Dzintras Erlihas albums SERENA iegūst nomināciju Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) lektores, pianistes Dzintras Erlihas digitālais albums "SERENA" ir izvirzīts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons`24" nominācijai kategorijā "Klasiskās un vokālās mūzikas albums". 

Šī prestižā atzinība iezīmē albuma iekļūšanu piecu labāko mūzikas albumu vidū šajā kategorijā.
Albums "SERENA", kas izdots 2023. gada aprīlī, ir unikāls ar tā saturu - 21. gadsimta amerikāņu un latviešu komponistu sieviešu radīto klaviermūziku. Tas ietver Lolitas Ritmanis, Ilonas Breģes, Daces Aperānes, Leannas Primiani, Sharon Farber, Mārītes Dombrovskas un Sabīnes Ķezberes darbus, daudzi no kuriem tapuši kā veltījums Dzintrai Erlihai.


"Darbs pie šī albuma bija brīnišķīgs radošs laiks un vienlaikus skaists izaicinājums," saka Dzintra Erliha: "Katrs no šiem skaņdarbiem ir stāsts par mūsdienu sieviešu muzikālo izteiksmi un emocionālo dziļumu."

Pianiste Dzintra Erliha atskaņos "SERENA" programmu savā solokoncertā Kārnegija koncertzālē Ņujorkā šī gada 9. februārī, kas būs viņas pirmā solo uzstāšanās ASV 2024. gada tūres ietvaros. Koncerta biļetes jau ir pieejamas, un aicinām visus mūzikas cienītājus ASV piedalīties šajā neaizmirstamajā pasākumā – vairāk informācijas šeit.

Plašāku informāciju par albumu un tā klausīšanās iespējām var atrast JVLMA mājaslapā šajā saitē

Mūzikas ierakstu gada balva "Zelta Mikrofons’24" ir notikums Latvijas mūzikas dzīvē, kur tiek godināti visu žanru labākie mūzikas ieraksti, ko izvērtē profesionāla žūrija. Balvai ir 21 nominācija. Ceremonija notiks 8. martā plkst. 21.15 un to varēs vērot tiešraidē TV3 Play, tv3.lv un Go3.
 

Dalīties ar šo ziņu