Saudzēsim sevi un citus!
Līdz 14. aprīlim JVLMA telpas ir slēgtas ikvienam apmeklētājam.

Vairāk

Jaunākās aktualitātes

Visas ziņas

JVLMA publiskie pasākumi aprīlī

Lai nodrošinātu 2020. gada 12. marta Ministru kabineta lēmuma "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" izpildi, JVLMA telpās tiek atcelti visi aprīlī ieplānotie publiskie pasākumi.

· Lasīt tālāk

Lūgums atsaukties fotogrāfiju autoriem vai autortiesību turētājiem!

· Lasīt tālāk

JVLMA ir dinamiska vide, kurā jūtams liels jauneklīgums, radoša enerģija un eksperimentētāja gars. Katra sekunde signalizē mērķtiecīgu, uz kvalitāti vērstu darbību.

Par JVLMA

JVLMA aktivitātes

Iespēja atbalstīt

Kļūsti par JVLMA mecenātu, atbalstītāju vai draugu, ziedojot un piešķirot finansējumu Mūzikas akadēmijas projektiem vai balvas un stipendijas studentu profesionālās pilnveides sekmēšanai.

Visas atbalsta iespējas

JVLMA fasādes gaismu projekta izstrāde un realizācija

JVLMA ēku - K. Barona 1 un Raiņa bulvārī 23 - fasāžu izgaismošanas projekts nepieciešams, lai diennakts tumšajā laikā radītu vizuāli pievilcīgu vidi Kultūrvēsturiskajā centrā.

Sporta kompleksa renovācija

Sporta kompleksa renovācija nodrošinātu vispusīgu ķermeņa fizioloģisku pilnveidi un nepārtrauktu formas/stājas veselības uzturēšanu.

Telpu noma pasākumiem

JVLMA piedāvā iespēju iznomāt koncertzāles un auditorijas, doties ekskursijās pa augstskolas nozīmīgākajām telpām, kā arī izvietot afišas un dažādus informatīvos materiālus vitrīnās un stendos.

Skatīt piedāvājumu