27. septembrī JVLMA lielajā zālē notiks Mūzikas akadēmijas simfoniskā orķestra un jauktā kora sezonas atklāšanas koncerts.

Vairāk

Jaunākās aktualitātes

Visas ziņas

JVLMA Ērģeļu klases studenti un docētāji viesojas Helsinkos

No 14. līdz 19. septembrim JVLMA Ērģeļu klases studenti un docētāji viesojās Žana Sibēliusa Mūzikas akadēmijā Helsinkos.

· Lasīt tālāk

JVLMA akadēmiskā personāla angļu valodas apmācības

· Lasīt tālāk

JVLMA simfoniskais orķestris un jauktais koris atklāj 100. sezonu

· Lasīt tālāk

JVLMA ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu, uz kvalitāti vērstu darbību.

Par JVLMA

JVLMA aktivitātes

Iespēja atbalstīt

Kļūsti par JVLMA mecenātu, atbalstītāju vai draugu, ziedojot un piešķirot finansējumu Mūzikas akadēmijas projektiem vai balvas un stipendijas studentu profesionālās pilnveides sekmēšanai.

Visas atbalsta iespējas

JVLMA fasādes gaismu projekta izstrāde un realizācija

JVLMA ēku - K. Barona 1 un Raiņa bulvārī 23 - fasāžu izgaismošanas projekts nepieciešams, lai diennakts tumšajā laikā radītu vizuāli pievilcīgu vidi Kultūrvēsturiskajā centrā.

Sporta kompleksa renovācija

Sporta kompleksa renovācija nodrošinātu vispusīgu ķermeņa fizioloģisku pilnveidi un nepārtrauktu formas/stājas veselības uzturēšanu.

Telpu noma pasākumiem

JVLMA piedāvā iespēju iznomāt koncertzāles un auditorijas, doties ekskursijās pa augstskolas nozīmīgākajām telpām, kā arī izvietot afišas un dažādus informatīvos materiālus vitrīnās un stendos.

Skatīt piedāvājumu