Notiks meistarklases Baha vokālās mūzikas interpretācijā

Šajā nedēļas nogalē – 11. un 12. novembrī – notiks Peter Kooij meistarklases J.S. Baha vokālās mūzikas interpretācijā JVLMA LMT kamerzālē no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Holandiešu basbaritons Peter Kooij ir viena no lielākajām autoritātēm pasaulē renesanses un baroka mūzikā. Viņa balss skanējusi Amsterdmas Concertgebouw, Vīnes Musikverein, Ņujorkas Carnegie Hall, Londonas Royal Albert Hall, Teatro Colon Buenos Aires, Berlīnes un Ķelnes Filharmonijās, Palais Garnier Parīzē, Suntory un Casals zālēs Tokijā sadarbībā ar ar Ton Koopman, Philippe Herreweghe, Frans Brüggen, Gustav Leonhardt, Sigiswald Kuijken un René Jacobs. Kooij ierakstījis visas J.S. Baha kantātes, pasijas un citus nozīmīgus Baha darbus ar Japānas Bach Collegium orķestri. Ierakstīti arī vairāk nekā 150 kompaktdiski Philips, Sony, Virgin Classics, Harmonia Mundi, Erato, EMI.

No 1991. gada viņš savieno intensīvu koncertdarbību ar pedagoga aicinājumu sākumā Svēlinka Konservatorijā, vēlāk Hanoverā, Brēmenē, Tokijas Mākslu un mūzikas universitātē un no 2006. gada ir Hāgas Karaliskās konservatorijas pedagogs.

Peter Kooij meistarklases notiek Vācijā, Japānā, Somijā, Francijā, Portugālē, Beļģijā, Spānijā u.c. valstīs.

Paldies par meistarklasēm pie mums sakām Erasmus+ un Hāgas Karaliskajai konservatorijai!

Dalīties ar šo ziņu