Pirmajā Baltijas jauno komponistu bigbenda kompozīciju konkursā savus darbus izvērtēšanai iesūtījis 21 jaunais komponists.

Vairāk

Jaunākās aktualitātes

Visas ziņas

Pirmajā Bigbenda kompozīciju konkursā liela dalībnieku atsaucība

Aprīļa sākumā noslēdzās pieteikšanās JVLMA un Latvijas Radio bigbenda kopīgi rīkotajam Bigbenda kompozīciju konkursam Baltijas jaunajiem komponistiem. Dalībnieku atsaucība bijusi negaidīti liela.

· Lasīt tālāk

Koka pūšaminstrumentālistu konkurss pārcelts uz 2021. gadu

· Lasīt tālāk

JVLMA ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu, uz kvalitāti vērstu darbību.

Par JVLMA

JVLMA aktivitātes

Iespēja atbalstīt

Kļūsti par JVLMA mecenātu, atbalstītāju vai draugu, ziedojot un piešķirot finansējumu Mūzikas akadēmijas projektiem vai balvas un stipendijas studentu profesionālās pilnveides sekmēšanai.

Visas atbalsta iespējas

Sporta kompleksa renovācija

Sporta kompleksa renovācija nodrošinātu vispusīgu ķermeņa fizioloģisku pilnveidi un nepārtrauktu formas/stājas veselības uzturēšanu.

JVLMA fasādes gaismu projekta izstrāde un realizācija

JVLMA ēku - K. Barona 1 un Raiņa bulvārī 23 - fasāžu izgaismošanas projekts nepieciešams, lai diennakts tumšajā laikā radītu vizuāli pievilcīgu vidi Kultūrvēsturiskajā centrā.

Telpu noma pasākumiem

JVLMA piedāvā iespēju iznomāt koncertzāles un auditorijas, doties ekskursijās pa augstskolas nozīmīgākajām telpām, kā arī izvietot afišas un dažādus informatīvos materiālus vitrīnās un stendos.

Skatīt piedāvājumu