Aigars Raumanis izcīna 1. vietu konkursā

JVLMA 4. semestra students, saksofonists Aigars Raumanis (prof. Arta Sīmaņa klase) un koncertmeistare Herta Hansena 3. jūnija vakarā atgriezušies no Zviedrijas, kur veiksmīgi startējuši VII Starptautiskajā Stokholmas Mūzikas Konkursā  (VII International Stockholm Music Competition).


Iegūta 1. vieta vecākajā kategorijā un naudas balva. Konkursā abi mūziķi atksaņoja divus ļoti virtuozus un spilgtus opusus – Takashi Yoshimatsu Fuzzy Bird Sonata un Francois Borne Fantaisie Brillante.
Pirmais Stockholm International Music Competition norisinājās 2010. gadā un pulcēja vairāk nekā 280 dalībnieku. Lielā atsaucība, konkursa augstais līmenis un publikas novērtējums iedvesmoja organizētājus šo konkursu rīkot katru gadu. Otrais konkurss 2012. gadā uzrādīja lielu dalībnieku skaitu – 600 jaunie mūziķi no Eiropas, Krievijas, ASV un Ķīnas. Trešais konkurss 2014. gadā piedzīvoja līdzīgus panākumus, pulcējot vairāk nekā 600 dalibnieku no 35 valstīm. Un arī šogad konkursā piedalījās un jaunos atskaņotājmāksliniekus vērtēja mūziķi no visas pasaules.

Paldies JVLMA Studējošo pašpārvaldei par finansiālu atbalstu šim radošajam braucienam!

Dalīties ar šo ziņu