JVLMA Vispārējo klavieru katedras labdarības koncerts “Dzintara melodijā”

14. decembrī JVLMA vispārējās klavierspēles studenti ar priekšnesumiem viesojās senioru rezidencē “Dzintara melodija”, Rīgā.  

Rezidences iemītniekiem J. Brāmsa, Ž. Mukē, H. Turina, J. Ivanova, V. Silvestrova un Dž. Pučīni skaņdarbus izpildīja profesionālā bakalaura studiju programmu studējošie Kristiāns Patriks Krastiņš, Elza Heinsberga, Terēze Elza Roze, Maija Beatrise Punka, Jana Krastiņa, Aleksandrs Vladislavovs, Anna Vigori un Patriks Poikāns.

Rezidences “Dzintara melodija” direktore Žanete Ilziņa saka: "Ziemassvētku laikā mūsu iemītnieki īpaši novērtē gaišumu, kuru nes talantīgie jaunieši ar saviem priekšnesumiem. Bija prieks vērot kā seniori ar interesi sekoja gan mūzikas skanējumam, gan arī studentu stāstījumam par skaņdarbiem. Mēs augsti vērtējam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas iniciatīvu priecēt mūsu rezidentus un viņu tuviniekus ar klasisko mūziku – gaidīsim vēl!" Savukārt Vispārējo klavieru katedras vadītāja Ieva Dzērve teic: “Katra publiska uzstāšanās, katra koncertprakse veicina studējošo izaugsmi un ir būtisks veiksmīgu studiju faktors. Vispārējo klavieru katedras ietvaros cenšamies tiem studējošajiem, kuriem klavierspēles apguve nav pamata specializācija, akadēmisko pieredzi šī brīnišķīgā, tradīcijām bagātā instrumenta spēlē maksimāli bagātināt, ne tikai mudinot studentus apgūt interesantu repertuāru, bet arī nodrošinot iespējas izjust to gandarījumu, kuru sniedz spēle uzmanīgu klausītāju priekšā - senioru rezidences iemītnieki tādi noteikti bija!”

"Dzintara melodija" sniedz īslaicīgas un ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma personām, pilngadīgām personām un personām ar pirmās un otrās grupas (fiziska rakstura) invaliditāti, kā arī nodrošina veselības aprūpes pakalpojumus. Rezidences pakalpojumi pieejami vairāk nekā 200 cilvēkiem.

Dalīties ar šo ziņu