Iznākusi otrā grāmata sērijā "European Voices: Audiovisuals"

Vīnes Mūzikas un izpildītājmākslas universitātes Tautas mūzikas pētniecības un etnomuzikoloģijas institūta un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kopīgi veidotajā sērijā European Voices: Audiovisuals iznākusi otrā grāmata, kas tiks prezentēta 17. oktobrī Vīnē, piedaloties Andai Beitānei.

Starptautiska simpozija Folk Music Research, Folkloristics, and Anthropology of Music in Europe: Pathways in the Intellectual History of Ethnomusicology ietvaros ceturtdien, 2019. gada 17. oktobrī Vīnes Mūzikas un izpildītājmākslas universitātē (MDW) tiks prezentēta MDW Tautas mūzikas pētniecības un etnomuzikoloģijas institūta vecākā pētnieka un JVLMA viesprofesora Ardian Ahmedaja grāmata un DVD Jashar and Idajet Sejdiu. Our songs are indulged.

Tā ir jau otrā publikācija sērijā European Voices: Audiovisuals, ko MDW Tautas mūzikas pētniecības un etnomuzikoloģijas institūts izdod sadarbībā ar JVLMA. Sērija tika aizsākta 2018. gadā ar Andas Beitānes publikāciju Notes from Latvia. Multipart Music in the Field, un tā ir cieši saistīta ar Eiropas daudzbalsīgās mūzikas pētniecības centra (Research Centre for European Multipart Music, EMM) darbību. Sērija iecerēta kā platforma, kurā tiek publicēti daudzbalsīgās mūzikas un dejas audio un video ieraksti, kas veikti Eiropā, primāri lauka darba ietvaros, ar izvērstu pētniecisko aprakstu un ciešā sadarbībā ar mūzikas un dejas izpildītājiem.

Sīkāka informācija:
https://www.mdw.ac.at/eva02-Prasentation-2019-10-17

Dalīties ar šo ziņu