JVLMA.lv
Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsta stipendija mūzikā » Radošie konkursi » Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsta mūzikā saņemēji

Andrejs Osokins, Klavieru katedra, Arthur Rubinstein International Piano Master Competition 2014. gadā, kur iekļuva konkursa finālā

Anna Gāgane, Pūšaminstrumentu katedra, International Instrumental Competition Markneukirchen 2014. gadā

Rihards Millers, Vokālās mūzikas katedra, The Mirjam Heln International Singing Competition 2014. gadā 

Jurģis Cābulis,  Kora diriģēšanas katedra, International Choir Conducting Company Towards Polyphony 2014. gadā

Aivis Greters, Kora diriģēšanas katedra, International Choir Conducting Company Towards Polyphony 2014. gadā un International Competition for Young Choral Conductors 2015.gadā. 

JVLMA Mūzikas skolotāju katedras I un II kursa studentu sieviešu koris, Kaunas Cantat 2015. gadā, kur ieguva I vietu, 2 zelta diplomus un Grand Prix balvu.

Artjoms Musaelovs, Klavieru katedra, Concours International de Piano d'Ile-de-France 2015. gadā

Guntars Freibergs, Mūzikas skolotāju katedra, Universal Marimba Competition and Festival 2015. gadā

Laura Teivāne, Vokālās mūzikas katedra, International Antonin Dvorshak Singing Competition 2015. gadā, S. Moņuško starptautiskajā jauno vokālistu konkursā un 21.starptautiskajā jauno operdziedātāju konkursā Dženovā 2016. gadā

Daumants Liepiņš, Klavieru katedra, T. Gaidamoviča kameransambļu konkurss 2015. gadā un George Enescu International Competition 2016. gadā

Madara Liepiņa, Stīgu instrumentu katedra, T. Gaidamoviča kameransambļu konkurss 2015. gadā

Santa Bukovska, Pūšaminstrumentu katedra, International J. Pakalnis Competition of Wind and Percussion Instruments, 2016. gadā.

Haralds Klips, Pūšaminstrumentu katedra, International J. Pakalnis Competition of Wind and Percussion Instruments, 2016. gadā.

Matīss Eisaks, Stīgu Instrumentu katedra, International Sperger- Competition for Double Bass 2016. gadā.

Edgars Trapans, Pūšaminstrumentu katedra, International J. Pakalnis Competition of Wind and Percussion Instruments 2016. gadā

Gundars Kokins, Pūšaminstrumenu katedra, International J. Pakalnis Competition of Wind and Percussion Instruments 2016. gadā

Daniela Lūsis Grīnberga, Vokālā katedra, Starptautiskais vokālistu konkurss Accademia Belcanto 2016. gadā

Kalvis Kalniņš, Vokālā mūzika, Concours International de Chant de Toulouse 2016. gadā

Evija Auziņa, Klavieru katedra, Tallinn International Piano Competition 2016. gadā, Valletta International Piano Competition Maltā 2017. gadā

Rihards Plešanovs, Klavieru katedra,Tallinn International Piano Competition 2016. gadā

Matīss Tučs,Kora diriģēšanas katedra, International Choir Conducting Company Towards Polyphony 2016. gadā 

Vilhelms Georgs Vācietis , Kora diriģēšanas katedra, International Choir Conducting Company Towards Polyphony 2014. gadā un IV Open Competition of Choral Conductors Named After V. Rovdo 2016. gadā, kurā ieguva II vietu un vairākas specbalvas. 

Lāsma Neulāne, Klavieru katedra, Valletta International Piano Competition Maltā 2017. gadā

Viktorija Trofimova, Klavieru katedra,Valletta International Piano Competition Maltā 2017. gadā

Zane Rubesa, Klavieru katedra, Valletta International Piano Competition Maltā 2017. gadā

Evija Auziņa, Klavieru katedra, Valletta International Piano Competition Maltā 2017. gadā

Egija Veldre, Pūšaminstrumentu katedra, 7. Starptautiskajā flautistu konkursā Polijā 2017. gadā

Veronika Zubairova, Klavieru katedra, "Gheorghe Dima" 16. starptautiskajā mūzikas konkursā Rumānijā 2017. gadā

Vita Rozēna, Pūšaminstrumentu katedra, "Gheorghe Dima" 16. starptautiskajā mūzikas konkursā Rumānijā 2017. gadā

Evija Auziņa, Klavierspēles katedra, 6th Anton Garcia Abril International Chamber Music Competition 2017. gadā, kur ieguva II vietu

Eleonora Pīrāga, Stīgu instrumentu katedra, 6th Anton Garcia Abril International Chamber Music Competition 2017. gadā, kur ieguva II vietu

Marta Rācene, Stīgu instrumentu katedra, 6th Anton Garcia Abril International Chamber Music Competition 2017. gadā, kur ieguva II vietu

Kristers Mārtiņš Šīmanis, Stīgu instrumentu katedra, 6th Anton Garcia Abril International Chamber Music Competition 2017. gadā, kur ieguva II vietu

Viktorija Pakalniece kopā ar koncertmeistari Veroniku Rinkuli, Vokālā katedra, Jean Sibelius song competition 2017. gadā

Elīza Sestule kopā ar koncertmeistari Ilzi Dzērvi, Stīgu instrumentu katedra, D. Popero VIII Internacionālais čellistu konkurss 2017. gadā

Līga Griķe, Stīgu instrumentu katedra, Gershwin International Music Competition 2017. gadā

Aleksandrs Kalējs, Klavierspēles katedra, Gershwin International Music Competition2017. gadā

Nora Žeigure kopā ar koncertmeistari Jeļenu Bugajenko, Diriģēšanas katedra, 3rd Juozas Naujalis Choral Conductors Competition, 2017. gadā

Daumants Liepiņš, Klavieru katedra, Tbilisi International Piano Competition 2017. gadā

 

aktualizēts: 20.03.2018 15:40