Koncertā “Operas triumfs” mūsējie satiksies ar Igaunijas un Hamburgas studentiem

Atkal pienākusi kārta skaistam koncertam, kurā savu vokālo un skatuves meistarību  demonstrēs JVLMA, Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijas un Hamburgas Mūzikas Universitātes vokālo nodaļu studenti.  

Koncerts noslēdz 5 dienu intensīvas meistarklases, kuru laikā studentiem būs iespēja slīpēt gan vokālo tehniku, gan fonētiku – īpaši vācu valodā.  Parasti meistarklases piedāvā iespēju pastrādāt ar viesprofesoru ne vairāk, kā vienu reizi, toties šoreiz studenti var izmantot izdevību un pieteikties uz stundām 3 un pat 4 reizes.  

Viesprofesoru “komanda” sastāv no Lībekas soprāna Manuelas Ūlas (Manuela Uhl), Hamburgas Universitātes  Operstudijas šefa režisora Willema Wencela (Willem Wentzel) un pianista Zigfrīda Švāba (Siegfried Schwab), kā arī slavenā igauņu “Vāgnera tenora” Mati Turi.

Projektam sagatavotais repertuārs ir diezgan plašs – noslēguma koncertā sestdien, 28. janvārī, Mazajā ģildē 17.00 būs iespējams noklausīties V. A. Mocarta,  K. M. fon Vēbera, R. Vāgnera, J. Štrausa, E. Humperdinka, R. Štrausa, F. Lehāra un E. V. Korngolda operu ārijas un ansambļus.

Biļetes ŠEIT

Dalīties ar šo ziņu