JVLMA aicina uz Pedro Eustāša meistarklasi

3. februārī plkst. 15.30 JVLMA Ērģeļu zālē notiks multi-instrumentālista Pedro Eustāša /Pedro Eustache, ASV/ tikšanās-meistarklase "Mūzikas pamati un mūzikas veidošanas elementi 21. gadsimta mūziķim" jeb "No muzikālās fenomenoloģijas principiem līdz improvizācijai un citiem būtiskiem praktiskiem aspektiem visiem mūziķiem".

Venecuēlā dzimušais Pedro Eustāšs ir mūziķis ar 40 gadu profesionālo pieredzi, kas iegūta strādājot Eiropas klaiskās, džeza, pasaules mūzikas, kā arī populārās un elektroniskās mūzikas mākslas formās. Savu karjeru sācis kā flautists, šodien mūziķis virtuozi pārvalda dažādu, tajā skaitā retu un tradicionālo, pūšaminstrumenu spēli. Viņa daiļrade ir plaši atzīta visa pasaulē. 

Eustāšs ir sadarbojies ar dažādiem mūziķiem un apvienībām – grupas “Bītli” dalībnieku seru Polu Makkartniju, filmu mūzikas komponistu Hansu Cimmeru, Losandželosas Filharmonisko orķestri u.c. Viņš ir galvenais pūšaminstrumentu daļu izpildītājs daudzu filmu skaņu celiņiem, tostarp “Amerikāņu gangsteris”, “Madagaskara”, “Karalis Lauva”, “Indiana Džonss”, kā arī vienai no populārākajām datorspēlēm – “World of Warcraft”. Viņš ir divu Grammy un citu prestižu balvu ieguvējs. 

3. februāra meistarklasē Pedro Eustāšs dalīsies pieredzē kā daudzvirzienu solists un studijas mūziķis, kas darbojas dažādās mūzikas kultūrās. Sarunā mūziķis pievērsīsies arī mūsu laika radošuma un garīgajai nozīmei mākslinieciskajos centienos, mūziķa karjeras izaicinājumiem un tipiskākajām kļūdām.

Sadarbībā ar festivālu Kontaktor.

Laipni aicināti visi interesenti! 

Dalīties ar šo ziņu