JVLMA Studējošo pašpārvaldes vēlēšanas

Vai esi radošs un aktīvs? Vai esi ieinteresēts pārstāvēt studējošo intereses gan akadēmijā, gan ārpus tās? Vēlies iesaistīties akadēmijas pasākumu organizēšanā, kā arī sniegt palīdzīgu roku koncertos un konferencēs? 

Mēs patiesi gaidīsim tieši Tavu pieteikumu uz Studējošo pašpārvaldes vēlēšanām. Viss, kas Tev jāizdara – līdz 2021. gada 3. oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa

20. oktobrī plkst. 14:10 platformā Zoom (saite uz kopsapulci tiks izsūtīta kopā ar pretendentu sarakstu 7. oktobrī) tiksimies Studējošo kopsapulcē, kur atklātā balsojumā būs jāapstiprina slēgtā balsojuma rezultāti. Uz Studējošo kopsapulci mīļi gaidīts ikviens students (arī tie, kuri nepretendē uz pašpārvaldi)!

Līdz 6. oktobrim Studējošo pašpārvalde apkopos visus pretendentus JVLMA Studējošo pašpārvaldes locekļu amatiem, un no 7. oktobra līdz 13. oktobrim pretendenti varēs uzrunāt studējošos, organizējot savu vēlēšanu kampaņu.

Izvēle par pretendentiem jāizdara, balsojot attālināti laikā no 14. oktobra līdz 19. oktobrim –  balsošanas saite tiks publicēta līdz ar pretendentu sarakstu.

Piesakies, piesakies, piesakies! 

Vairāk informācijas ŠEIT.

Ar sveicieniem,
Tava JVLMA Studējošo pašpārvalde  

Dalīties ar šo ziņu