JVLMA iegūst balvas "Spārni 2019"

12. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas kvalitātes balvu “Spārni 2019”.

Par ilgtspējīgu projektu īstenošanu balvas 10 nominācijās saņēma 13 labākie projektu īstenotāji, kuru vidū ir skolas, augstskolas, pašvaldības iestāde, valsts iestāde, nevalstiskā organizācija un privātuzņēmums.

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) saņēma divas kvalitātes balvas "Spārni 2019". Nominācijā "2016. un 2017. gada Erasmus+ personu mobilitātes projekts augstākās izglītības sektorā starp programmas valstīm un partnervalstīm" JVLMA ieguva balvu par projektu “Starptautiskā studentu un personāla mobilitāte starp Erasmus+ programmas valstīm un partnervalstīm”, savukārt nominācijā "2016. un 2017. gada Erasmus+ personu mobilitātes projekts augstākās izglītības sektorā uz programmas valstīm" kvalitātes balvu piešķīra par projektu “Augstākās izglītības studentu un personāla mācību mobilitāte”.

Kvalitātes balva “Spārni” ir tradicionāls konkurss, ko VIAA rīko katru otro gadu kopš 2004. gada, lai sekmētu labas kvalitātes Erasmus+ projektu izstrādi un ieviešanu,  novērtētu projektu vadītāju ieguldījumu un veicinātu starptautiskas pieredzes apmaiņu.

Erasmus+ ir Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma.  Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, VIAA nodrošina programmas ieviešanu izglītības un mācību jomā, savukārt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  - jaunatnes jomā. 

Vairāk informācijas: lvportals.lv

Dalīties ar šo ziņu