Meistarklases

 MEISTARKLASES un KONCERTI        2022-2023

 

SEPTEMBRIS  
Stephan Brinkmann /laikmetīgā deja/
Essenes Mākslu universitāte
13.09.-17.09.21.
Peter Ablinger /kompozīcija/
Sadarbībā ar festivālu Skaņu mežs
22.09.22.
Francois Bonnet /kompozīcija/
Sadarbībā ar festivālu Skaņu mežs
23.09.22.
Yvette Janine Jackson /kompozīcija/
Sadarbībā ar festivālu Skaņu mežs
23.09.22.
JVLMA simfoniskā orķestra sezonas atklāšanas koncerts  23.09.22.
Manfred Bründl /džeza kontrabass/
Ferenca Lista Veimāras Mūzikas universitāte
26.09.-30.09.22.
Julia Dahlkvist-Mustonen /klavieres/
Ingesundas Mūzikas skola
30.09.-01.10.22.
OKTOBRIS  
Bo Rosenkull /vokālā māksla/
Gēteborgas Mūzikas un teātra akadēmija
03.10.-04.10.22
Jean Guihen Queyras /čells/
Freiburgas Mūzikas augstskola
/sadarbībā ar Sinfonietta Rīga un Rudens Kamermūzikas festivālu/
06.10.22.
Baltijas jauno komponistu bigbenda kompozīciju konkurss 07.10.-13.10.22.
Koncerts 13.10. Lielajā zālē
Eiropas Savienības Jauniešu orķestra atlase 09.10.22.
Georg Friedrich Schenck /klavieres/
Roberta Šūmaņa Diseldorfas Mūzikas augstskola
15.10.-16.10.22.
Koncerts 14.10. Lielajā zālē
Slawomir Wilk /klavieres/
Gdaņskas Mūzikas akadēmija
14.10., 17.10.22.

Koka pūšaminstrumentu simpozijs
      Renate Greiss-Armin /flauta/
      Mihkel Peäske /flauta/
      Giedrius Gelgotas /flauta/
      Louise Pellerin /oboja/
      Robertas Beinaris /oboja/
      Arkadiusz Adamski /klarnete/
      Soo-Young Lee /klarnete/
      Peeter Sarapuu /fagots/
      Philippe Geiss /saksofons/
Piedalās Katovices, Rīgas, Tallinas, Strasbūras un Viļņas studenti.

17.10.-21.10.22.
Ben Lunn /kompozīcija/
 
21.10.-24.10.22.
Rainer Schmidt /vijole, stīgu kvartets/
Mozarteum Universitāte Zalcburgā
24.10.-27.10.22.
Mariam Gviniashvili /kompozīcija/ 28.10.22.
Koncerts Lielajā zālē
Frank Markowitsch /kordiriģēšana/
Freiburgas Mūzikas augstskola
31.10.-04.11.22.
Koncerts Vecajā Sv.Ģertrūdes baznīcā 04.11.22.
NOVEMBRIS  

Atlase Gustava Mālera Jauniešu orķestrim

04.11.22.

Starptautiskais bigbenda projekts What if...
      Erlend Skomsvoll /Norvēģija/
      Ulf Bandgren /Zviedrija/
      Thomas Marcusson /Zviedrija/
      Martin Granum /Dānija/
      Joost Patočka /Nīderlande/ 

Piedalās Gēteborgas, Olborgas, Rīgas, Roterdamas un Tallinas studenti

07.11.-11.11.22.
Koncerti Siguldas Devonā 10.11.22. un 11.11.22.
Nino Jvania /klavieres/
Tbilisi Konservatorija
14.11.-17.11.22.
Koncerts 14.11.22.
Hendelis. Pasticcio.
    Roberta Invernizzi /Itālija/ un Ulrike Engel  /Austrija/
    Elizabeth Svarstad /Norvēģija/
    Jūratė Širvytė-Rukštelė un Rūta Vosyliūte /Lietuva/
    Anna Werecka-Gryc /Polija/
Piedalās Lodzas, Oslo, Rīgas, Tallinas un Viļņas studenti

21.11.-25.11.22.
Koncerts Mazajā Ģildē 25.11.22.

Baltijas jauno komponistu bigbenda kompozīciju konkursa fināls  24.11.22.
Koncerts Spīķeru koncertzālē
DECEMBRIS  
JVLMA simfoniskā orķestra koncerts 02.12.22.
Tatjana Korsunskaja /klavierpavadījums/
Bāzeles Mūzikas augstskola
05.12.-09.12.22.
Georga Pelēča 75 gadu jubilejas koncerts 
Sadarbībā ar Sinfonietta Rīga 
Diriģents Normunds Šnē
21.12.22.
JANVĀRIS  
Dominik Wollenweber /oboja/
Berlīnes Filharmoniķi
Sadarbībā ar Sinfonietta Rīga
10.01.23.
Willem Wentzel /Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolas Operas studijas vadītājs/
Piedalās Hamburgas, Rīgas, Tallinas un Viļņas studenti
23.01.-27.01.23.
FEBRUĀRIS  
Andrea Oliva /flauta/
Accademia St.Cecilia, Roma
03.02.-05.02.23.
Mūsdienu mūzikas festivāls deciBels 2023 13.02.-19.02.23.
Washington Barella /oboja/
Berlīnes Mākslu universitāte
21.02.-23.02.23.
30 .konkurss Labākais JVLMA kameransamblis 21.02.-23.02.23.
MARTS  
JVLMA simfoniskā orķestra koncerts            Diriģē jaunie ! 03.03.23.
Starptautiskais kamermūzikas festivāls
      Adrian Brendel /Londona/
      Indre Baikštyte /Viļņa/
      Marje Lohuaru /Tallina/
      Balázs Fülei /Budapešta/
      Robert Morawski /Varšava/
                            /Jeruzaleme/
Piedalās Budapeštas, Jeruzalemes, Rīgas, Tallinas, Varšavas un Viļņas studenti
 
13.03.-17.03.23.
Jāzepa Vītola 160. jubilejas gada ieskandināšanas koncerts  19.03.23.
J. Krass Polifēms
Multimediālā  opera, operstudijas Figaro iestudējums
Pirmizrādes 
24.03. un 26.03.23.
Francis Gouton /čells/
Manheimas Mūzikas augstskola
28.03.-31.03.23.
APRĪLIS  
Sylvie Altenburger /alts/
Freiburgas Mūzikas augstskola
03.04.-06.04.23.
Brass akadēmija
       Thomas Hauschild /mežrags, Leipciga/
       Dušan Kranjc /trombons, Ļubļana/
       Pablo Fernandez /tuba, Barselona/
11.04.-15.04.23.
Dávid Báll /klavieres/
Budapeštas Ferenca Lista Akadēmija
12.04.-14.04.23.
XVII Starptautiskais Baltijas mūzikas augstskolu vispārējās klavierspēles studentu festivāls 21.04. - 23.04.23.
JVLMA simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts
Diriģents Kaspars Ādamsons
28.04.23.

 

Kontakti