Meistarklases klavierspēlē

3. septembrī JVLMA 207. un 209. auditorijā notiks pianistu Floriana Koltuna (Florian Koltun, Vācija) un Ksinas Vanas (Xin Wang, Ķīna) meistarklases.

Florians Koltuns (Florian Koltun, Vācija) un Ksina Vana (Xin Wang, Ķīna) ir neatņemami Eiropas un Āzijas koncertdzīves veidotāji. Abi mūziķi ir daudzu nozīmīgu starptautisku klasiskās mūzikas konkursu un festivālu dibinātāji un mākslinieciskie vadītāji Vācijā, Šveicē un Spānijā.

Pianistu duets daudz ceļojuši, sniedzot izcilus solokoncertus prestižās koncertzālēs Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Polijā, Francijā, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Ķīnā, Honkongā un citviet, kā arī sadarbojušies ar neskaitāmiem slaveniem orķestriem, tostarp Vuhanas Filharmonijas orķestri, Āhenes simfonisko orķestri, “Berliner Camerata” un citiem tādu izcilu diriģentu vadībā kā Kazems Abdula, Džeimss P. Liu, Eduardo Štrausers un Fuads Ibrahimovs. Klavieru duets ir pastāvīgi viesi starptautiskos festivālos Itālijā, Austrijā, Melnkalnē, Spānijā, Francijā, Vācijā, Ķīnā un daudzos citos.

Pirmo reizi Latvijā duets uzstāsies 2019. gada 1. septembrī Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" /pirkt biļeti/.

Dalīties ar šo ziņu

Kontakti