JVLMA pētnieki viesojās Heidelbergas Universitātes klīnikā

No 25. līdz 28. jūnijam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pētnieki viesojās Heidelbergas Universitātes klīnikā, lai veicinātu starptautisku pedagoģisko un pētniecisko sadarbību.

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas prorektors, pētnieks asociētais profesors Valdis Bernhofs, pētnieks Jachin Edward Pousson un projekta Nr. 1.1.1.5/18/I/001 koordinatore un zinātnisko projektu vadītāja Lana Burmistrova apguva jaunas inovatīvas metodes smadzeņu mērījumu veikšanai, pilnveidoja zināšanas par starpdisciplinārām metodoloģijām un veica citas aktivitātes starptautiskās starpdisciplinārās sadarbības veikšanai.

Projekta 1.1.1.5/18/I/001 “Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas starptautiskās sadarbības projektu attīstība pētniecībā un inovācijās” izvirzīto rezultātu īstenošanai, projekta vadītāja Lana Burmistrova ar kolēģiem diskutēja par kopīgu projekta pieteikumu izstrādi Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju darbības programmas Apvārsnis 2020 ietvaros, liekot uzsvaru uz iespējamo dalību Marijas Sklodovskas – Kirī (MSCA) programmas un citu programmu aktivitātēs. Darba semināru ietvaros pētniekiem izdevās vienoties par kopīgu starptautisku starpdisciplināru projekta pieteikumu izstrādi un par izstrādes procesa galvenajām aktivitātēm.

Dalīties ar šo ziņu