Pateicība

“PĀRI” ir izskanējis – JVLMA 100. sezona Rīgas svētku ietvaros atklāta! Esam gandarīti un priecīgi par kopības sajūtu un brīnišķīgajiem svētkiem, ko radījāt, ieskandinot mūsu simtgadi!

“PĀRI” idejas autori ir JVLMA rektors, profesors Guntars Prānis un JVLMA zinātniskā un radošā darba prorektore, profesore Anda Beitāne. Paldies JVLMA Baroka orķestrim un mākslinieciskajam vadītājam Mārim Kupčam, JVLMA un RDKS bigbendam un mākslinieciskajam vadītājam Dāvim Jurkam, kā arī solistiem - Elīnai Šimkus, Ilzei Grēvelei-Skarainei, Terēzei Greterei, Montai Martinsonei (soprāni), Rinaldam Kandalincevam (baritons), Maijai Kļaviņai, Kristīnei Stumburei (traversflautas), Mauro Pinčaroli (Mauro Pinciaroli, lauta, Itālija), Kārlim Vanagam, Indriķim Veitneram (saksofoni), Madaram Kalniņam (klavieres), Dominikam Višņauskam (Dominykas Vyšniauskas, trompete, Lietuva), Evilenai Protektorei (vokāls), Nefam Irizarī (Neff Irizarry, ģitāra, Puertoriko), Jānim Rubikam (bass) un Artim Orubam (bungas).

Koncerta koncepciju realizēja režisors Juris Jonelis, scenogrāfe Maija Rozenfelde, gaismu mākslinieks Ivars Vācers, videomākslinieks Artis Dzērve, skaņu režisors Normunds Slava un stila un grima māksliniece Anda Šteina. Koncertu vadīja Uldis Siliņš.

“PĀRI” organizēšanā liels darbs ieguldīts arī no Mūzikas akadēmijas darbinieku, studentu un absolventu puses. Paldies Anitai Alksnei, Janai Lācei, Laurai Šarovai, Armandam Lapiņam, Inesei Rautiņai, Ievai Kalniņai, Vitai Daudišai, Annijai Bičulei, Elīnai Sproģei, Kristīnai Bondarei, Edmundam Mickum, Igoram Medvedevam, Jānim Auziņam, Jāni Āboliņam, Viesturam Andreikam, Andrim Romaško, Vilnim Rozenbergam, Antonam Ratniekam, Jeļenai Jevdokimovai, Viktorijai Pakalniecei, Anastasijai Raspopovai, Lāsmai Neulānei, Hailong Zhang, Baibai Ozoliņai un Kristiānai Ugainei-Kraševskai.

Koncerts “PĀRI” bija Latvijas valsts simtgades programmas notikums un Rīgas svētku ieskaņas koncerts, tādēļ pateicamies par atbalstu Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldei, Latvijas valsts simtgades birojam un Valsts kultūrkapitāla fondam. Paldies kompānijām “Yamaha”, “3S”, īpaši Artūram Cintiņam un Agrim Galiņam, “Pro1 Stage”, īpaši Tomam Priedem, un “Grifs AG”, Latvijas Radio, īpaši Latvijas Radio 3 Klasika, Rīgas Domam, Latvijas Republikas Kultūras ministrijai, Rīgas pilsētas izpilddirekcijai, īpaši Gundaram Strazdiņam, Rīgas pašvaldības aģentūrai "Rīgas gaisma",  Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībai „Rīgas ūdens”. Par skaistām fotogrāfijām pateicamies fotostudijas “Rīga” fotogrāfēm – Inesei Grizānei un Dacītei Beķerei.

Sirsnīgs paldies par mūsu sadarbību! 

Dalīties ar šo ziņu