis un ikviena dalībnieka sniegums bija ļoti augsts, par uzvarētāju trīsvienību atzina basu Haiku Tigranjanu no Armēnijas, kurš ieguva 3. vietas godalgu, norvēģieti soprānu Margrēti Frendheimu, kura ieguva 2. vietu un titulējot Polijas soprānu Marcelīnu Beišē par Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa uzvarētāju. Grand Prix žūrijas komisija šogad izlēma nepiešķirt.


Lasīt vairāk

REFLEKTANTI, kuriem atļauts kārtot iestājpārbaudījumus maģistra un doktora studiju programmās.

REFLEKTANTI, kuriem atļauts kārtot iestājpārbaudījumus maģistra un doktora studiju programmās. Iestājpārbaudījumos,...


Lasīt vairāk

Iestājpārbaudījumi uzņemšanai profesionālajā maģistra studiju programmā Mūzika apakšprogrammā Mūzika un izglītība specialicāzijā Instrumentu spēles mācība notiks 19.jūnijā plkst.15.00 Operklasē (305.telpa).

Iestājpārbaudījumi uzņemšanai profesionālajā maģistra studiju programmā Mūzika apakšprogrammā Mūzika un izglītība specialicāzijā Instrumentu spēles mācība notiks...


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa 2. kārtas rezultāti

Vēlā 17. jūnija vakarā JVLMA Lielajā zālē tika paziņoti Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa 2. kārtas rezultāti

Uz trešo – fināla kārtu tiek izvirzīti sekojoši dalībnieki:

Soprāns...


Lasīt vairāk

Informācija par kredītu noformēšanas kārtību

Lai segtu studiju maksu vai iegūtu papildus līdzekļus dzīvošanai studiju laikā, iespējams pieteikties un iegūt studiju un/vai studējošā kredītu no kredītiestādes /bankas/...


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola 4. starptautiskais vokālistu konkurss, Trešdiena, 17. jūnijs, Konkursa II kārta (6 konkursa dalībnieki izlozes secībā) video

10:00- 13:20


View on YouTube

14:30- 17:40Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola 4. starptautiskais vokālistu konkurss. Otrdiena, 16. jūnijs. Konkursa I kārta (dalībnieki ar kārtas numuru 14 - 26) video.

11:00- 13:20


View on YouTube

14:30- 17:00


View on YouTube
Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola 4. starptautiskais vokālistu konkurss. Pirmdiena, 15. jūnijs. Konkursa I kārta (dalībnieki ar kārtas numuru 1 - 13) video.

11:00- 13:20

14:30- 17:00


View on YoutubeLasīt vairāk

European Forum on Music "Access to Music is Digital?"


View on YouTube


Lasīt vairāk

Spožs mūziķu saimes papildinājums

   Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā jau atkal klāt izlaidumu laiks. Sestdien, 13. jūnijā plkst. 12.00 un plkst. 15.00 JVLMA Lielajā zālē svinīgā diplomu pasniegšanas...


Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola 4. starptautiskais vokālistu konkurss atklāj jaunos skatuves dārgakmeņus

Jāzepa Vītola starptautiskais vokālistu konkurss šogad pēc 11 gadu pārtraukuma vienkopus pulcēs spožākos un, nenoliedzami, veiksmīgākos jaunos solistus no 10 valstīm, lai no 14. līdz 19. jūnijam žūrijas un klausītāju vērtējums izgaismotu tos, kuru vārdi tiks ierakstīti Latvijas un, cerams,  pasaules mūzikas vēstures lapaspusēs. 26 „dārgakmeņi” ir gatavi trīs konkursa kārtās parādīt savas balss iespēju smalkākās formas. Konkursa noslēguma koncerts notiks Latvijas Nacionālajā operā 19. jūnijā, finālistiem uzstājoties kopā ar Latvijas Nacionālās operas orķestri diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā.


Lasīt vairāk

Izlaidumi ir klāt!

Sestdien, 2015. gada 13. jūnijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks svinīgā augstāko izglītību apliecinošo diplomu izsniegšana. 

Divos izlaidumos...


Lasīt vairāk

JVLMA Mecenātu balvu pasniegšana un koncerts

Ceturtdien, 11. jūnijā plkst. 18.00 Latvijas Mūzikas akadēmijas Ērģeļu zālē notiks ikgadējā mecenātu balvu pasniegšana, kuras laikā uzstāsies arī balvu ieguvēji.

Par...


Lasīt vairāk

2015. gada 22. jūnijā IEVA ROZENBAHA aizstāvēs promocijas darbu „Polifonija latviešu komponistu sakrālajos vokāli instrumentālajos darbos” .

2015. gada 22. jūnijā plkst. 11.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Krišjāņa Barona ielā 1, 120. telpā, promocijas padomes atklātā sēdē IEVA ROZENBAHA aizstāvēs promocijas darbu „Polifonija...


Lasīt vairāk

Studiju programmu direkcijas darba laiks

Sakarā ar topošo absolventu izglītības dokumentu gatavošanas procesu, Studiju programmu direkcijas 102. kabinets trešdien, 10. jūnijā apmeklētājiem (studējošajiem...


Lasīt vairāk

Mākslas augstskolu studentiem iespēja doties uz šīsdienas Sinfonietta Rīga koncertu bez maksas

Sinfonietta Rīga ielūdz mākslas augstskolu studentus uz bezmaksas koncertu „Mālera simfonija un Haidna koncertskats” šovakar Lielajā ģildē. Mākslas augstskolu studenti, uzrādot derīgu studenta apliecību vai ISIC karti, koncertu šovakar, 5. jūnijā, plkst. 20.00 Lielajā ģildē var apmeklēt BEZ MAKSAS


Lasīt vairāk

7. jūnijā Rīgas Biržā izskanēs latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņojumi

Mākslas muzejā  RĪGAS BIRŽA 2015.gada 7.jūnijā plkst. 19.00 tiks piedāvāts koncerts - muzikāla instalācija Impresijas un versijas . To veidos franču impresionista Kloda Debisī miniatūras un trīs latviešu komponistu Paula Dambja, Selgas Mences, Daces Aperānes opusu pirmatskaņojumi, kurus inspirējuši ārpusmuzikāli iespaidi: tēlotāja māksla, deja, literatūra un eksaktās zinātnes.


Lasīt vairāk

Klašu izmantošanas laiki no 2015. gada 15.jūnija līdz 21.jūnijam

No 2015. gada 15.jūnija līdz 21.jūnijam ir noteikti šādi klašu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā


Lasīt vairāk

Uzmanību - 4. semestra maģistranti!

Atgādinām, ka Asistenta prakses pārskats, Koncertprakses pārskats un Pārskats par dalību Meistarklasēs ir jāiesniedz Studiju programmu direkcijā (102.telpā) līdz 5.jūnijam!!! 

Lasīt vairāk

Muzikoloģijas studiju bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšana 3. un 4. jūnijā

Kā ik gadu jūnija sākumā Mūzikas akadēmijā ar saviem studiju noslēguma diplomdarbiem iepazīstina arī muzikologi! Mūziku komponē, spēlē, dzied, izdejo, tehnoloģiski ieraksta nākamībai un...


Lasīt vairāk

Jau ceturto reizi 27. maijā JVLMA notiks Etnomuzikologu sarunas

Etnomuzikologu sarunās, kas notiks trešdien, 27. maijā plkst. 16:00 120. auditorijā, šoreiz viesosies etnomuzikologs no Šveices Marc-Antoine Camp


Lasīt vairāk

Guntars Prānis aizstāvēs promocijas darbu.

2015. gada 4. jūnijā plkst. 15.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Krišjāņa Barona ielā 1, Ērģeļu zālē, promocijas padomes atklātā sēdē GUNTARS PRĀNIS aizstāvēs promocijas darbu „Rīgas misāles dziedājumi...


Lasīt vairāk

Uzmanību - studējošie!

VISIEM studējošajiem,neatkarīgi no studiju rezultātiem,Sekmju lapu jāiesniedz Studiju programmu direkcijā (101.telpa). Pēdējo semestru studējošajiem - līdz 5.jūnijam...


Lasīt vairāk

Saksofonista Dāvja Jurkas džeza kvartets sniegs koncertu RSU Aulā

   Jaunais džeza saksofonists Dāvis Jurka kopā ar domubiedriem ceturtdien, 28. maijā plkst. 19.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Aulā sniegs koncertu “Strings attached”....


Lasīt vairāk

JVLMA Mūzikas skolotāju katedras sieviešu koris ieguvis 1. vietu konkursā “Kaunas Cantat”

JVLMA Mūzikas skolotāju katedras I un II kursa studentu sieviešu koris ieguvis 1. vietu konkursā “Kaunas Cantat”, kas norisinājās Lietuvas pilsētā Kauņā no 14. līdz 17. maijam. Koris ieguvis divus zelta diplomus divās konkursa kategorijās, kā arī augstu starptautiskās žūrijas novērtējumu, piešķirot korim lielāko punktu skaitu visā konkursā. Kā informē kora diriģents, koris ticis izvirzīts arī Grand Prix izcīņai, kur arī ieguvis 1. vietu.


Lasīt vairāk

Flautiste Elza Bleikša ieguvusi 1. vietu 7. starptautiskajā jauno mūziķu konkursā "Concorso Musicale Europeo Citta di Filadelfia"

   JVLMA Bakalaura studiju programmas 1. kursa studente Elza Bleikša (Ilzes Urbānes Flautas klase) ieguvusi 1. vietu 7. starptautiskajā jauno mūziķu konkursā "Concorso Musicale Europeo Citta di Filadelfia"


Lasīt vairāk

19. maijā JVLMA tiks atklāta portretu galerija „JVLMA Kordiriģēšanas katedras pedagogi no 1944. līdz 2014. gadam”

     Gaidot Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 95. dzimšanas dienu un Kordiriģēšanas katedras 70 gadu jubileju, katedras mācībspēki uzrunāja Latvijas diriģentus, diriģēšanas pedagogus un audzēkņus, absolventus, kormūzikas mīļotājus, diriģentu draugus, viņu ģimenes, aktīvos un radošos kultūras ļaudis vienoties kopīgā līdzekļu vākšanas kopkorī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Kordiriģēšanas katedras pedagogu (1944–2014) portretu galerijas un Imanta Kokara vēsturiskā darba kabineta mēbeļu restaurācijai Latvijas Mūzikas akadēmijā


Lasīt vairāk

JVLMA PROFESORU PADOMES informācija

Par akadēmiskā personāla vēlēšanu rezultātiem 2015. gada 7. maijā skatīt šeit


Lasīt vairāk

Profesoru padomes informācija

   Sakarā ar izsludinātajām vēlēšanām uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem no 2015. gada 1. septembra uz 6 gadiem, ir izvērtēta pretendentu dokumentu atbilstība prasībām. Tiek izsludinātas tiesības...


Lasīt vairāk

29. maijā JVLMA notiks ikgadējais Studentu forums

Ik gadu Mūzikas skolotāju katedra rīko intelektuālu ideju, izaugsmes un iespēju platformu studentiem un docētājiem, gūstot pieredzi, pilnveidojot sevi, mācoties un smeļoties pozitīvu enerģiju, lai gūtu priekšstatu par studiju procesa aktivitātēm Mūzikas skolotāju nodaļā. Šogad tas notiks 29. maijā plkst. 15:00 JVLMA 205. auditorijā


Lasīt vairāk

Uzmanību - 4. semestra maģistranti!

Notikušas nelielas izmaiņas Valsts pārbaudījuma Maģistra diplomreferāta aizstāvēšana (par 3.semestri) 2015.gada 7. un 8. maijā Senāta zālē norisē.

...
Lasīt vairāk

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Senāta informācija

Par akadēmiskā personāla vēlēšanu rezultātiem 2015. gada 29. aprīlī skatīt šeit


Lasīt vairāk

JVLMA klašu izmantošanas laiki š.g. Maija svētkos

Šī gada Maija svētkos noteikti  šādi klašu izmantošanas laiki Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā


Lasīt vairāk

Senāta informācija

Sakarā ar izsludinātajām vēlēšanām uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem (no 2015. gada 1. septembra uz 6 gadiem) ir izvērtēta pretendentu dokumentu atbilstība prasībām. Tiek izsludinātas...


Lasīt vairāk

No 10. līdz 12. aprīlim JVLMA norisinājās Eiropas Kamermūzikas pedagogu asociācijas ECMTA 9. konference un 36. starptautiskais mūzikas augstskolu studentu kameransambļu festivāls

Laikā no šī gada 10. līdz 12. aprīlim mūsu akadēmijā ar izciliem panākumiem norisinājās Eiropas Kamermūzikas skolotāju asociācijas ECMTA 9. konference, kurā piedalījās 34 dalībnieki...


Lasīt vairāk

Pianists Andrejs Osokins ieguvis Vācijas Pianisma balvu nominācijā Skatītāju simpātija

JVLMA doktorants un Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiāts Andrejs Osokins ieguvis Vācijas Pianisma balvu nominācijā Skatītāju simpātija


Lasīt vairāk

Arfas mūzikas koncerts un meistarklases

Šodien un rīt ar arfas spēles meistarklasēm JVLMA viesojas itāliešu arfiste Emanuela Deiji Esposti /Emanuela Degli Esposti/ no Arigo Boito vārdā nosauktās...


Lasīt vairāk