Fotogrāfijas no šā gada izlaidumiem (aplūkošanai un lejupielādei)

Šā gada 21. jūnijs JVLMA absolventiem paliks atmiņā uz mūžu, jo tā bija diena, kad jaunie mūziķi un mākslinieki saņēma savu profesionalitātes apliecinājumu – diplomu. Lai šīs atmiņas saglabātu vizuālu liecību, šeit pieejamas izlaidumu fotogalerijas. 

Lūk, pilna apjoma izlaidumu fotogalerijas (lūdzam ņemt vērā, ka līdz 23. jūnijam tās tiek papildinātas, tāpēc ir vērts tajās ielūkoties atkārtoti):

ŠEIT fotogalerija no izlaiduma, kas notika plkst. 10.00 virziena “Mākslu pedagoģija” bakalaura programmu absolventiem un maģistra programmas “Mūzika” specializācijas “Mūzika un izglītība” absolventiem.

ŠEIT fotogalerija no izlaiduma, kas notika plkst. 12.00 absolventiem bakalaura un maģistra programmu specialitātēs “Vokālā mūzika”, “Skaņu režija”, “Kompozīcija”, “Horeogrāfija”, “Diriģēšana” (kora, simfoniskā un pūtēju orķestra), “Mūzikas vēsture un žurnālistika”, “Etnomuzikoloģija”, “Senā mūzika” (instrumentālā un vokālā), Akadēmiskā maģistrantūra 

ŠEIT fotogalerija no izlaiduma, kas notika plkst. 14.00 absolventiem bakalaura un maģistra programmu specialitātēs “Stīgu instrumentu spēle”, “Pūtēju instrumentu spēle”, “Sitaminstrumentu spēle”, “Taustiņu instrumentu spēle”, “Džeza mūzika” (instrumentālā un vokālā), specialitātes “Instrumentālā mūzika” profili “Klavierpavadījums”, “Kameransamblis” (stīgu instrumenti), “Kameransamblis” (taustiņinstrumenti). 

Pāris fotomirkļi ieskatam: 

Izlaidumu fotogrāfijas ir brīvi izmantojamas pēc saviem ieskatiem :)

Dalīties ar šo ziņu