JVLMA.lv
Par JVLMA » Balvu saņēmēji un stipendiāti

 BALVU SAŅĒMĒJI UN STIPENDIĀTI

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un LMT Gada balva jaunajam mūziķim

2016.   Līga Griķe (kokle), Daumants Liepiņš (klavieres)

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Swedbank Gada balva jaunajam mūziķim

2015.   Magdalena Ceple (čells), Georgijs Osokins (klavieres)
2014.   Evija Skuķe (kompozīcija), Dāvis Jurka (džeza saksofons)
2013.   Rihards Millers (vokāls), Oskars Bokanovs (kontrabass)
2012.   Kalvis Kalniņš (vokāls), Jānis Liepiņš (diriģēšana)
2011.   Agnese Nikolovska (flauta), Dace Zālīte (čells)
2010.   Laura Grecka (mecosoprāns), Rihards Plešanovs (klavieres)
2009.   Elīna Endzele (sitaminstrumenti), Jurģis Klotiņš (kontrabass)
2008.   Andrejs Osokins (klavieres) un Raimonds Bramanis (baritons)

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Hansabank Gada balva jaunajam mūziķim

2007.   Agnese Egliņa (klavieres), Mārtiņš Circenis (klarnete)
2006.   Gunārs Upatnieks (kontrabass), Rihards Zaļupe (sitaminstrumenti)
2005.   Elīna Bērtiņa (klavieres), Guntis Kuzma (klarnete)
2004.   Darja Smirnova (vijole), Oskars Petrauskis (saksofons)

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un LMT Gada balva labākajam mācībspēkam

2016.   Vilnis Strautiņš

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Swedbank Gada balva labākajam mācībspēkam

2015.   Rolands Kronlaks
2014.   Sergejs Brīnums
2013.   Gunta Sproģe
2012.   Selga Mence
2011.   Jānis Maļeckis
2010.   Ilma Grauzdiņa
2009.   Jānis Lindenbergs
2008.   Sergejs Osokins 

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Hansabank Gada balva labākajam mācībspēkam

2007.   Natālija Zandmane
2006.   Jānis Maļeckis
2005.   Artis Sīmanis

Jaunrades Fonda stipendija

2007./2008.   Darja Kozlitina, Ilze Paegle
2006./2007.   Olga Prjadko, Kristaps Pētersons
2005./2006.   Gunārs Upatnieks, Kaspars Ādamsons
2004./2005.   Ilze Zariņa, Guntis Kuzma
2003./2004.   Dagnija Grīnfelde, Jānis Apeinis
2002./2003.   Maija Kovaļevska, Endijs Renemanis
2001./2002.   Andžella Ķirse, Raimonds Petrauskis
2000./2001.   Toms Ostrovskis, Andris Nelsons
1999./2000.   Inese Klotiņa, Evita Bindemane
1998./1999.   Elīna Garanča, Iveta Viļuma
1997./1998.   Daniels Pavļuts, Marika Austruma
1996./1997.   Inga Kalna, Ruta Vaivade
1995./1996.   Artis Gāga, Juris Žvikovs

YAMAHA Stipendija

2017.   Dainis Tenis
2016.    Lienīte Kostanda
2015.   Kaspars Šmits
2014.   Artjoms Musaelovs
2013.   Elvijs Endelis
2012.   Guna Paula
2011.   Katrīna Gupalo
2010.   Madara Jauģiete
2009.   Jānis Pusplatais
2008.   Andrejs Osokins, Ilze Zvaigznekalne, Rūdolfs Vanks
2007.   Raimonds Bramanis
2006.   Arvīds Kazlausks
2005.   Arta Arnicāne
2004.   Ieva Puriņa un veicināšanas prēmijas Gunai Āboltiņai un Martai Jagmanei
2003.   Kaspars Majors
2002.   Toms Ostrovskis
2001.   Kaspars Grigalis
2000.   Egīls Šēfers
1999.   Inese Klotiņa
1998.   Aija Elksne
1997.   Guntars Gedroics
1996.   Jekaterina Maļfanova
1995.   Inga Kalna

Komponista un flautista Arnolda Šturma balva

2016.   Madara Pētersone
2015.   Maija Kļaviņa
2014.   Aleksejs Peguševs
2013.   Lauma Ilsuma
2012.   Laura Gustovska
2011.   Madara Behmane
2010.   Agnese Nikolovska
2009.   (balva netiek piešķirta)
2008.   Austra Savicka, Kristīne Grahoļska
2007.   Guna Užane, Santa Bušs
2006.   Svens Renemanis
2005.   Jeļena Denisjuka, Kristaps Pētersons

Klavierspēles profesora Olģerta Zīversa balva

2016.    Daumants Liepiņš, Viktorija Pakalniece
2015.   Margarita Gapčenko, Georgijs Osokins
2014.   Leonīds Lobrevs, Antoņina Suhanova
2013.   Katrīna Gupalo, Lilita Dunska
2012.   Rihards Plešanovs, Aleksejs Peguševs
2011.   Elīna Gaile, Līva Suitiņa
2010.   Nataļja Ivanova, Tatjana Grigorjeva
2009.   Māris Treijs, Jūlija Paškova
2008.   Pianiste Aija Kuzmane, vijolniece Madara Jauģiete
2007.   Pianiste Ilze Zvaigznekalne, komponiste Anastasija Kadiša
2006.   Pianists Andrejs Osokins, muzikoloģe Elīna Selga
2005.   Pianists Reinis Zariņš, akordeoniste Evita Dūra, akordeonists Ritvars Garoza

Komponista Tālivalža Ķeniņa balva

2016.   Jēkabs Jančevskis
2015.   Armands Aleksandravičus
2014.   Oskars Herliņš
2013.   Linda Leimane
2012.   -
2011.   Komponiste Sabīne Ķezbere
2010.   (balva netiek piešķirta)
2009.   Komponiste Evija Vecumniece
2008.   Komponiste Anitra Tumševica
2007.   Komponists Kristaps Pētersons
2006.   Komponiste Gundega Šmite

Mācītāju Dr. Anitas Gaides un prāv. Ivara Gaides iedibinātā balva

2016.    Ērģelniece Ilze Barlo, Laura Purena
2015.   Ērģelniece Baiba Betlere, soprāns Laura Teivāne
2014.   Ērģelniece Simona Radoviča, tenors Mihails Čuļpajevs
2013.   Ērģelniece Līga Dejus, mecosoprāns Zanda Švēde
2012.   Ērģelniece Jacinta Bicāne, soprāns Jūlija Semjonova
2011.   Ērģelniece Liene Andreta Kalnciema, soprāns Ance Purmale
2010.   Ērģelniece Guna Skrima
2009.   Ērģelnieks Roberts Hansons, mecosoprāns Laura Grecka
2008.   Pianiste Ilze Zvaigznekalne, tenors Andris Kanniņš
2007.   Ērģelniece Larisa Carjkova, soprāns Gunta Davidčuka

Vītola stipendija

2008./2009. I. Aija Kuzmane, Dana Bramane, Anitra Tumševica
2007./2008. II. Ieva Puriņa, Santa Bušs
2003./2004. I. Rasa Belova, Gundega Šmite-Mežaraupa, Ilze Paegle
  II. Rasa Belova, Kristaps Pētersons, Jānis Žerdiņš
2002./2003. I. Dagnija Grīnfelde, Ieva Puriņa, Liene Kalnciema, Rita Harlapa, Raimonds Petrauskis
  II. Elīna Bērtiņa, Guna Paula, Tatjana Pavļeņina, Ilze Zariņa
2001./2002. I. Rita Harlapa, Toms Ostrovskis, Maija Kovaļevska, Aldis Jurisons, Andis Klučnieks
  II. Lelde Muceniece, Rasa Belova, Ēriks Ešenvalds, Darja Kucevalova, Anda Zaborovska
2000./2001. I. Jānis Petraškevičs, Andris Sējāns, Andrejs Streļajevs, Vineta Briede, Jūlija Minčonoka
  II. Raimonds Petrauskis, Rasa Belova, Liene Neija, Darja Kucevalova, Liene Alenčika
1999./2000. I. Elizabete Šīrante, Daina Sausiņa, Jūlija Minčonoka, Ineta Deksne, Ēriks Ešenvalds
  II. Toms Ostrovskis, Andris Nelsons, Vineta Briede, Andris Sējāns, Jūlija Minčonoka
1998./1999. I. Andrejs Streļajevs, Inese Klotiņa, Iveta Viļuma, Līga Baltābola, Marika Austruma
  II. Elizabete Šīrante, Andrejs Streļajevs, Aigars Reinis, Andris Sējāns, Mairita Bičuka
1997./1998. II.

Inga Sarkane, Daniels Pavļuts, Sanita Šablovska, Zane Zilberte, Iveta Tomiņa

Nika Gothama balva

2016.    Evilena Protektore
2015.   Platons Buravickis
2014.   Kristaps Lubovs

 7. jūnija balva

2016.
  Jana Lāce
2015.
  Jānis Matulis

Ilgas Štauveres balva

2016.
  Daniela Lūsis Grīnberga

aktualizēts: 08.05.2017 11:02