JVLMA.lv
Par JVLMA » Radošie sasniegumi

Spilgtākie radošie sasniegumi

Starptautiskais bērnu un jauniešu vokālistu konkurss "Draudzība" 

2017. Sabīne Krilova - 1. vieta 5. jaunatnes grupā

Karaliskās Ziemeļu mūzikas koledžas Džeimsa Motrama 5. starptautiskais pianistu konkurss, Mančestra

2016. Daumants Liepiņš - 3. vieta

4. Starptautiskais V. Rovodo kordiriģentu konkurss, Minska

2016. Vilhelms Georgs Vācietis - 2. vieta

Konkurss "Ineses Galantes talanti 2016"

2016. Laura Purena - 1. vieta kategorijā "Vokālā māksla"; Kaspars Šmits - 1. vieta kategorijā "Pūšaminstrumentu spēle"

17. Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss "Jūrmala 2016" klavieru specialitātē

2016. Viktorija Trofimova - 1. vieta C grupā, Katrīna Suroveca - 2. vieta C grupā. 

Starptautiskais jauno mūziķu konkurss "Sonorum", Kauņa

2015. Vjačeslavs Aleksejevs - 2. vieta

17. starptautiskais Friderika Šopēna pianistu konkurss, Polija

2015. Georgijs Osokins - laureāta diploms

XIX Jaunrades deju konkurss, Valmiera

2015. Lāsma Andžāne - 1. vieta

Starptautiskā Talantu centra konkurss "Uzlecošās zvaigznes", Rīga

2015. Laura Purena - 1. vieta nominācijā "Akadēmiskā dziedāšana" (18-24 vecuma kategorijā)

9. Klaudijas Tajevas jauno operdziedātāju konkurss, Igaunija

2015. Rihards Millers - 3. vieta un balva par labāko F. Šūberta "Ave Maria" izpildījumu

7. starptautiskais jauno mūziķu konkurss "Concorso Musicale Europeo Citta di Filadelfia", Itālija

2015. Elza Bleikša - 1. vieta D kategorijā.

Augusta Dombrovska 8. Starptautiskais konkurss, Latvija

2014. Magdalēna Ceple - 1. vieta

7. starptautiskais Františeka Simandla kontrabasa spēles konkurss, Čehija 

2014. Einārs Everss - 2. vieta

10. starptautiskais "Città di Udine" kompozīciju konkurss, Itālija 

2014.  Evija Skuķe - 1. vieta instrumentālo kameransambļu un solo instrumentu kompozīciju grupā

Val Tidone starptautiskais mūzikas konkurss, Itālija

2014. Kristaps Ginters - 1. vieta F (akordeona spēles) grupā.

14. Artūra Rubinšteina starptautiskais pianistu konkurss, Izraēla

2014. Andrejs Osokins - finālista diploms un diploms par labāko kamermūzikas priekšnesumu

15. starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss "Jūrmala 2014"

2014. Zane Jurēvica, Aija Bērziņa - 3. vieta (kameransambļi, B grupa)
Madara Liepiņa, Pēteris Trasuns, Estere Lūsis-Grinberga, Einārs Everss, Kaspars Bumbišs - 2. vieta (jauktie ansambļi, B grupa)

K. Davidova Starptautiskais čellistu konkurss, Latvija

2014.  Nadežda Bardjuka - C grupa, 1. vieta
Magdalēna Ceple - C grupa, 3. vieta

Starptautiskais Flautistu konkurss studentiem, Ittervoorta, Holande

2014. Egija Veldre - 3. vieta

VI koru festivāls-konkurss "Zem Māras zīmes"

2014. Laima Lediņa - Diploms labākajam diriģentam

IV Starptautiskais kameransambļu konkurss "Muzikālais akvarelis"

2014. Egija Veldre, Nadīna Zapacka, Agnese Gabriša, Ieva Ošeniece - A kategorija, 2. vieta

XVIII Jaunrades deju konkurss, Valmiera

2014. Juris Gogulis - 2. vieta 

Vittoria Caffa Righetti starptautiskais kamermūzikas konkurss, Itālija

2013. Santa Bukovska un Linda Laduse - 2. vieta

Rīgas Melngalvju brālības un JVLMA Kamermūzikas koncertprogrammu konkurss

2013. Roksana Kenžejeva, Jana Kļevicka, Līva Plociņa, Māra Botmane - galvenā balva

Jāzepa Vītola 6. starptautiskais pianistu konkurss

2013. Antoņina Suhanova - 2. vieta un balva par izcilu J.Vītola skaņdarbu interpretāciju, "Latvijas Koncertu" balva, "Delfi" lasītāju simpātiju balva;
Dainis Tenis - finālista diploms;
Roksana Kenžejeva - balva par izcilu J.Vītola skaņdarbu interpretāciju

III Starptautiskais Pranas Stepulis tautas instrumentu kameransambļu konkurss, Lietuva

2013. Kokļu duets Sanita Sprūža un Ieva Kalniņa - 1. vieta

14. Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss "Jūrmala 2013" klavieru specialitātē

2013. Antoņina Suhanova - 1. vieta
Ilana Makarina - 2. vieta

5. Starptautiskais atskaņotājmākslas konkurss-festivāls Renaissance, Armēnija

2013. Lilita Dunska, Laila Plakane - 1. vieta Klavieru duetu kategorijā
Sanita Sprūža - 1. vieta Nacionālo instrumentu kategorijā

Starptautiskais akordeonistu konkurss "Viļņa 2013", Lietuva

2013. Kristaps Ginters - 1. vieta

Starptautiskā Talantu centra konkurss "Uzlecošās zvaigznes", Rīga

2013. Tatjana Kopača - 2. vieta nominācijā "Akadēmiskā dziedāšana"

2. Starptautiskais Džulio Peroti vokālistu konkurss, Ukermunde, Vācija

2012. Laima Lediņa - jaunā talanta balva

Starptautiskais romanču žanra dziedātāju konkurss "Lietuvos romansiada", Kauņa

2012. Laima Lediņa - 3. vieta

Prāgas Starptautiskās konservatorijas pianistu konkurss, Čehija

2012. Dainis Tenis - 3. vieta

Starptautiskā "Citta di Lanciano" balva klasiskā un varietē akordeona spēlē, Itālija

2012. Kristaps Ginters - abolūtā I vieta, Samanta Čipinska - III kategorijas laureāta diploms

Starptautiskais kontrabasu konkurss 12. Starptautiskās kontrabasu konferences ietvaros, Brno

2012. Oskars Bokanovs - 2. kategorijas goda diploms

1. Starptautiskais klavierspēles festivāls - konkurss "Izcilie pedagogi", Bulgārija

2012. Katrīna Gupalo - 1. vieta un diploms par meistarīgu A. Skrjabina skaņdarbu izpildījumu

5. Starptautiskais A.N. Skrjabina pianistu konkurss, Krievija

2012. Katrīna Gupalo - Maskavas konservatorijas Speciālā prēmija un diploms

K. Davidova Starptautiskais čellistu konkurss, Latvija

2012. Nadežda Bardjuka - 3. vieta C grupā
Helga Lukševica - Prof. Leo Maija ģimenes balva par labāko J.S. Baha skaņdarba interpretāciju

Starptautiskais konkurss-festivāls "AccoHoliday", Ukraina

2012. Kristaps Ginters - 2. pakāpes laureāts

Starptautiskais forums "No Krievijas "Sudraba laikmeta" līdz "Jaunajai renesansei""

2012. Gļebs Beļajevs - laureāta diploms

Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra Jaunrades deju konkurss

2012. Ēvalds Ābelskalns - veicināšanas balva 

5. Starptautiskais Karola Lipinska Vroclavas Mūzikas akadēmijas kora diriģēšanas konkurss "Uz polifoniju", Polija

2011. Rūdolfs Krēsliņš - 2. vieta

14.Starptautiskais Frīdriha Kūlava flautistu konkurss, Vācija

2011. Agnese Nikolovska un Vita Gajevska - 2. vieta flautas un klavieru kameransambļa kategorijā

4. Starptautiskais S.I. Taņejeva kameransambļu konkurss, Krievija

2011. Elīna Gaile, Marta Jagmane, Zane Kalniņa, Dace Zālīte - 2. vieta, speciālbalva par krievu komponistu mūzikas dziļu interpretāciju, speciālbalva par mūsdienu komponistu mūzikas labāko interpretāciju.  

12. Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss "Jūrmala 2011" - Kamermūzika

2011. Klavieru duets Jekaterina Pavlova un Svetlana Gridjuško - 2.vieta B grupā
Kameransamblis Karina Suhorukova un Veronika Zubairova - 2.vieta B grupā
Kameransamblis Jana Kļevicka un Roksana Kenžejeva - 3.vieta B grupā

28. Starptautiskais Beniluksa flautu konkurss

2011. Madara Behmane - "Grand Prix"

XVIII Starptautiskais "Giacomo Lauri Volpi" konkurss liriskajām balsīm

2010. Ance Purmale - "Giovani Promesse della Lirica" prēmija ex aequo

XVIII Starptautiskais mūzikas konkurss "Premio Vittoria Caffa Righetti", Itālija

2010. Kristīna Gilla - I vieta 2. grupas "F" kategorijā

Petra Ebena Starptautiskais ērģelnieku konkurss, Čehija

2010. Liene Andreta Kalnciema - I vieta un Petra Ebena balva

10. Starptautiskais kontrabasistu konkurss, Brno

2010. Oskars Bokanovs - I vieta 1. kategorijā

11. Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss "Jūrmala 2010"

2010. Ruta Birzule - I vieta D grupā

7. P.A. Serebrjakova starptautiskais jauno pianistu konkurss, Volgograda

2010. Gļebs Beļajevs - I pakāpes laureāta diploms

"Renaissance" II starptautiskais atskaņotājmākslinieku  festivāls-konkurss, Armēnija

2010. Dina Ozoliņa - II pakāpes laureāta diploms

K. Davidova Starptautiskais čellistu konkurss, Latvija

2010. Agate Bidiņa - II pakāpes diploms B grupā, Dace Zālīte - II pakāpes diploms C grupā

Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūras Jaunrades deju konkurss

2010. Ieva Sīle - 3. vieta B, C grupās

Sanktpēterburgas Starptautiskais daudzstīgu tautas instrumentu izpildītāju festivāls-konkurss BALTIJA 2009.

2009. Ieva Buša - 1. pakāpes laureāte, Sanita Sprūža - 2. pakāpes laureāte, JVLMA kokļu ansamblis - 3. pakāpes laureāta diploms.

Concorso di esecuzione musicale Prima Edizione Internazionale Milānā, Itālijā

2009. Rihards Plešanovs - galvenās balvas ieguvējs

Šveices Internationaler Lyceum Club 37. starptautiskais  konkurss, Lozanna

2009. Ieva Puriņa - 2. vieta

Jāzepa Vītola 4. starptautiskais kordiriģentu konkurss

2009. Kaspars Ādamsons - 2. vieta, Jānis Ozols - 3. vieta

10. starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss Jūrmala 2009. Daudzstīgu mūzikas instrumenti.

2009. Ieva Buša - 2. vieta

1. nacionālais traversflautu konkurss Melzo Giovani, Itālija

2009. Aiva Elsiņa - 1. vieta D grupā 

Londonas starptautiskais pianistu konkurss 2009

2009. Andrejs Osokins - 3. vietas laureāts.

Rīgas vispārizglītojošo skolu jaunatnes deju skate, Latvija

2009. Rīgas Angļu ģimnāzijas tautas deju kolektīvam laureāta pakāpes diploms - vadītāja Anita Jaunpetroviča

Starptautiskais M.Aginska kamermūzikas konkurss, Baltkrievija

2009. 1. vieta kameransamblim - Madara Jauģiete, Justīne Kulakova, Artūrs Gails, Pēteris Ozoliņš

Nacionālā atlase Kopenhāgenas vasaras festivālam, JVLMA

2009. Klasiskās mūzikas konkursā - Anne Hallikmaa, 1. vieta, Inese Fedorovska - 2. vieta

Londonas koledžu Bēthovena konkurss, Lielbritānija

2008. Andrejs Osokins - I vietas laureāts.

Bodo Muzikālā teātra Ziemeļvalstu komponistu konkurss, Norvēģija

2008. Anitra Tumševica - konkursa laureāte, žūrijas balvas un publikas simpātiju balvas ieguvēja.

Jāzepa Vītola 5. starptautiskais pianistu konkurss

2008. Andrejs Osokins - I vietas laureāts, Arta Arnicāne - 3. vietas laureāte.

Veras Gorodovskas starptautiskais daudzstīgu bezgrifa instrumentu izpildītāju konkurss - festivāls Maskavā

2008. Ieva Buša - I vietas laureāte; Sanita Sprūža, Dace Bleikša - II vietas laureātes; Kokļu ansamblim - II vieta

K. Davidova starptautiskais čellistu konkurss Kuldīgā

2008. Valters Pūce - III vietas ieguvējs C grupā

Starptautiskais Jonas Švedas tautas instrumentu izpildītājmākslinieku konkurss Viļņā, Lietuvā

2008. Ieva Buša (kokle), Sanita Sprūža (kokle) - II prēmijas laureātes; Dace Bleikša - pateicības raksts

1. Starptautiskais Dmitrija Šostakoviča Kameransambļu konkurss

2008. Ineta Abakuka (alts) un Ināra Pikša (klavieres) - II prēmijas laureātes

39. Starptautiskais koru konkurss Tolosā, Spānijā

2007. JVLMA jauktajam korim Grand Prix. Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas Jauktais koris diriģenta Inta Teterovska vadībā uzvarējis gan polifonijas, gan tautas mūzikas konkursos. Ieguvis galveno balvu Grand Prix un skatītāju balvu.

Starptautiskais kontrabasistu asociācijas solistu konkurss 2007 Oklahomā, ASV

2007. Gunārs Upatnieks - 1.vietas laureāts.

9. Yamahas starptautiskais pianistu koncertmeistaru konkurss Birmingemā, Lielbritānijā

2007. Agnese Egliņa - I vietas laureāte.

Firmas Yamaha rīkotais Eiropas izpildītāju konkurss Europ Sax Contest Hamburgā, Vācijā

2007. Uzvarētājs Oskars Petrauskis.

 

Petra Ebena Starptautiskajā ērģelnieku konkursā Čehijā

aktualizēts: 27.02.2017 15:25