Informācija par uzņemšanu 2020./2021. akadēmiskajam gadam

Vairāk

Jaunākās aktualitātes

Visas ziņas

Noslēgušies pedagogu profesionālās kompetences pilnveides deju kursi

Jūlija beigās un augusta sākumā JVLMA Horeogrāfijas un sporta zālē notika JVLMA docentes Gunas Ezermales vadītie Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides deju kursi.

· Lasīt tālāk

Studiju un studējošo kredītu izsniegšanas jaunumi

· Lasīt tālāk

JVLMA uzņemšana 2020./2021. akadēmiskajam gadam

· Lasīt tālāk

JVLMA ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu, uz kvalitāti vērstu darbību.

Par JVLMA

JVLMA aktivitātes

Iespēja atbalstīt

Kļūsti par JVLMA mecenātu, atbalstītāju vai draugu, ziedojot un piešķirot finansējumu Mūzikas akadēmijas projektiem vai balvas un stipendijas studentu profesionālās pilnveides sekmēšanai.

Visas atbalsta iespējas

JVLMA fasādes gaismu projekta izstrāde un realizācija

JVLMA ēku - K. Barona 1 un Raiņa bulvārī 23 - fasāžu izgaismošanas projekts nepieciešams, lai diennakts tumšajā laikā radītu vizuāli pievilcīgu vidi Kultūrvēsturiskajā centrā.

Sporta kompleksa renovācija

Sporta kompleksa renovācija nodrošinātu vispusīgu ķermeņa fizioloģisku pilnveidi un nepārtrauktu formas/stājas veselības uzturēšanu.

Telpu noma pasākumiem

JVLMA piedāvā iespēju iznomāt koncertzāles un auditorijas, doties ekskursijās pa augstskolas nozīmīgākajām telpām, kā arī izvietot afišas un dažādus informatīvos materiālus vitrīnās un stendos.

Skatīt piedāvājumu