Aicinājums vakcinēties pret Covid-19

Lai nodrošinātu kvalitatīvas studijas klātienē, JVLMA aicina mācībspēkus, studentus un personālu vakcinēties pret Covid-19

2021./2022. mācību gads strauji tuvojas, un daudziem rodas jautājumi par studiju darba organizāciju. Ministru kabineta izstrādātais un Saeimā iesniegtais likumprojekts par obligāto vakcinēšanos paredz, ka no 1. oktobra vakcinēšanās būs obligāta arī izglītības jomas pārstāvjiem. 

JVLMA pandēmijas laikā ir pierādījusi, ka spēj veiksmīgi nodrošināt studijas attālinātā režīmā. Tomēr mūziķa, dejotāja vai jebkuras citas radošas jomas pārstāvja darba specifika paredz klātbūtnes profesionālo sagatavotību un saskarsmi ar pasniedzēju, klausītāju vai skatītāju. 

Vakcinācija pret Covid-19 ir efektīvs veids, kā pasargāt sevi un citus no saslimšanas. Izdarot izvēli un vakcinējoties, JVLMA studentiem tiek piešķirta un garantēta iespēja apmeklēt praktiskās nodarbības un studēt klātienē bez pārtraukuma.  

Aicinām JVLMA piederīgos ieklausīties zinātnieku un ārstu teiktajā, kritiski izvērtēt pieejamo informāciju par vakcīnām un sargāt savu, kā arī pārējo sabiedrības locekļu veselību!    

Dalīties ar šo ziņu