JVLMA notiks čella meistarklases

15. septembrī JVLMA 122. auditorijā no plkst. 15.00 līdz 19.00 notiks Danjulo Išizakas (Danjulo Ishizaka) meistarklases čella spēlē.

Vācijā dzīvojošais čellists Danjulo Išizaka ierindojas starp izcilākajiem savas paaudzes solistiem starptautiskā mērogā. Savas profesionālās prasmes papildinājis pie pasaulslavenā čellista Mstislava Rasptropoviča, kurš par jauno mūziķi teicis:

“Fenomenāls savās tehniskajās spējās, perfekts muzikāli radošajā spēkā”.

Šobrīd strādā kā profesors Bāzeles Mūzikas akadēmijā un Berlīnes Mākslu universitātē. Ikdienā koncertē uz lielākajām mūzikas skatuvēm daudzviet pasaulē. Sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā Džūlija Fišere (Julia Fischer), Rejs Čens (Ray Chen) un Gidons Krēmers. Uzstājies kopā ar Tokijas, Baltimoras, Detroitas simfoniskajiem orķestriem, Londonas filharmonisko orķestri, Cīrihes kamerorķestri un daudziem citiem kolektīviem.

2007. un 2008. gadā Danjulo Išizaka aicināts veikt vairākus ierakstus BBC radio ar klavieru pavadījumu un BBC simfonisko orķestri. Čellista debijas albums ieguvis Echo Klassik apbalvojumu, kopā ar pianistu Martinu Helmhenu (Martin Helmchen) ierakstot Britena, Franka un Mendelszona-Bartoldi sonātes.

Vairāk informācijas: http://danjulo-ishizaka.com/

Dalīties ar šo ziņu