Aicinām uz JVLMA džeza maratona koncertiem!

Ar prieku ziņojam, ka šomēnes, maijā, sāksies un jūnija pirmajā dienā noslēgsies JVLMA džeza maratons 2023 – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Džeza katedras profesionālā bakalaura, maģistra un Pedagoģijas katedras populārās un džeza mūzikas pedagoģijas studentu noslēguma koncerteksāmeni.

30. maijā plkst. 19.00: JVLMA džeza maratona atklāšanas dienas koncerts klubā “Biedrība” (Merķeļa ielā 13)

Uzstāsies trīs JVLMA Džeza mūzikas katedras studenti dažādās specialitātēs: vokāliste Marija Valmiera un bundzinieki Jurģis Lipskis un Rūdolfs Daņiļēvičs. Biļetes uz koncertu varēs iegādāties pirms pasākumā (skaidrā naudā vai ar norēķinu karti).

31. maijā plkst. 20.00: JVLMA Pedagoģijas katedras populārās un džeza mūzikas pedagoģijas studentu noslēguma koncerteksāmeni klubā “Biedrība” (Merķeļa ielā 13)

Klausītajiem būs iespēja baudīt saksofonistes Katrīnes Sabīnes Kalniņas un pianistes Santas Kauliņas muzikālo sniegumu. Biļetes uz koncertu varēs iegādāties pirms pasākumā (skaidrā naudā vai ar norēķinu karti).

1. jūnijā: JVLMA džeza maratona noslēguma diena VEF Kultūras pilī “VEF Jazz Club”

Dienas pirmajā pusē (plkst. 13.00) ar noslēguma koncerteksāmeniem uzstāsies trīs profesionālā bakalaura topošie absolventi dažādās specialitātēs – ģitārists Iļja Larionovs, pianists Dāvis Lāpāns, ģitārists Arvils Rihards Bernāts un vokāliste Guna Pūcīte-Skujane. Šajā dienas programmas daļā ieeja ir bez maksas.
Savukārt vakara programmas daļā (plkst. 19.00) būs dzirdams JVLMA Džeza mūzikas katedras 4. kursa ansamblis Toma Rudzinska vadībā, kurā muzicēs arī studentu apmaiņas programmas studenti no ASV. Vakara kulminācijā JVLMA džeza maratonu ar saviem koncerteksāmeniem noslēgs Džeza katedras profesionālā maģistra topošās absolventes vokālistes Edīte Štrausa un Līga Kupča. Biļetes uz vakara programmas koncertu ir pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs. 

Seko līdzi aktuālajai informācijai par maratona norisi JVLMA sociālajos tīklos!

Un 26. maijā pēc plkst. 8.00 ieslēdz LTV1 "Rīta Panorāmu"  tur tiešraidē no JVLMA būs dzirdama un redzama daļa no JVLMA Džeza maratona dalībniekiem, tur pastāsīsim par gaidāmo un nedaudz arī pamuzicēsim. 

Dalīties ar šo ziņu