Sveicam Anastasiju Jevstigņejevu ar panākumiem!

Šis neparastais laiks ir ieviesis izmaiņas ne tikai mūsu ikdienas dzīvē, bet arī profesionālajā jomā - studijās, darba procesā un koncertdarbībā.

Neskatoties uz visiem apstākļiem un ierobežojumiem, mūziķi visā pasaulē meklē neparastākus izejas ceļus - rīko tiešsaistes koncertus, turpina attīstīties un pilnveidoties attālinātās meistarklasēs un piedalās konkursos. Arī JVLMA Klavieru katedra nezaudē optimisma garu, pieņem jaunus spēles noteikumus un  izaicinājumus, motivējot studentus radošai darbībai, kā arī piedalīties  attālinātos konkursos.

Šī gada rudenī profesora Jura Kalnciema klavieru klases 3. semestra studente Anastasija Jevstigņejeva attālināti piedalījās V Starptautiskajā konkursā "Sirmium Music Fest" Serbijā, kur ieguva III vietu.

Konkursā piedalījās pianisti no dažādām valstīm - Serbijas, Bulgārijas, Krievijas, Maķedonijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Latvijas; kopumā ap 70 pianistu dažādās kategorijās. Visi dalībnieki tika aicināti sūtīt 20 minūšu garu konkursa programmas video. Konkursa žūriju pārstāvēja Rita Kinka (Serbija), Konstantīns Krasnickis (Baltkrievija), Igor Gryshyn (Vācija), Maja Dogo (Bosnija), Anna Ulaieva (Austrija). 

Neparasta situācija prasa nestandartus risinājumus, bet arī tie var būt radoši un motivējoši profesionālai izaugsmei. Sveicam Anastasiju Jevstigņejevu ar panākumiem!

Dalīties ar šo ziņu