JVLMA klavieru katedras labdarības koncerts "Dzintara melodijā"

18. maijā JVLMA Klavieru katedras studenti ar priekšnesumiem viesojās senioru rezidencē “Dzintara melodija” Rīgā. 

Rezidences iemītniekiem J.S. Baha, J. Haidna, F. Šūberta, D. Šostakoviča un R. Kalsona darbus atskaņoja profesionālā bakalaura studiju programmas 8. semestra studenti Jeļizaveta Gridjuško un Hailongs Žangs (asoc.prof. Toma Ostrovska klase), Sofja Gridjuško (asoc.prof. Jura Žvikova klase), kā arī pianiste Antoņina Suhanova. 

Rezidences “Dzintara melodija” direktore Žanete Ilziņa saka: "Pandēmijas apstākļos senioru rezidence vairāk nekā gadu bija slēgta tuvinieku apmeklējumiem, tas mūsu iemītniekiem bija nopietns pārbaudījums. Pavisam nesen "Dzintara melodijai" atkal radusies iespēja vērt durvis klātienes apmeklējumiem, tādējādi ļaujot satikties ģimenēm ar saviem mīļajiem. Koncerti un saviesīgi pasākumi rezidences zālē senioriem ir lieliska socializēšanās iespēja, tādēļ ļoti novērtējam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru katedras iniciatīvu šajā skaistajā pavasarī priecēt mūsu rezidentus un viņu tuviniekus ar klasisko mūziku."

"Dzintara melodija" sniedz īslaicīgas un ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma personām, pilngadīgām personām un personām ar pirmās un otrās grupas (fiziska rakstura) invaliditāti, kā arī nodrošina veselības aprūpes pakalpojumus. Rezidences pakalpojumi pieejami vairāk nekā 200 cilvēkiem.

Dalīties ar šo ziņu