Izskanēs Andžella Gobas 20 darba gadu jubilejas koncerts

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) 20. aprīlī plkst. 18.00 Lielajā zālē aicina uz vērienīgu JVLMA asociētās profesores mecosoprāna Andžellas Gobas 20 darba gadu jubilejas koncertu. 

Koncertā “Sirds toņu mozaīka” piedalīsies pati jubilāre ar saviem šā brīža studentiem, draugiem, kā arī virkni absolventu, kuri šo gadu laikā jau paši kļuvuši par Latvijā un ārpus tās robežām pazīstamiem dziedātājiem – Zanda Švēde, Kalvis Kalniņš, Gunta Gelgote, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Irma Pavāre, Anta Jankovska, Laura Kancāne, Andris Ķipļuks, etnodžeza grupa “Baraka” u. c. Koncerta pirmajā daļā skanēs skaistākās opermūzikas pērles, savukārt otrā daļa būs žanriski eklektiska, apvienojot gan latviešu un ārzemju komponistu kamermūziku, gan operešu un mūziklu melodijas, gan sasniedzot etnodžeza lappuses.

 “Atkal viens apaļš desmitnieks ir klāt,” teic Andžella Goba. “Pirmo 10 darba gadu koncerts bija tikai neliela skice šim vērienīgajam pasākumam, kāds tas rezultātā ir izveidojies. Es gan saprotu, ka 20 gadi nav nekāds milzīgs cipars, vēl pat trūkst viens gads līdz pilngadībai. Mana personīgā 50 gadu jubileja diemžēl iekrita karstākajā pandēmijas laikā, attiecīgi bija ļoti liela vēlēšanās jau šogad sanākt kopā un atskatīties uz šo aizvadīto darba periodu. Ir ļoti liels prieks, ka tik daudzi no maniem bijušajiem audzēkņiem atsaucās. Virkne dziedātāju būs uz skatuves, bet daudzi, kas kāda iemesla dēļ neturpināja skatuves gaitas, bet ir realizējuši sevi kādā citā profesijā, atradīsies zālē. Pedagoģija ir mans sirds darbs. Būt par solisti un izpildītājmākslinieci – tas ir ļoti interesanti, taču es gūstu gandrīz lielāku gandarījumu, nododot savas zināšanas tālāk un palīdzot realizēties citiem, tuvinot viņus šai bezgala skaistajai un grūtajai profesijai. Jo kā dziedātājs tu esi viens, bet audzēkņi ir vairāki, līdz ar to prieks par izdarīto daudzkāršojas un izveido tādu īstu sirds toņu mozaīku.” 

Koncertu vadīs Liene Jakovļeva. JVLMA studentiem un personālam ieeja bez maksas, citiem interesentiem biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs vai elektroniski ŠEIT

Dalīties ar šo ziņu