Operstudijas „Figaro” izrāde „POLIFĒMS.VERSIJA” operdziedāšanas diplomeksāmenā

JVLMA Operstudija „Figaro” piedāvā savu jaunāko operas iestudējumu „POLIFĒMS.VERSIJA”. Izrāde notiks 6.februārī plkst.15:00 JVLMA Lielajā zālē, un tā būs diplomeksāmens Paulai Mihailovai un Liānai Muižniecei operdziedāšanas jomā. Šī opera, ko radījis franču komponists Žans Krass un kurai libretu uzrakstījis Alberta Samēns, ir ne tikai krāšņi muzikāls, bet arī dziļi emocionāls piedzīvojums. 

Līdzās Paulai Mihailovai un Liānai Muižniecei, kas attiecīgi atveido Galatejas un viņas māsas lomas, uz skatuves mirdzēs Artis Muižnieks kā Polifēms, Andris Kipļuks kā Akīds un Rīgas Doma kora skolas audzēknis Jāzeps Kehris Līkasa lomā, veidojot aizraujošu un harmonisku ansambli.

Izrādes muzikālais vadītājs - Viesturs Gailis, režisore - Ināra Slucka, scenogrāfs - Aigars Ozoliņš, tērpu māksliniece - Evija Dāboliņa, diriģents - Artūrs Gailis, koncertmeistare - Inguna Puriņa.

Pirmizrāde, kas norisinājās pērn novembrī JVLMA lielajā zālē, bija notikums opermākslas vidē un spilgti izpauda jauno operdziedātāju talantu un profesionālitāti. Papildu informācija par Žana Krasa interpretāciju grieķu mītam par Polifēmu, kā arī fotogalerija no pirmizrādēm ir pieejama mūsu mājaslapā. Skatīt šeit >>>  

Biļetes uz šo nozīmīgo diplomeksāmenu var iegādāties par 5 €, tās pieejamas iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs un vietnē bilesuparadize.lv.

Iestudējumu atbalsta LNOB Ģilde, VKKF un JVLMA.
 

Dalīties ar šo ziņu