Meistarklases

SEPTEMBRIS

Klavieru duets Florian Koltun /Vācija/ un Xin Wang /Ķīna/ 03.09.19.

Danjulo Ishizaka /čells, Vācija/

15.09.19.

Mkrtič Mkrtčjans /kordiriģēšana, Parīze/
Armēnijas sakrālā kora mūzika

16.09.-17.09.19.
Olivier Darbellay /mežrags/
Lucernas Mūzikas augstskola

16.09.-18.09.19.

Jörg Linowitzki /kontrabass/
Lībekas Mūzikas augstskola

16.09.-18.09.19.
Massimo Pastore /sitaminstrumenti/
Padovas Konservatorija
16.09.-19.09.19.

Bel canto meistarklase
Virgilijus Visockis /diriģēšana/
Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmija

23.09.-25.09.19.
Crossing Keyboards ērģelēm
Helsinku Mākslu universitātes Sibeliusa Akadēmija
24.09.-26.09.19.

Vincent Lucas /flauta, Parīze/
Sadarbībā ar Sinfonietta Rīga

26.09.19.
plkst. 11.00-14.00

JVLMA simfoniskā orķestra sezonas atklāšanas koncerti

27.09.19. JVLMA Lielā zāle
29.09.19. Vidzemes koncertzāle “Cēsis”
Adrija Čepaite /skatuves runa un kustības/
Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmija
30.09.- 01.10.19.

OKTOBRIS

VI Koka pūšaminstrumentu simpozijs
Christine Fassbender /flauta, Berlīne/
Bjorn Nyman /klarnete, Oslo/
Steinar Hannevold  /oboja, Bergena/
David Petersen /fagots, Rostoka-Leipciga/
Lars Niederstrasser  /saksofons, Hāga/
30.09.-05.10.19.
Koncerti:
03.10.19. Vidzemes koncertzāle “Cēsis”
04.10.19. JVLMA LMT kamerzāle
05.10.19. JVLMA Lielā zāle
Snežana Stamenkovic /vokālā māksla/
Corinna Korff-Willcox /klavierpavadījums/
Manheimas Mūzikas augstskola
02.10.-04.10.19.

Dora Bratchkova /vijole/
Manheimas Mūzikas augstskola

03.10.-05.10.19.
Gerald Cleaver /džeza bungas/
Detroita, ASV - sadarbībā ar festivālu “Skaņu mežs”
05.10.19.
Iñaki Sandoval /džeza klavieres/
Viljandi Kultūras akadēmija

07.10.-08.10.19.

Christian Martinez /sitaminstrumenti/
Dānijas Nacionālā mūzikas akadēmija Odense
08.10.-10.10.19.
Miikka Saarinen /trompete/
Helsinku Mākslu universitāte /Sibeliusa Akadēmija

08.10.-10.10.19.

Irvine Arditti /vijole/
Apvienotā Karaliste – sadarbībā ar festivālu “Skaņu mežs”
10.10.19.
Alvin Lucier /kompozīcija/
ASV – sadarbībā ar festivālu “Skaņu mežs”

11.10.19.

Accademia Baltica kamerorķestris
Diriģents Modestas Barkauskas /Lietuva/


12.10.19.  JVLMA Lielā zāle

Valter Arcangeli un Luca Mora /saksofoni/
Monopoli Konservatorija

14.10.-18.10.19.

Slawomir WILK /klavieres/
Gdaņskas Mūzikas akadēmija
5.10.2019. un 16.10.2019.
Carlo Jans /flauta/
Luksemburgas Konservatorija

21.10.-22.10.19.

Jāzepa Vītola 6.starptautiskais kordiriģentu konkurss

22.10.-26.10.19.

Kornelia Repschläger
Štutgartes Mūzikas universitātes Operas studija
28.10.-01.11.19.

JVLMA Džeza katedras 10 gadu jubilejas koncerts

31.10.19.

NOVEMBRIS

Atlase Eiropas Jauniešu orķestrim 02.11.19.
Katarzyna Jankowska-Borzykowska /kameransamblis/
Varšavas F.Šopēna Universitāte
05.11.- 08.11.19.
Luleo Universitātes Mūzikas fakultātes kamerkoris un diriģents Erik Westberg
Seminārs par ziemeļvalstu sakrālo kora mūziku
08.11.19.
Carl-Unander Scharin /kompozīcija/
Zviedrija

08.11.19.

Atlase Gustava Mālera jauniešu orķestrim

11.11.19.

Budapeštas F.Lista Mūzikas akadēmijas trio un JVLMA trio Espresso koncerts 14.11.19.
JVLMA LMT kamerzāle
Stephen Parker /Aleksandra tehnika/
Norvēģijas Mūzikas akadēmija

19.11.-22.11.19.

Renata Penezich /flauta/
Zagrebas Universitāte
20.11-22.11.19.
Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas simfoniskā orķestra koncerts 22.11.19.  JVLMA Lielā zāle
Winfried Rademacher /vijole/
Trosingenas Mūzikas augstskola
25.11.-27.11

DECEMBRIS

Jürgen Essl /ērģeles/
Štutgartes Mūzikas universitāte

05.12.-06.12.19.
Stefan Bojsten /klavieres/
Stokholmas Karaliskā mūzikas augstskola

04.12.-06.12.19.

JVLMA simfoniskais orķestris
Diriģents Paul Mägi /Igaunija/
06.12.19.  JVLMA Lielā zāle

JANVĀRIS


JVLMA SIMTGADES KONCERTS un absolventu salidojums

11.01.20. Lielā Ģilde un JVLMA

Sven Birch /klavieres/
Antona Bruknera Universitāte Lincā
27.01.-31.01.20.
Ria Georgiadis /flauta/
Jonijas Universitāte Korfu
27.01.-31.01.20.
Grācas Mūzikas universitātes stīgu oktets ar Jevgeniju Čepovecki 28.01.20.  JVLMA Lielā zāle

Low Brass Days
György Gyivicsan /trombons, Budapešta/
Jose Manuel Redondo /tuba, Salamanka/

28.01.-31.01.20.

FEBRUĀRIS

JVLMA Pūtēju orķestris
Diriģents Petri Komulainen /Somija/
19.02.-14.02.20.
Libor Novacek /klavieres/
Grācas Mūzikas Universitāte
11.02.-13.02.20.
Tim Frederiksen /alts/
Karaliskā Dānijas Mūzikas akadēmija
13.02.-14.02.20.
Roberto Muttoni /vijole/
Veronas Konservatorija
17.02.-19.02.20.
Washington Garcia /klavieres/
Nebraskas Universitātes Omahas Mūzikas skola
17.02.-20.02.20.
Graham Scott /klavieres/
Karaliskā Mančestras mūzikas augstskola
18.02.-19.02.20.
YAMAHA balvas konkurss KLAVIERU
specialitātes studentiem
17.02.20.
Paul Hille /ritmika/                  
Vīnes Mūzikas universitāte
19.02.-21.02.2020.
Kristin von der Goltz /baroka čells/
Minhenes Mūzikas augstskola
24.02.-26.02.20.
Ricky Bonavita, Vicino Colella /Limona tehnika/
Romas Nacionālā dejas akadēmija
24.02.-29.02.20.
Jan Ostry /flauta/
Ostravas Universitāte
27.02.-29.02.20.
Tim Frederiksen /alts/
Karaliskā Dānijas Mūzikas akadēmija
 

VI Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!”

28.02.-29.02.20.

MARTS

Seth Shafer /kompozīcija, mūzikas tehnoloģijas/
Omahas Mūzikas skola Nebraskā

04.03.-11.03.20.
JVLMA simfoniskā orķestra koncerts
Diriģē jaunie!

06.03.20.

Kanzasas trio
Robert Walzel /klarnete/
Steven Glaser /klavieres/
Boris Vainer /alts/
09.03.-10.03.20.
Koncerts 09.03.20.
Mūsdienu mūzikas festivāls DECIBELS 09.03-14.03.20.
Johannes Maria Staud /kompozīcija/
Mozarteum Universitāte Zalcburgā
09.03.-12.03.20.
Dimitris Maronidis /kompozīcija/
Saloniku Universitāte
09.03.-12.03.20.
Balázs Fülei (klavieres)
F.Lista Budapeštas Mūzikas akadēmija

16.03.-19.03.20.

28.konkurss Labākais JVLMA kameransamblis 17.03.-19.03.20.
Chen Halevi /klarnete/
Trosingena
18.03.-21.03.20.

North Star Bigbends

21.03.20.
Stephan Brinkmann  /Jooos Leder tehnika/
Essenes Mākslu Universitāte
23.03-27.03.20.

APRĪLIS

X Metāla pūšaminstrumentu simpozijs

Wolfgang Guggenberger /trompete, Trosingena/
Raymond Munnecom  /trombons, Amsterdama/
Szabolcs Zempleni  /mežrags, Hamburga/
Øystein Baadsvik /tuba, Norvēģija/

30.03.-03.04.20.
Miloslav Jelinek /kontrabass/
Janačeka Mūzikas akadēmija Brno
13.04.-15.04.20.
Iŋaki Sandoval /džeza klavieres/
Viljandi Kultūras akadēmija
13.04.-14.04.20.
Jens Emil Holm /Dānija-Latvija/
Seminārs “Psiholoģiskais treniņš lampu drudža pārvarēšanai. Ceļš no pareizas vingrināšanās uz veiksmīgu uzstāšanos”
14.04.-16.04.20.
Hallfridur Haffi Olafsdottir  &
Emilia Ros Sigfusdottir (flautas)
Islandes Mākslu augstskola
14.04.-17.04.20.
Reinhard Febel /kompozīcija/
Mozarteum Universitāte Zalcburgā
14.04.-17.04.20.
Vivianne Cheng /klavieres/
Mozarteum Universitāte Zalcburga
14.04.-17.04.20.
Koncerts 15.04.20.
Iŋaki Sandoval /džeza klavieres/
Viljandi Kultūras akadēmija
15.04.-17.04.20.
JVLMA simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts
Diriģents Kaspars Ādamsons
24.04.20.
JVLMA Lielā zāle
JVLMA Klavieru katedrai – 100
Mācībspēku koncerti

28.04.20.
JVLMA Lielā zāle

Jere Laukkanen /džeza kompozīcija, aranžēšana/
Metropolia Universitāte Helsinkos
27.04.-30.04.20.
Starptautiskā Džeza diena
JVLMA&RDKS bigbenda koncerts
30.04.20.

MAIJS

Paolo Bidoli /klavieres/
Triestes Konservatorija
 
Christoph Dangel /baroka čells/
Freiburgas Mūzikas augstskola
12.05.-16.05.20.

JŪNIJS

Epoque Quartet 
Čehija
06.06.20.

 

Kontakti