Paldies par svētkiem!

Svētki nerodas paši no sevis – tie jārada! Aiz katra notikuma slēpjas cilvēku komanda, kuri uzbur īpašas emocijas un muzikālu baudījumu. Sirsnīgs PALDIES visiem, kuri piedalījās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simtgades svētku organizēšanā un īstenošanā!

100. jubilejas svinības norisinājās no 8. līdz 11. janvārim, veidojot krāšņu notikumu programmu un satiekoties grāmatas “Stories in Sounds: 100 years of the Jāzeps Vītols Latvian Academy of Music” atvēršanas svētkosSvinīgajā pieņemšanā, Ekumēniskajā dievkalpojumā, Jubilejas koncertā un JVLMA simtgades salidojumā

Paldies mūziķiem par profesionalitāti un radošo skatuves strāvojumu JVLMA Simtgades orķestra, JVLMA un RDKS jaukto koru pulkā! Paldies diriģentiem par kolektīvu prasmīgu vadīšanu, izcilajiem solistiem, koncertmeistariem un scenārija veidotājiem par spilgtiem akcentiem! Paldies Ekumēniskā dievkalpojuma vadītājiem un dalībniekiem! Paldies mūziķu apvienībām un grupām par Simtgades nakts noskaņas radīšanu un JVLMA darbiniekiem, mācībspēkiem un absolventiem par produktīvām darba stundām un skaisto rezultātu! Paldies arī mūsu sponsoriem un atbalstītājiem!

Katra ieguldījums bija ļoti svarīgs un nepieciešams!  

Dalīties ar šo ziņu