Mārtiņš Zilberts

Koncertmeistaru katedras vadītājs, docents Kameransambļu un klavierpavadījuma katedrā

Mārtiņš Zilberts dzimis 1977.gadā Rīgā, 1996.gadā beidzis E.Dārziņa Mūzikas vidusskolu, kur klavierspēli apguvis pie pedagoģes Ilzes Juriksones, 2000.gadā absolvējis JVLMA klavieru klasi pie prof. A.Zandmaņa, 2002.gadā ieguvis maģistra grādu kameransambļa specialitātē pie prof. G.Sproģes. Mācību un studiju laikā piedalījies vairākos konkursos un meistarklasēs.

Mārtiņš Zilberts ir viens no visaktīvāk koncertējošiem pianistiem - koncertmeistariem, daudzu kamermūzikas projektu dalībnieks. Viņš katru gadu sniedz kamermūzikas koncertus Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē kopā ar pazīstamiem kamermūziķiem, regulāri koncertē kopā ar vadošajiem Latvijas Nacionālās operas solistiem, sadarbojas ar Latvijas vadošajiem koriem un to diriģentiem. Mārtiņš Zilberts ir instrumentālo ansambļu Undertango, Brokastis četratā, Gosti dibinātājs un dalībnieks.

Šobrīd Mārtiņš Zilberts ir docents JVLMA Kameransambļa un klavierpavadījuma katedrā, bet kā koncertmeistars strādā JVLMA jau no 1999.gada. No 2008.gada ir Latvijas Nacionālās operas galvenais koncertmeistars.