Aizvadīta JVLMA VIMS absolventu tikšanās

2023. gada 22. novembrī JVLMA Mūzikas pedagoģijas katedra rīkoja specializācijas "Vispārējās mūzikas izglītības skolotājs" (VIMS) 2023. gada vasaras absolventu tikšanos.

Tikšanās laikā notika aktīva komunikācija, informācijas apmaiņa, dalīšanās ar notikumiem un jauno skolotāju darba gaitu izaicinājumiem. JVLMA VIMS absolventi ir ļoti pieprasīti darba tirgū, esot nodarbinātiem vairākās darba vietās mūzikas nozarē. Absolventi atzīst, ka studiju laikā iegūtās zināšanas un pieredze ļauj pildīt darba pienākumus augstā kvalitātē. 

Tika pārrunāti arī jauno skolotāju izaicinājumi, kā vienu pieminot saskarsmi ar skolēnu vecākiem, kā arī skolēnu disciplīnas problemātiku un iekļaušanos skolas vidē. Absolventi augstu novērtēja iespēju tikties un runāt, ierosinot veidot šādas tikšanās kā tradīciju.

Mūzikas pedagoģijas katedra arī ierosināja iespēju veidot tālākizglītības kursu/-us ar konkrētas nepieciešamības tematiku, palīdzot jauniem skolotājiem iekļauties darba vidē.

Tikšanās piedalījās arī esošie VIMS studenti.

Liels paldies katedras docētājiem Ilzei Vildei, Dacei Mednei, Maijai Kokarei, Annai Līdumai, Edgaram Vītolam par piedalīšanos!

Dalīties ar šo ziņu