JVLMA notiks Mantautas Krukauskas lekcijas

13. un 14. novembrī JVLMA 319. klasē notiks Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmija Mūzikas Inovatīvo studiju centra direktora Mantautas Krukauskas lekcijas.

  • 13.11. plkst. 15.50 lekcija Telpiskā aspekta kā kompozīcijas tehnikas izmantošana instrumentālajā un elektroakustiskajā mūzikā 

Lekcijā īsi tiks prezentēta telpiskā audio vēsture un attīstība, kā arī bezmaksas VST rīki telpiskās skaņu vides veidošanai. Darbojoties ar mūziku imersīvās skaņas kontekstā un izmantojot pieejamās tehnoloģijas, studenti tiks iepazīstināti ar mūzikas 3D telpisko miksēšanu. Tiks demonstrēti dažādi imersīvās skaņu vides un elektroakustisku skaņdarbu piemēri. Lekcijā arī tiks aplūkotas kompozīcijas tehnikas, kur, izmantojot telpu kā kompozicionālo parametru, iespējams sasniegt dažādus mākslinieciskos efektus. Studentiem tiks sniegta noderīga informācija un materiāli tālāka patstāvīgai telpiskās skaņas un ambisonics iepazīšanai.

  • 14.11. plkst. 10.45 lekcija Tehnoloģija un tehnikas imersīvās telpiskās audio skaņu vides veidošanai 

Lekcijā īsi tiks prezentēta telpiskā audio vēsture un attīstība, kā arī bezmaksas VST rīki telpiskās skaņu vides veidošanai. Studenti tiks iepazīstināti ar telpiskā audio kodēšanu, dekodēšanu un transformēšanu. Tiks demonstrēti dažādi imersīvās skaņu vides un elektroakustisku skaņdarbu piemēri. Studentiem tiks sniegta noderīga informācija un materiāli tālāka patstāvīgai telpiskās skaņas un ambisonics iepazīšanai.

Dalīties ar šo ziņu