JVLMA.lv
Bibliotēka » Interneta resursi

Interneta resursi

LATVIJA

Mūzika Latvijā http://www.music.lv/lv/
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija http://www.jvlma.lv
Latvijas Komponistu Savienība http://www.lks.org.lv/
Musica Baltica http://www.musicabaltica.com/index.php
Latvijas Mūzikas Informācijas centrs http://www.lmic.lv/
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Mūzikas nodaļa http://www.lnb.lv/lv/par-lnb/struktura/lasitaju-apkalposanas-un-informacijas-pakalpojumu-departaments/muzikas-nodala/
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bibliotēka http://www.jvlma.lv/latvian/page/927.html

Mūzikas organizācijas. Mūzikas portāli

Professional Music Organizations http://libweb.uoregon.edu/music/professional.html
World Music Central http://worldmusiccentral.org/
International Computer Music Association http://www.computermusic.org
World Folk Music Association http://wfma.net/
International Association of Music Libraries http://www.iaml.info/

Mūzikas izdevniecības

Music Publishers' Association of The United States http://www.mpa.org/
Bärenreiter http://www.baerenreiter.com/
Boosey & Hawkes http://www.boosey.com/
Carl Fischer Music http://www.carlfischer.com/Fischer/welcome.html
Carus-Verlag http://www.carus-verlag.com/
Editio Musica Budapest http://www.emb.hu/
Edition Peters https://www.edition-peters.com/home.php
Faber Music http://www.fabermusic.co.uk/
G. Henle Verlag http://www.henle.de/
G. Schirmer Inc. http://www.schirmer.com/
International Opus http://www.internationalopus.com/
Kjos http://www.kjos.com/
Masters Music, Inc. http://www.masters-music.com/
Oxford University Press http://www.oup.co.uk/music/
Schott Musik International http://www.schott-music.com/
Trillenium Music Company http://www.trillmusic.com/
Universal Edition http://www.uemusic.at/

aktualizēts: 14.02.2012 16:58