Aicinām uz kursiem "Dejas kompozīcijas veidošanas pamatprincipi"

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) interesentus ar dejošanas pieredzi (bez vecuma ierobežojuma) aicina pieteikties 18 stundu profesionālās kompetences pilnveides programmas kursiem "Dejas kompozīcijas veidošanas pamatprincipi" – tie notiks 22., 23. un 24. augustā JVLMA deju/sporta zālē. 

Praktiskās un teorētiskās nodarbības vadīs JVLMA docente Guna Ezermale. Kursu mērķis ir paplašināt teorētiskās un praktiskās zināšanas un pilnveidot prasmes dejas kompozīcijas veidošanā. Kursos tiks apskatīts dejas kompozīcijas veidošanas teorētiskais pamatojums un video piemēri. Būs praktiskie uzdevumi gan solo, gan grupās. Kursu ietvaros notiks metodiskas pārrunas un radošas diskusijas ar kursu dalībniekiem par līdzšinējo pieredzi, problemātiskiem jautājumiem dejas pedagoģijā. Kursiem nepieciešams ērts apģērbs un deju apavi ar mīkstām zolēm praktiskajām nodarbībām.

Kursiem līdz 12. augustam ir jāpiesakās ŠEIT.

Dalības maksa: 70 EUR.

No 15. augusta norādītajā e-pastā tiks paziņots, vai ir nokomplektēta grupa (min. dalībnieku skaits – 12). Tikai pēc grupas nokomplektēšanās tiks sagatavoti rēķini, kuru apmaksa būs jāveic līdz 18. augustam. 

Dalīties ar šo ziņu